The Eukanuba world challenge/Η ελληνική συμμετοχή


Loukia

Well-Known Member
19 Ιουνίου 2008
1.462
14
49
Θεσσαλονίκη
marthathesharpei.blogspot.com
Shar pei η ελληνική συμμετοχή για την Eukanuba world challenge!
H Precious Hug True Secret Of Life (για τους φίλους Fibi :D ) θα μας εκπροσωπήσει στο παγκόσμιο της Μπρατισλάβα με στόχο την πρόκριση για την 3η ετήσια Eukanuba World Challenge το Δεκέμβριο στην Καλιφόρνια.

Γιώργο, Λίλα και φυσικά Fibi, καλή επιτυχία!







(ξέρω ότι οι φωτογραφίες που σας έβαλα είναι πιο casual από το αναμενόμενο, αλλά έβαλα αυτές που αρέσουνε σε εμένα! :p )
 














Miss

Well-Known Member
17 Ιουνίου 2009
278
0
Αργυρούπολη
Καλή Επιτυχία!
Όπως και να έχει, είναι μεγάλη διάκριση και η συμμετοχή! Μπράβο λοιπόν και για την επιλογή!:D
 


despina

Well-Known Member
8 Δεκεμβρίου 2008
1.198
1
συμφωνω απολυτα με miss!συγχαριτηρια κ παντα επιτυχιες!
 












tifi

Well-Known Member
17 Φεβρουαρίου 2008
247
0
Αθηνα
Πολλα συγχαρητηρια Λιλα,Γιωργο,Fibi:):):)
Καλη επιτυχια για την συνεχεια.
 


greedy

Well-Known Member
23 Απριλίου 2008
2.314
3
51
Πατρα
Και εγω νομιζα οτι η επιλογη θα γινει στην εκθεση του
Κοε τον Σεπτεμβριο
 


Lila

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2006
326
0
Aθηνα
www.sharpei.gr
ΣΑΣ EΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΑΛΕΣ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ...
Να πω οτι δεν χάρικα... θα πω ψέματα... Ειδικά για μας σαν φυλή θεωρώ ότι ειναι δύσκολο ενα σαρ πέι να κερδισει της ομαδα 2...γιατι η ομαδα αυτη εχει τους φαν της και οι κριτες προτειμουν συγκεκριμενες φυλες γιατι βεβαια δεν ξερουν τα σαρ πέι... (δυσκολη θεωρω και την 9, ολες οι αλλες ομαδες αντε να εχουν απο 1 εως 5 συμμετοχες).
Δεν ξερω αν θα καταφερουμε στην Βρατισλαβα η Fibi τα παει καλα και στο εξωτερικο και εχει διακριθει σε οποια εκθεση εχει παιξει(crufts, πανευρωπαικα, παγκοσμίο) ειναι ομως δυσκολο πρεπει να κερδισουμε 21 χωρες... ολα οπως και να εχει θα ειμαστε εκει... και ελπιζω στο καλυτερο. :D:D:D:D