Uther Real Corte De Las Arcanas


Sirkos

Well-Known Member
1 Αυγούστου 2012
2.329
668
Νεα σμυρνη
Θα παω , διοτι το να μου το στελνανε παραεβγαινε ακριβο , θα κανω και το ταξιδακι μου και να δω τουλαχιστον τον εκτροφεα και να τον γνωρισω . Το μονο κακο με τα εκτροφεια εξω ειναι τα επιπλεον εξοδα ταξιδιου/αποστολης αλλα για ελβετακι δυστυχως ηταν μονοδρομος
 




Sirkos

Well-Known Member
1 Αυγούστου 2012
2.329
668
Νεα σμυρνη
Ναι ηταν πιο ακριβο , σκεψου οτι το εισητηριο το δικο μου και του σκυλου ειναι καπου 450 ευρω , και θα νοικιασω μια μερα ενα αμαξι και μια διανυκτερευση εκει αλλα διακοσια αντε και οτι φαω και οτι πιω τα υπολογιζω καπου 700 , και ρωτησε ο εκτροφεας σε μια εταιρια ποσο πηγαινε και του εβγαινε καπου 800 -850 εκτος αμα του πω να συνατηθουμε στο αεροδρομιο και μου τον φερει εκει και οπως προσγειωθηκε το αεροπλανο , ξαναπαιρνω το ιδιο πισω για αθηνα . Συνολο σκυλος ταξιδι καπου στα 2χιλιαρικα το υπολογιζω .δεν θα χωραει στισ αποσκευες ο μουργος γιατι στις δεκα εβδομαδες θα ζυγιζει το γομαρι 12 κιλα , οποτε θα παει σουμπιτος στις αποσκευες και το οριο για την καμπινα ειναι 8 κιλα μαζι με το box
 
Last edited:








nasouk

Well-Known Member
15 Ιουλίου 2010
1.166
3
Με το καλο να πας και με το καλο να ερθετε μαζι με τον μικρουλη.
Τωρα αρχιζουν τα ωραια.
Σιρκο δεν περνα ο χρονος με τιποτα ε?Αντε με το καλο η πρωτη τουρτιτσα στο πατωμα του σπιτιου.:p
 


Sirkos

Well-Known Member
1 Αυγούστου 2012
2.329
668
Νεα σμυρνη
εχω παρει ηδη κερακια για την πρωτη τουρτιτσα του μικρου !! ε πως να μην το γιορτασουμε!!!
παντως πρεπει να δω τι θα κανω με το πατωμα γιατι ειναι ξυλινο , μου φαινεται θα γεμησω το δωματιο με αυτα τα πλαστικα που βαζουνε κατω απο τις καρεκλες του γραφειου για να μην γρατζουνιεται το ξυλο, ειδομεν!!
 


nasouk

Well-Known Member
15 Ιουλίου 2010
1.166
3
Βρε συ ελεγα για την παστουλα(σκατουλα), σορρυ οχι τουρτιτσα.

Θυμαμαι η πρωτη μας σκυλιτσα μετα απο 12 ωρες ταξιδιου, δεν ενεργηθηκε σπιτι για 2 μερες.Δεν μπορει να χωρεσει ανθρωπινος νους τις βγηκε απο ενα μικρο σκυλακι την τριτη μερα.

Αυτες οι στιγμες της προσμονης ειναι οι καλυτερες!
nice
 




glukos

Well-Known Member
26 Μαρτίου 2013
80
0
Αθηνα, Αργυρουπολη
ποο χαιρομαι παρα πολυ για σενα..
Αυτο το συναισθημα της αντιστροφης μετρησης ε?

Αααα αντε να παιρνουν και αλλοι σειρα..](*,)

Σε ζηλευω, με το καλο σου ευχομαι, παντα υγιης και δυνατος!
 


Sirkos

Well-Known Member
1 Αυγούστου 2012
2.329
668
Νεα σμυρνη
ε μωρε ενταξει , ηδη περασανε οι 3 μηνες χωρις να ειμουν σιγουρος οτι θα γεννιοτανε , τωρα που ξερω οτι θα τον εχω τον κουταβο ειναι πιο κυριλε τα πραματα
 










Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Ποιος σε πιάνει! Πως κρατιέσαι και δεν είσαι εκεί προσπαθώ να καταλάβω! Όνομα βρήκες?

edit: Όρθια είναι αυτά, ακόμα, βρε! Πόδι θα σηκώσει, να μαρκάρει!
 


Sirkos

Well-Known Member
1 Αυγούστου 2012
2.329
668
Νεα σμυρνη
Χαχα τα αυτια του ειναι σαν κεραια μικρες χαχα τεντα το αυτι προς τα πισω , να δω ποτε θα μεγαλωσουν τα αυτακια του ωστε να πεσουν και μετα να ξανασηκωθουν
 






Στατιστικά Forum

Θέματα
33.112
Μηνύματα
895.793
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf