Γειά χαρά [γερμανικός ποιμενικός]


tasos malinoua

Well-Known Member
21 Οκτωβρίου 2012
3.822
8.564
μην σκας ωρε
φαντασου οτι πηρες ενα επιδαπεδιο φωτιστικο η ενα πορτατιφ απο τα ικεα και το πας σπιτι




νταξ,το ξερω ναι χαχα
 
  • Like
Reactions: manolo






manolo

Well-Known Member
31 Ιουλίου 2013
2.593
7.631
Πέρασαν 12 μέρες από την στείρωση.
Αυτές τις μέρες δεν παρατήρησα αλλαγή στην συμπεριφορά. Όλα όπως πριν και χαίρομαι για αυτό. Το μόνο που άλλαξε είναι ότι του άνοιξε η όρεξη. Εκεί που ήταν από τα πιο δύσκολα σκυλιά στο φαγητό πλέον τρωει ότι του δίνω. Όλες αυτές τις μέρες του δίνω ξηρά τροφή και την τρώει με μεγάλη όρεξη όταν πριν αν έτρωγε ένα γεύμα ξηράς δεύτερο συνεχόμενο ούτε να το μυρίσει. (ο αύριο ξαναρχιζουμε τα ωμά)
Πριν κάποιες μέρες άφησα την σακούλα με τα σκουπίδια στο πάτωμα όπου φεύγοντας θα τα έπαιρνα να τα πετάξω. Έφυγα και ξέχασα να τα πάρω. Όταν επέστρεψα είχε φάει κάτι κόκαλα που ήταν στην σακούλα. Ποιος ο Ερμής που έτσι και άφηνα στο πάτωμα μια μερίδα γύρο και έφευγα δεν υπήρχε περίπτωση να την ακουμπήσει. Από κει που δεν υπήρχε περίπτωση να φάει κάτι που δεν του το έδωσα εγώ ή από ξενο ή από το πάτωμα η από τον δρόμο, πλέον πρέπει να έχω τον νου μου.
Αύριο βγάζουμε και το απαίσιο κολάρο - λαμπατέρ που έτσι κι αλλιως δεν θα άντεχε για πολύ ακόμα.
IMG_20181125_172551.jpg

Υ. Γ: Τα "μπαλάκια" του μετά την στείρωση μου φαινόταν μικρότερα αλλά τελικά παραμένουν το ίδιο μεγάλα :D
 
Last edited:






mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.651
19.884
Την πρώτη, πρέπει να την κάνεις φωτό προφίλ!
Ή αφίσα!
Ή κάτι τέλος πάντων, που να φαίνεται συνεχώς.
Εχει κάτι εκτός από καλλιτεχνικό, πολύ γλυκό!
 
  • Like
Reactions: manolo










medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.236
7.779
Να τα εκατοστησει και να σε συνοδευει στα βουνα πολλα χρονια ακομα :)
 
  • Like
Reactions: manolo




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.819
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf