Stripping μετά από μηχανή


vaso

Well-Known Member
23 Ιανουαρίου 2008
1.197
1
Θεσσαλονίκη
υποθέτω ότι η Μιλού εννοεί πώς μπορει κάποιος αρχάριος να πάει σε κομμωτήριο να ζητήσει στριπινγκ γιατί έτσι άκουσε ότι πρέπει,να του πεί η κομμώτρια ότι δεν γίνεται/πονάει (όπως μου είπαν και εμένα )και να πει ο άλλος, για να το λεει η κομμώτρια έτσι θα είναι οπότε ξυρισέ το...

Δεν καταλαβάινω που είναι το κακό σε αυτά που λέει η Μιλού και ακόμα περισσότερο δεν καταλαβαίνω που διαφωνείτε...:confused:
 




Chloe

Well-Known Member
14 Δεκεμβρίου 2006
8.325
30
42
Αθήνα
prigipissa-straydog.blogspot.com
Δεν υπάρχει λόγος να διαφωνείτε.
Η μία λέει ότι πρέπει να πηγαίνετε το σκύλο σε groomer που ξέρει από stripping.
Η άλλη λέει ότι δεν πρέπει να δεχόμαστε από τον επαγγελματία να μας παραμυθιάζει.
Όπως καταλαβαίνετε έχετε και οι δύο δίκιο.
(για τα προσωπικά υπάρχουν και τα p.m)
 




kango1

Well-Known Member
27 Σεπτεμβρίου 2007
11.314
16
ATHENS
υποθέτω ότι η Μιλού εννοεί πώς μπορει κάποιος αρχάριος να πάει σε κομμωτήριο να ζητήσει στριπινγκ γιατί έτσι άκουσε ότι πρέπει,να του πεί η κομμώτρια ότι δεν γίνεται/πονάει (όπως μου είπαν και εμένα )και να πει ο άλλος, για να το λεει η κομμώτρια έτσι θα είναι οπότε ξυρισέ το...
Εγω παντως ποτε δεν αναφερθηκα οτι αν μου πει η κομμωτρια δεν μπορει να κανει στριπινγ οποτε ξυρισε τον και εγω θα κατσω..
Ειπα απλα οτι αν δεν μπορει να κανει στριπινγ θα πω ευχαριστω πολυ και θα φυγω..
Δεν θα επιμενω να μου το κανει αυτη..
Γιατι για να μου λεει δεν μπορω καλη δουλεια δεν νομιζω να κανει..
θα παω σε καποιον που φημιζεται για αυτο..
 




vaso

Well-Known Member
23 Ιανουαρίου 2008
1.197
1
Θεσσαλονίκη
Εγω παντως ποτε δεν αναφερθηκα οτι αν μου πει η κομμωτρια δεν μπορει να κανει στριπινγ οποτε ξυρισε τον και εγω θα κατσω..
Ειπα απλα οτι αν δεν μπορει να κανει στριπινγ θα πω ευχαριστω πολυ και θα φυγω..
Εγώ δεν αναφέρθηκα στο να σου πεί ότι δεν μπορεί..Και εγώ θα την ευχαριστήσω και θα φύγω και όλα καλά...Είπα ότι μπορει να πει κάποιος ψέματα..
Τέλος και από μένα:DΌλοι τα ίδια λέμε..:p
 


kango1

Well-Known Member
27 Σεπτεμβρίου 2007
11.314
16
ATHENS
Φυσικα και μπορει καποιος να σου πει ψεματα ,εσυ τι θα κανεις ειναι το θεμα..,ολοι για να πουλησουν ψεματα λενε..:):):)
 


Milou

Well-Known Member
5 Μαρτίου 2008
1.019
1
Αθήνα
Γι'αυτό καθόμαστε την ώρα του καλλωπισμου.
Για να βλέπουμε την δουλειά και την μεταχείρηση που κάνουν στον σκύλο.
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.600
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3