Reggae... English Bulldog!


vag

Active Member
1 Οκτωβρίου 2008
37
0
Αθήνα
Νίκο να την χαίρεσαι.
Φοβερή φάτσα η Reggae. Την αδικούν οι φωτό, από κοντά είναι καταπληκτική!
Θα τα πούμε μάλλον σύντομα στην αυλή σου (πάμε για ανακαίνιση?).

Γειά σου Boogie και Killah, καιρό έχουμε να τα πούμε...
 


stefanos_salas

Active Member
2 Σεπτεμβρίου 2008
32
0
θεσσαλονικη
τι κουκλιτσα ειναι αυτη???? πω πω...μαλλον θα σκασουμε καμια αθηνα με τον Αρουκο μου
γιατι βλεπω πολλες πανεμορφες μπουλντοφατσουλες εκει!!!!
 


Tricky

Well-Known Member
20 Ιουλίου 2008
2.014
294
H Reggae φιλοξενειται σπιτι μου εδω και κανα δυο βδομαδες ...δεν εχασα χρονο και ξεκινησα αμεσως εκπαιδευση ''εργασιακου'' bulldog :D :

1) οταν δεν παιζουμε , κοιμομαστε
2) αγαπαμε αυτους που μας προσεχουν







Παντως δεν κανω για φιλοξενια σκυλων ...ηδη το συνηθισα το σκασμενο το βρωμοκουταβο :-|:cool:

Ειναι τρομερο παντως να βλεπεις πως διαμορφωνεται η αγελη , πως αλλαζουν οι ρολοι , τις αντιδρασεις των σκυλιων μου στο πρηξιμο ενος κουταβιου κλπ (η Reggae ειναι αρκετα τσαμπουκαλου ...)
 




kopritis

Well-Known Member
1 Νοεμβρίου 2008
7.809
23
Αθήνα, κεντρο.
Καλά το ποδαράκι πάνω στην Tiny δεν παίζεται!!! Φοβερό χαρέμι ο χοντρός!!!

Κατάφερε τελικά η κοπρίτισα να ξεκολήσει απο τον πάτο; Περιμένουμε κι άλλες φωτοιστορίες και με reggae!!!
 








Tricky

Well-Known Member
20 Ιουλίου 2008
2.014
294
Κατάφερε τελικά η κοπρίτισα να ξεκολήσει απο τον πάτο; Περιμένουμε κι άλλες φωτοιστορίες και με reggae!!!
Ναι ...καταλαβες ηδη τι εννοουσα ! :) Η Tiny ειναι πλεον προ-τελευταια και χαιρεται καθε στιγμη ...για οσο κρατησει :D

Την πρωτη βδομαδα η διορθωση πηγαινε συννεφο... το κουταβι πηγαινε με τις παντες μεσα στο σπιτι.Τωρα εμαθε που ειναι και ολα καλα ...

Τρομερο πως ανοιγει ο χοντρος δρομο και ακολουθουν τα δυο κοριτσια ...καθομαι στον καναπε με τα κοριτσια και μολις ερχεται ο χοντρος , αυτες παραμεριζουν για να κατσει αυτος διπλα μου ...
Ειδα πολλα πραγματα παντως ...δεν ειμαι εκπαιδευτης για να τα ερμηνευσω σωστα αλλα ειναι χρησιμη εμπειρια.

Could this be love? :D
Ε...ΝΑΙ!
Δεν ντρεπεστε ...θα μπορουσε να ειναι κορη του :D:p
 






tetix

Member
2 Οκτωβρίου 2009
16
0
Π.Φώκαια
Καλά Χριστούγεννα σε όλους..!

η Reggae μεγάλωσε αρκετά πια.., και υποδέχτηκε με μεγάλη χαρά το νέο μέλος της οικογένειας μας τον Bongo..!


Μερικές χριστουγεννιάτικες φωτογραφίες..

3..jpg

4..jpg

2..jpg

5..jpg

1..jpg

Υγ1 εκεί που ξεχάσαμε σφουγγαρίστρες κ.τ.λ. πάλι απ΄την αρχή :D αλλά αξίζει τον κόπο!!!

Υγ2 για τον χοντρούλη μας θα ανοίξω καινούργιο θέμα παρουσίασης asap...:)
 


vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.125
10.078
Athens
Ωωωω μια πλήρης μπουλντογκο-οικογένεια! Καλως τον δεχτήκατε τον μικρό!

ΥΓ. Το λούτρινο μπουλντόγκ το χουμε κι εμείς αλλά του λείπει η μισή μούρη :D
 


ΜMaritina

Well-Known Member
24 Δεκεμβρίου 2009
954
3
Νέα Σμύρνη
Αυτές οι φωτογραφίες κερδίζουν όλους του χριστουγεννιάτικους διαγωνισμούς φωτογραφίας του κόσμου όλου!
Να σας ζήσουν!