Supermans VOLT(malinois)!


Estranged

Well-Known Member
10 Ιουλίου 2012
5.554
6.984
!!!!!!
*agapoylas**agapoylas**agapoylas**agapoylas**agapoylas**agapoylas*

Υ.Γ. τούμπανο ο ομορφάντρας, δεν ξέρω αν το χω ξαναπεί ποτέ για κανένα από τα σκυλιά σου :-\"

Υ.Γ. 2, ο ασπρόμαυρος συνονόματος που είναι? Του πεταματού το χεις το παιδί, δε μας τον δείχνεις!
 




milou LGD

Well-Known Member
5 Σεπτεμβρίου 2013
386
230
ειμαι μαλινουας.τι να κανουμε?:p
θα μπορουσες να γραψεις 2 λογια για τα λυσσασμενα σε σχεση με το μπορντερ κολευ? ποιο εχει μεγαλυτερη αναγκη απο εκτονωση? ποιο στροφαρει πιο γρηγορα? οσο και αν θεωρω κορυφαια τα μαλι σε παρα πολλα πραγματα, ομολογω οτι εχω εντυπωσιαστει απο μπορντερ κολευ απειρες φορες στο ποσα πραγματα μπορουν να μαθουν.
 


superman

Well-Known Member
28 Μαϊου 2009
7.422
738
χαλκιδα
www.facebook.com
νομιζω περισσοτερο ειναι θεμα σκυλου οχι φυλης.
ας πουμε η καγια στροφαρει πολυ δυσκολα γιατι κολαει ο εγκεφαλος.η αουρα ευκολα.ο βολτ επισης πιο δυσκολα.απο εκτονωση τα ιδια σκατα ειναι απλα τα μαλια ειναι πιο ξεροκεφαλα.αλλα απλα ειναι δυο τελειως διαφορετικα σκυλια παρολο που εχουν πολλα κινα ειναι τελειως αντιθετα πλασματα.
 


milou LGD

Well-Known Member
5 Σεπτεμβρίου 2013
386
230
το μπορντερ κολι μαντρωνει τα μαλι? τα βαζει στο 'μαντρι' και μετα αυτα τρωνε το μαντρι και βγαινουν παλι εξω? πρεπει να εχει ενδιαφερον η συμβιωση τους...
 














johnk

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2010
10.176
5.601
ΑΘΗΝΑ
Αγάπη μου !!!

Υ.Γ. Βασίλη, μπορεί να μην γράφω ιδιαίτερα τον τελευταίο καιρό (τι να πω, εξάλλου, για τα εργασιακά? έ?) Αλλά, σε παρακολουθώ (με καμάρι) ανελειπώς!!!:)
 








Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Ευχαριστώ αλλά έχω ήδη ένα βερνικωμένο κέρατο στο σπίτι που δαγκάει. Στα τριάμισι κιλά και τα καταφέρνουμε, ευτυχώς. Στο δεκαπλάσιο δε σου τάζω.
 






stamatia

Well-Known Member
6 Ιουνίου 2009
5.371
2.994
Ε...μετά το κόψιμο δείχνει μια περηφάνια ...μπορεί να πατήσατε τα 6 μηνά αλλά το ίδιο βρωμόφατσα είσαστε :smile: