Καλέ...να συστηθούμε!


Yorkaddict

Well-Known Member
24 Ιανουαρίου 2011
5.445
12.860
Aθήνα
Δεν είναι ανάγκη να γίνει στείρωση.
Γιατί να υποβάλλετε το σκυλάκι σας σε μια επέμβαση;
Θα το αφήνετε ελεύθερο να γκαστρωνει θηλυκές;
 
  • Like
Reactions: Orilis and Aslan




Annasakis

Well-Known Member
22 Ιουλίου 2015
110
197
33
Θεσσαλονίκη
Επειδή δεν θέλω να ανοίξω άλλο θέμα για την ερώτηση που έχω να κάνω, ρωτάω εδώ. Προχθές που είχα βγάλει τον μικρό βόλτα, μιλούσα με τον Σάκη για τσιπάκι που θέλουμε να του βάλουμε. Μια κυρία λοιπόν σταματάει δίπλα μας και μας λέει "Τσιπάκι θέλετε να του βάλετε; Μην πάτε και πληρώσετε 40-50 ευρώ που ζητάνε εδώ. Να πάτε εκεί που πήγαμε εμείς, στον κύριο τάδε, στον Λαγκαδά που μας το έβαλε με 10 ευρώ". Θα ήθελα λοιπόν να ρωτήσω, μπορεί να ξέρει κάποιος ή έστω να υποθέσει γιατί να υπάρχει τέτοια διαφορά τιμής; (δεν ξέρω εάν από περιοχή σε περιοχή αλλάζουν τόσο οι τιμές. Εμείς είμαστε Ευκαρπία και αυτός στον Λαγκαδά....) :cautious:
 


Gaara

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2014
824
649
41
Athens
Μπορεί να μη τους χρέωσε επίσκεψη για τον όποιο λόγο (ή έστω να μην εξέτασε καν τα βασικά που κάνουν όλοι οι κτηνίατροι ακόμα και αν πας για καλημέρα) και λογικά δεν έκοψε απόδειξη.

Εγώ προσωπικά θα πήγαινα στον δικό μου κτηνίατρο αν ήμουν στη θέση σας.
 
  • Like
Reactions: Annasakis


Annasakis

Well-Known Member
22 Ιουλίου 2015
110
197
33
Θεσσαλονίκη
Μπορεί να μη τους χρέωσε επίσκεψη για τον όποιο λόγο (ή έστω να μην εξέτασε καν τα βασικά που κάνουν όλοι οι κτηνίατροι ακόμα και αν πας για καλημέρα) και λογικά δεν έκοψε απόδειξη.

Εγώ προσωπικά θα πήγαινα στον δικό μου κτηνίατρο αν ήμουν στη θέση σας.
Και η δικιά μας κτηνίατρος δεν χρεώνει ποτέ επίσκεψη και πάντα εξετάζει τα βασικά (ψηλάφιση, αφτιά, θερμοκρασία, βάρος, δόντια). Κι εγώ είμαι πολύ διστακτική στο να πάω σε άλλον που δεν μας ξέρει και δεν ξέρουμε και πόσο μάλλον όταν ακούω για τέτοια τεράστια διαφορά τιμής. Γι΄αυτό θέλω να μάθω εάν κάποιος έχει τοποθετήσει τσιπ με τέτοια τιμή ίσως........
 














Annasakis

Well-Known Member
22 Ιουλίου 2015
110
197
33
Θεσσαλονίκη
Νομίζω ότι το σκυλί σας εξελίσσεται σε μασκότ!!! :love::LOL:
Στη γειτονιά μας πάντως είναι σίγουρα μασκότ! Το έχω ξαναπεί, στη γειτονιά τον ξέρουν ως "το σκυλί με το ένα όρθιο αφτί"! Το αγαπώ αυτό το αφτί!!! :love:
 
  • Like
Reactions: Orilis










Annasakis

Well-Known Member
22 Ιουλίου 2015
110
197
33
Θεσσαλονίκη
Ο Ερμής προσπαθώντας να μάθει να κλείνει την μπαλκονόπορτα...!! Ε μα...μπες-βγες και να την αφήνει όλο ανοιχτή, παγώσαμε!!! Το καμάρι μου!!! :love: :D

Υ.Γ Πώς μπορώ να βάλω βίντεο βρε παιδιά;;;;
 


Setter!!!!

Well-Known Member
21 Νοεμβρίου 2015
57
28
28
Ο Ερμής προσπαθώντας να μάθει να κλείνει την μπαλκονόπορτα...!! Ε μα...μπες-βγες και να την αφήνει όλο ανοιχτή, παγώσαμε!!! Το καμάρι μου!!! :love: :D

Υ.Γ Πώς μπορώ να βάλω βίντεο βρε παιδιά;;;;
Οταν βλεπω σκυλια να ανοιγουν πορτες τρελενομαι!!Αχχχ αυτο το αφτι δεν παιζετε!θελω κι αλλες φωτο!!

(Για το βιντεο δεν ξερω να σε βοηθησω)
 
  • Like
Reactions: Annasakis






Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.816
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf