Καλησπέρα από τις... "καινούριες" !












Blacksatin

Well-Known Member
28 Μαρτίου 2013
317
57
Neo Irakleio, Athens, Greece
Χαχα Σουπι! :D Και Τρίκαλα το χειμώνα, και Μύκονο την άνοιξη! Το καλοκαίρι να δω που θα την παω! Περάσαμε πολυ ομορφα πάντως, είναι ένα πολύ dog friendly νησί και μπορούσα να την έχω μαζί μου απο το πρωι μεχρι το βράδυ, παντού! Το ευχαριστηθήκαμε και οι δυο πολύ!
 


Sirkos

Well-Known Member
1 Αυγούστου 2012
2.329
668
Νεα σμυρνη
Χαχα Σουπι! :D Και Τρίκαλα το χειμώνα, και Μύκονο την άνοιξη! Το καλοκαίρι να δω που θα την παω! Περάσαμε πολυ ομορφα πάντως, είναι ένα πολύ dog friendly νησί και μπορούσα να την έχω μαζί μου απο το πρωι μεχρι το βράδυ, παντού! Το ευχαριστηθήκαμε και οι δυο πολύ!
Δινεις στην εννοια σκυλοζωη αλλο νοημα !!! :rolleyes:
 




Blacksatin

Well-Known Member
28 Μαρτίου 2013
317
57
Neo Irakleio, Athens, Greece
Δινεις στην εννοια σκυλοζωη αλλο νοημα !!! :rolleyes:
Ευτυχώς που είναι ένα τόσο υπέροχο σκυλί, που το κάνει εύκολο να είμαστε παντού μαζί! 7.5 ευλογημένοι μήνες από τότε που ήρθε στη ζωή μου.

το καλοκαιρι στο καβο!
Δεν είμαστε αυτού του στυλ, είμαστε πιο ήσυχα κορίτσια! :rolleyes:
 




Serge

Well-Known Member
18 Δεκεμβρίου 2012
743
296
Ζηλεύουμεεεεεε καλά είναι κουκλάρα!!! Θέλω να σχολιάσω ότι στις φώτο που είναι μαζί σου ασχολείται με το παιχνίδι και στις φώτο που είναι με το φίλο σου κοιτάει τη "μαμάκα" σοβαρή ... το γλυκό μου το μαμόθρεφτο;)
 




giannis21r

Well-Known Member
7 Ιανουαρίου 2013
234
2
Χαϊδαρι
Οντως ο κοσμος στην Μυκονο και οι καταστηματαρχες ειναι φιλικοι προς τα κατοικιδια αρκει να εχουν ηρεμη συμπεριφορα και να μην πειραζουν τις γατες (κυκλοφορουν πολλες εκει).Που να δεις τι γινεται στην παραλια στον Πανορμο το καλοκαιρι απο σκυλια.Παλιοτερα,πριν γινει τοσο famous αυτη η παραλια,τα σκυλια ηταν περισσοτερα απο τους ανθρωπους.Και εχει μεινει απο τοτε οτι οποιος εχει σκυλο και θελει να τον παρει μαζι του παει στον Πανορμο.
 


Blacksatin

Well-Known Member
28 Μαρτίου 2013
317
57
Neo Irakleio, Athens, Greece
Κυρία η μικρή μου και με τις γάτες, και με τα κουνελάκια του ξενοδοχείου =) Όπως είπα, μετα απο πολλη δουλειά που δε θα σταματήσει ποτέ, το σκυλι μου είναι δωρο θεού! =) Και στα Τρικαλα που πηγαμε το χειμωνα ομως... πάλι κανένα πρόβλημα δεν είχαμε!
 


3 Μαϊου 2013
129
0
Εχω μια μανία με τα γερμανιά που κάνουν αυτό το πράγμα με το κεφάλι τους! Θέλω να την αρπάξω και να την ζουλίξω! Και μετά να την πνίξω στα φιλιά! Απορώ πως δεν την έχεις φάει ακόμα! Αν την είχα εγώ δεν θα είχε μείνει τρίχα αφίλητη!!! Δωστεις σε παρακαλώ πολύ ενα ΤΕΡΑΣΤΙΟ φιλί απο εμένα!!! Αγάπη μου όμορφη!
 


Elenaaa

Well-Known Member
15 Απριλίου 2013
102
0
Κουκλα...να τη χαιρεσαι και να περνατε παντα τοσο ομορφα.
 


superman

Well-Known Member
28 Μαϊου 2009
7.422
738
χαλκιδα
www.facebook.com
Κυρία η μικρή μου και με τις γάτες, και με τα κουνελάκια του ξενοδοχείου =) Όπως είπα, μετα απο πολλη δουλειά που δε θα σταματήσει ποτέ, το σκυλι μου είναι δωρο θεού! =) Και στα Τρικαλα που πηγαμε το χειμωνα ομως... πάλι κανένα πρόβλημα δεν είχαμε!

οποτε περασατε τρικαλα!!
 


Blacksatin

Well-Known Member
28 Μαρτίου 2013
317
57
Neo Irakleio, Athens, Greece
Εχω μια μανία με τα γερμανιά που κάνουν αυτό το πράγμα με το κεφάλι τους! Θέλω να την αρπάξω και να την ζουλίξω! Και μετά να την πνίξω στα φιλιά! Απορώ πως δεν την έχεις φάει ακόμα! Αν την είχα εγώ δεν θα είχε μείνει τρίχα αφίλητη!!! Δωστεις σε παρακαλώ πολύ ενα ΤΕΡΑΣΤΙΟ φιλί απο εμένα!!! Αγάπη μου όμορφη!
Ασε Μαρία... Εγω αυτο το " να τη φαω" το νιωθω περιπου 20 φορες την ημέρα! Πού να δεις και φωτογραφίες από όταν ήταν μικρή... :)

οποτε περασατε τρικαλα!!
Πάντα έτσι περνάμε...! Σούπι σου έχω πει ποσο σε αγαπάμε ε;