Simpsons premium


Chow

Well-Known Member
3 Απριλίου 2009
406
4
Θεσσαλονίκη
Καλησπέρα σε όλους,

για όσους ενδιαφέρονται κ δεν το έχουν δει ακόμη, η Simpsons απ' ότι είδα στο site τους έχει μειωμένες τιμές στα μεγάλα τσουβάλια οι οποίες θα είναι μόνιμες έως κ τον Αύγουστο του 2014 απ' ότι λένε.
Ωραία νέα εν μέσω διακοπών! Συν το ότι οι παραγγελίες θα γίνονται κανονικά από το ηλεκτρονικό τους κατάστημα :D

Jp.Ak.Elias το δικό σου είναι πολύ κουτάβι; Αν είναι λίγο πριν χρονίσει, θα μπορούσα να σου δώσω από τη δικιά μας salmon & potato να τη δοκιμάσετε.
 


Chow

Well-Known Member
3 Απριλίου 2009
406
4
Θεσσαλονίκη
Για όσους ενδιαφέρονται, υπάρχει προσφορά σε συγκεκριμένους κωδικούς. Με ένα μεγάλο σακί, δώρο ένα 2κιλο. Η προσφορά ισχύει μέχρι 24/08.
 




giorgos76

Well-Known Member
27 Φεβρουαρίου 2011
91
7
Μήπως υπάρχει κάποιο eshop να τα αγοράζουμε απο κει?
Μάκη μπορείς να τα παραγγείλεις απο το eshop του αντιπροσώπου εδώ Simpsons Premium Greece και θα σου τα στείλει όπου και αν είσαι...Είναι τακτική της εταιρίας να μην δίνει σε άλλα eshops παρά μόνο σε κάποια συνεργαζόμενα petshops

Πάντως με τις ισχύουσες προσφορές και με βάση την υψηλή ποιότητα των τροφών της Simpsons, θεωρώ ότι είναι best value for money στην ελληνική αγορά και αξίζει με το παραπάνω να την δοκιμάσει κάποιος..
 




Geranistas

Well-Known Member
2 Αυγούστου 2013
51
0
Λάρισα
Χθες παρείγγηλα ενα 12 κιλο adult sensitive παπια και πατατα και πηρα δώρο ενα 2 κιλο αρνι και πατατα. Απο Τριτη ξεκινάω. Ο κ Παύλος που μίλησα στο τηλέφωνο ήταν παρα πολύ ευγενικός και εξυπηρετικός.
 


26 Αυγούστου 2013
5
0
Εgaleo,Athens
Aπο τριτη ξεκιναμε με ενα φιλο την 80/20 μικτο κρεας (οχι εμεις,τα γερμ.ποιμενικα μας..;))...
Ελπιζω να την ''σηκωσουν''...Απ'οτι εχουμε δει προκειται για πολυ καλη τροφη!!
Θα δουμε!!
 


mpoukou22

Member
25 Μαρτίου 2013
17
0
Πάντως με τις ισχύουσες προσφορές και με βάση την υψηλή ποιότητα των τροφών της Simpsons, θεωρώ ότι είναι best value for money στην ελληνική αγορά και αξίζει με το παραπάνω να την δοκιμάσει κάποιος..
εγω διαφωνω.δεν νομιζω οτι ειναι το καλυτερο value for money.για ενα μετρια δραστηριοτητας σκυλι δεν συμφερει.σε μενα τουλαχιστον η acana adult βγαινει αρκετα πιο φθηνα.τωρα δεν ξερω αν η acana θεωρητε κατωτερης ποιοτηας της συγκεκριμενης
 


Chow

Well-Known Member
3 Απριλίου 2009
406
4
Θεσσαλονίκη
εγω διαφωνω.δεν νομιζω οτι ειναι το καλυτερο value for money.για ενα μετρια δραστηριοτητας σκυλι δεν συμφερει.σε μενα τουλαχιστον η acana adult βγαινει αρκετα πιο φθηνα.τωρα δεν ξερω αν η acana θεωρητε κατωτερης ποιοτηας της συγκεκριμενης
Κι εγώ διαφωνώ μ'εσένα που διαφωνείς ;) Έχω 2 σκυλιά και το 12κιλο μας κρατάει περίπου 3 μήνες, αλλά τόσο περίπου μας κρατάνε όλες οι τροφές. 49 έχει η κοτόπουλο της Simpsons, 59 η acana adult, άρα δε βλέπω πώς βγαίνει αρκετά πιο φτηνά, ειδικά αν σκεφτείς ότι η Simpsons έχει συνεχώς προσφορές. Πήρα 45 ευρώ την κοτόπουλο και μου έστειλαν και επιπλέον 2 κιλά δώρο, άρα 14 κιλά με 45 ευρώ. Επιπλέον, επειδή έχω ταΐσει και ακάνα και όριτζεν, δεν είχα τ'αποτελέσματα που έχω με τη σίμπσονς, οπότε θεωρώ την σίμπσονς σαφώς καλύτερη (και φθηνότερη).
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
οπότε θεωρώ την σίμπσονς σαφώς καλύτερη (και φθηνότερη).
Ο 80/20 κωδικός της είναι grain free? Kαι αν ναι πόσο κοστίζει? και ποιά είναι η ημερήσια ποσότητα για έναν σκύλο π.χ. 35 κιλά? Μόνο έχοντας όλα αυτά κατά νου μπορεί να πει κάποιος για φθηνότερα ή ακριβότερα. Όσο για καλύτερο δεν την έχω δοκιμάσει αλλά τις grain free της Acana θα τις άλλαζα μόνο με φαγητό μαγειρεμένο από μένα.
 


Chow

Well-Known Member
3 Απριλίου 2009
406
4
Θεσσαλονίκη
Επειδή έκανε λόγο για την απλή ακάνα για ενήλικες σκύλους, γι'αυτό έφερα παράδειγμα την κοτόπουλο της σίμπσονς. Σύγκριση 80/20 (είναι χωρίς σιτηρά) με όρτιζεν ή ακάνα δε μπορώ να κάνω, γιατί μέχρι στιγμής έχουμε δοκιμάσει μόνο 2 κιλά της 80/20. Και επαναλαμβάνω ότι είναι προσωπική μου άποψη το ότι είναι καλύτερη, βάσει των αποτελεσμάτων που βλέπω στα δικά μου σκυλιά.
 


mpoukou22

Member
25 Μαρτίου 2013
17
0
Κι εγώ διαφωνώ μ'εσένα που διαφωνείς ;) Έχω 2 σκυλιά και το 12κιλο μας κρατάει περίπου 3 μήνες, αλλά τόσο περίπου μας κρατάνε όλες οι τροφές. 49 έχει η κοτόπουλο της Simpsons, 59 η acana adult, άρα δε βλέπω πώς βγαίνει αρκετά πιο φτηνά, ειδικά αν σκεφτείς ότι η Simpsons έχει συνεχώς προσφορές. Πήρα 45 ευρώ την κοτόπουλο και μου έστειλαν και επιπλέον 2 κιλά δώρο, άρα 14 κιλά με 45 ευρώ. Επιπλέον, επειδή έχω ταΐσει και ακάνα και όριτζεν, δεν είχα τ'αποτελέσματα που έχω με τη σίμπσονς, οπότε θεωρώ την σίμπσονς σαφώς καλύτερη (και φθηνότερη).
δεν ηξερα οτι εχει 45 ευρω.στο site ειδα οτι εχει 49 και οτι ειναι και με την μειωση που κανανε.τα 2 κιλα δωρο φανταζομαι ειναι προσωρινο?δεν γνωριζω ποια ειναι καλυτερη τροφη αλλα εμενα η acana μου βγαινει 1,037 ευρω την μερα ενω η Simpsons 1,225 ευρω την μερα χωρις τα δωρο κιλα και την εχω υπολογισει με 49 ευρω
 


Chow

Well-Known Member
3 Απριλίου 2009
406
4
Θεσσαλονίκη
Μα το γράφω πως έχει 49 πρώτο πρώτο και συνεχίζω λέγοντας ότι με τις προσφορές που κάνει η simpsons, πέφτει κι άλλο το κόστος. Από κει και πέρα, φυσικά και αγοράζεις ό,τι σε συμφέρει και ταιριάζει στο σκύλο σου. :)
 


mpoukou22

Member
25 Μαρτίου 2013
17
0
σιγουρα αγοραζεις οτι ταιριαζεις στο σκυλο και δεν ξερω μπορει και η simpsons να ειναι καλυτερη η ισαξια της acana.αυτο που προσπαθω να σου πω ειναι οτι ακομα και με την προσφορα που εχει με τα + 2 κιλα παλι δεν ειναι πιο οικονομικη της acana.
 


Natassa&Mike

Member
14 Απριλίου 2013
19
1
θα ηθελα να κανω μια ενημερωση μιας και μιλησα προσφατα με το κυριο Παυλο:
Το ηλεκτρονικό κατάστημα θα βρίσκεται εκτος λειτουργίας για λίγο καιρό λόγω κάποιων τεχνικών προβλημάτων αλλά και λόγω του ότι άνοίγει pet shop την άλλη εβδομάδα και θα ανοίξει σε δύο εβδομάδες υπό την επωνυμία του πετ σοπ.

Οι τμές δεν αλλάζουν όπως είχε γράψει.
 






l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Don't panic καλέ θα τα ξαναγράψουμε :p
Xρησιμοποίηθηκε προφανώς το τελευταίο backup κάποιες μέρες πριν.
 






Στατιστικά Forum

Θέματα
33.116
Μηνύματα
895.852
Μέλη
19.925
Νεότερο μέλος
vicky1981