Αγχωμένος σκύλος ??


συλβοσκυλο

Well-Known Member
28 Μαρτίου 2013
2.036
294
Το εχω ακουσει και εγω αλλα εφοσον ο σκυλος πινει νερο παντα αφου φαει ξηρα τροφη, πως δημιουργειται προβλημα?
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Το εχω ακουσει και εγω αλλα εφοσον ο σκυλος πινει νερο παντα αφου φαει ξηρα τροφη, πως δημιουργειται προβλημα?
Προφανώς ςίναι διαφορετικό να τις τρώει διογκωμένες και διαφορετικό να διογκώνονται στο στομάχι του. Το λένε έρευνες για την συστροφή, πριν τις βρέξουμε καλό είναι να βεβαιωθούμε ότι δεν έχουν κιτρικό οξύ.
 


Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.131
4.808
Προφανώς ςίναι διαφορετικό να τις τρώει διογκωμένες και διαφορετικό να διογκώνονται στο στομάχι του. Το λένε έρευνες για την συστροφή, πριν τις βρέξουμε καλό είναι να βεβαιωθούμε ότι δεν έχουν κιτρικό οξύ.
Aυτο :)
 


Serge

Well-Known Member
18 Δεκεμβρίου 2012
743
296
Εϊναι μια γλύκα!!! Και τρελή πονηρόφατσα. Εγώ σχεδόν κάθε μέρα του βάζω 1 κουταλιά γιαούρτι στις κροκέτες και ξετρελαίνεται. Επίσης τα κακάκια είναι άψογα. Γενικά δεν κάνει κόνξες στο φαγητό (και παίρνει για επιβράβευση καμιά λιχουδίτσα) αλλά από όταν σφίξανε οι ζέστες χωρίς το δροσιστικό γιαουρτάκι υποφέρει!

Μπράβο για τη φιλοξενία! Είναι πολύ σημαντικό.
 






Διάκος

Well-Known Member
7 Απριλίου 2013
140
2
συγχαρητήρια για την προσφορά σου Ευάκι, 3 φορές μόνο φιλοξένησα σκυλάκια απο τον δρόμο μέχρι να τους βρω σπίτι και σπάραξα όταν τα έδωσα, για αυτό και αποφάσισα το επόμενο να το υιοθετήσω!

το γιαούρτι ρε παιδιά κάνει γενικά;Δηλαδή: όταν του δίνω αγελαδινό μου κάνει αραιά κακάκια, αλλα όταν του δίνω πρόβειο δεν δείχνει καμιά διαφορά. Και τρελαίνεται για την πέτσα..Μήπως κάνω κάτι λάθος; Δεν του το δίνω με τις κροκέτες, σκέτο σαν μεζεδάκι, μια - δυο κουταλιές της σούπας.
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Το πρόβειο είναι πολύ καλύτερο Διάκο, και για εμάς επίσης.
 


eyaki1983

Active Member
24 Ιουνίου 2013
27
0
Διάκο άσε το τι κλάμμα έχω ρίξει και στα 2 προηγούμενα που φιλοξενούσα, μην το συζητάς. Αλλά περνάνε όλα όταν ξερεις οτι τα σκυλιά σου ( γτ εγω πάντα θα τα θεωρω δικά μου ) εχουν πάει σε καλό σπίτι και περνάνε τέλεια. Και κάθε φορά που πάω να τα δω διαπιστώνω πόσο πολύ τα βοήθησα. Τωρα για το γιαούρτι λέω να μην το δοκιμάσω ακόμα, γτ μπορεί να καλομάθει και να μην την τρώει σκέτη μετά, λέω να επιμείνω λίγο ακόμα.
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.840
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU