Shakira black edition


mad00lini

Well-Known Member
29 Σεπτεμβρίου 2011
2.618
29
Του είπες ότι πρέπει να την βγάζει βόλτα?
Λες να έφταιγε αυτό;; :/

mad00lini πες αλήθεια, κατά βάθος χαίρεσαι και που της λείπεις και που δεν είσαι εσύ αυτή που καθαρίζει τις συνέπειες του άγχους αποχωρισμού :p
Η αλήθεια είναι ότι χαίρομαι που εγώ είμαι το boss τελικά γι' αυτήν. Τώρα βέβαια δεν ξέρω πώς θα αντιδράσει αν λείψει ο άντρας και μείνει μόνη της με έμενα.Εντάξει, θα προτιμούσα να μην λερώσει καθόλου γιατί κι ο καημένος από δουλειά έτρεχε κατευθείαν! Κρίμα..

εμενα το δικο μου το σκυλι ειδικα πριν λιγο καιρο που ειχε εντονοτερο το αγχος του αποχωρισμου οταν ηταν σε μερος που δεν ηξερε και οχι το σπιτι μας και την αφηνα, εστω και για 1 λεπτο μονη της, εκανε και τις 2 αναγκες της και μπορει να ειχαμε παει βολτα πριν μιση ωρα..
Άκου που σου λέω..Είναι ευαίσθητες οι φώκιες.
 








KICKASS

Well-Known Member
16 Απριλίου 2012
1.396
2
ΠΑΤΡΑ
αχ κούκλα η σακίρα φτού φτού σκόρδα!! απο σάλια πώς τα πάτε γιατί όσα ρότι έχω συναντήσει βγάζουν ποτάμι.:p
 








Hlianna

Well-Known Member
19 Δεκεμβρίου 2009
1.567
647
αχ κούκλα η σακίρα φτού φτού σκόρδα!! απο σάλια πώς τα πάτε γιατί όσα ρότι έχω συναντήσει βγάζουν ποτάμι.:p
ειμαι τυχερη και σε αυτο δηλαδη, αφου τα μονα σαλια που βγαζει ειναι οταν κραταμε κατι λαχταριστο στα χερια και δεν της το δινουμε :p
 


mad00lini

Well-Known Member
29 Σεπτεμβρίου 2011
2.618
29
Όχι, δεν έχουμε θέμα με σάλια..Μόνο όταν λιγουρεύεται και ίσως όταν περπατήσει πολύ και μαζέψει αυτό το πράγμα σαν αφρό μέσα στο στόμα της..Αν τιναχτεί μπορεί να σε πάρει κανά σκάγι, αλλά δεν είμαστε και dogue de bordeaux..
 






mad00lini

Well-Known Member
29 Σεπτεμβρίου 2011
2.618
29
Ε δεν είναι να απορείς γιατί χάθηκα με τόσα βλαμένα εδώ μέσα :)

Γνώρισα πολλούς ιδιοκτήτες ροτβάιλερ, έκανα πολλούς νέους φίλους - ροτογονείς (μέχρι και κουμπάρους), κάναμε μερικές ροτοσυναντήσεις, φτιάξαμε μια ομάδα στο facebook για ροτβάιλερ αποκλειστικά, διάβασα αρκετά για τη φυλή, προσπάθησα και προσπαθώ ακόμα να σώσω και να βοηθήσω με όποιον τρόπο μπορώ αδέσποτα ροτβάιλερ (και αδέσποτα γενικότερα)..

Κάναμε επίσης πολλές εκδρομές με το κορίτσι μου. Και το αγόρι μου φυσικά. Την έχουμε γυρίσει σε όλη την Ελλάδα..

Επέστρεψα στο forum έτσι για να δω τι παίζει...Δεν υπόσχομαι πως θα μείνω ;)
Nice to "see" you again.
 




Giannis_Rottie

Well-Known Member
2 Ιουλίου 2013
1.207
1.243
Brakhami,Athens,Greece
@mad00lini να σου ζησει η Σακιρα κι απο δω. Τωρα που παρατηρω καλυτερα την φωτο....ξες γιατι σε κοιταει ετσι η σακιρα??? προφανως αναλογιζεται το μεγεθος του γλυκου σε σχεση παντα το δικο της μεγεθος...και σκεφτεται..οτι κατι δεν παει καλα!! χαχαχα.
Να σου ζησει το μαυροσκυλο και να σου χαριζει παντα χαμογελα και χαρες ευτυχιας! Happy 10th b-day!