Απαγωγές και κλοπές σκύλων








Μαρια&Ηρα

Well-Known Member
15 Αυγούστου 2013
2.513
3.753
38
Γλυκοκοιταζαν την Ηρα οταν ηταν κουταβι κατι Ρομα εξω απτο Θριασιο που μασταν...
κ να σου να μας γυροφερνουν κ ολως τυχαιως να κοβουμε βολτες ολοι μαζι πανω κατω,ωσπου βαρεθηκα το θεατρο του παραλογου κ ειπα Μαρακι μη το παιζεις αλλο "αντιρατσιστρια" (εχω κ τετοια θεματα) αρπαξ το μικρο κ οπου φυγει φυγει .
Απο κει κ περα,για τα ,μεγαλοσωμα που λετε,μη νομιζετε οτι ολους μας δεν μας πλησιαζει ανθρωπος,μας σταματαταει κοσμος κ κοσμακης στις βολτες μας οταν ημαστε Αθηνα (δεν εχεις κ επιλογη μερικες φορες) κ "αχου την τι καλη" κ "αχου την τι ομορφη".
Ειλικρινα κ σοβαρα τα βραδια κυκλοφορω με πτυσομενο γκλομπ,εε κ αμα μας τυχει...οσες φαμε κ οσες δωσουμε,αλλα την Ηρα απτα χερια μου θα την αφαιρεσουν μονο αμα ειμαι νεκρη!
 




vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.125
10.078
Athens
Ειλικρινα κ σοβαρα τα βραδια κυκλοφορω με πτυσομενο γκλομπ,εε κ αμα μας τυχει...
Αυτό είναι βολικό στο κουβάλημα?
Γελάτε οι υπόλοιποι :p αλλά την τελευταία εβδομάδα από τον πανικό μου περνάνε σκέψεις για τρίτο σκύλο - για σωματοφύλακα στις μικρές.
Η άλλη λύση είναι να μετακομίσω κοντά στη
@yasemin και να βγαίνουμε μαζί ίδιες ώρες.
 


Μαρια&Ηρα

Well-Known Member
15 Αυγούστου 2013
2.513
3.753
38
Αυτό είναι βολικό στο κουβάλημα?
Γελάτε οι υπόλοιποι :p αλλά την τελευταία εβδομάδα από τον πανικό μου περνάνε σκέψεις για τρίτο σκύλο - για σωματοφύλακα στις μικρές.
Η άλλη λύση είναι να μετακομίσω κοντά στη
@yasemin και να βγαίνουμε μαζί ίδιες ώρες.
Δεν το λες κ αβολο,ειναι σα να κουβαλας πολλα πολλα κλειδια φαντασου (χωρις ομως ολο αυτο το κουδουνισμα)
χωραει στην τσεπη του μπουφαν,ετσι κ αλλιως τα χερια μεστον ψοφο ταχεις μεσα,οποτε εισαι παντα ετοιμοπολεμη!
Εδω σκεφτομαι εγω για 2ο (καποια στιγμη) μονο κ μονο για να προσεχει την Ηρα...φευ...
 
  • Like
Reactions: vrmode








PXM-DANBULL

Well-Known Member
23 Ιανουαρίου 2014
692
2.264
Που πας με άσπρο σκυλί βρε Καραμήτρο?
Είστε καλά? Τη νύχτα δεν την χάνεις με τίποτα. Θα είναι δίπλα στα δικά σας, που δεν φαίνονται, και θα έχετε την Bianca για σημάδι.;)
 


Estranged

Well-Known Member
10 Ιουλίου 2012
5.555
6.984
Εδω σκεφτομαι εγω για 2ο (καποια στιγμη) μονο κ μονο για να προσεχει την Ηρα...φευ...
Τι λες βρε μάνα μου; Πόσο πιο μεγαλόσωμο θα είναι και θα προσέχει αυτό την Ήρα; Μιξ κανγκαλ και γκοτζίλα;
 










kostillos

Well-Known Member
26 Μαϊου 2015
544
515
58
ΑΘΗΝΑ-ΓΛΥΦΑΔΑ
@PXM-DANBULL και @kostillos σοβαρή σωματοφυλακή με άσπρο σκύλο είναι σαν να να λέμε ότι ο δράκουλας φοράει ροζ κάπα με καρδούλες και μοιράζει μαλλί της γριάς.
Πρόσεχε τι λες ....

donti.png
 


filefi

Well-Known Member
21 Ιουνίου 2015
99
198
47
Καβαλα
Μωρε όλα σχεδιασμένα από καιρό είναι!!!

Αρχίζουν οι απαγωγές.......Παίρνεις δεύτερο σκύλο να προσέχει τον μικρό....Δεύτερο τσιπακι!!!!Δεύτερο χαράτσι!!!Νάτα τα έσοδα!!!Σατανικό!!!
 


PXM-DANBULL

Well-Known Member
23 Ιανουαρίου 2014
692
2.264
@PXM-DANBULL και @kostillos σοβαρή σωματοφυλακή με άσπρο σκύλο είναι σαν να να λέμε ότι ο δράκουλας φοράει ροζ κάπα με καρδούλες και μοιράζει μαλλί της γριάς.
Μήπως να το ξανασκεφτείς ?
WP_20140929_19_10_56_Pro.jpg
Για το avatar δεν το συζητώ!!!
 


Estranged

Well-Known Member
10 Ιουλίου 2012
5.555
6.984
Μπα μπα @kostillos δεν πείθει, φαίνεται οτι θα πέσει τανάσκελα :ROFLMAO:

Η Devi πάλι κάτι κάνει, έχει τη σοβαρή φάτσα και τη μάσκα, μασκοφόρος εκδικητής.

Τα ασπρόμαυρα ρε παιδιά σε τι κατηγορία εμπίπτουν;