Καλώς σας βρήκαμε!!


myEnzo

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2015
1.444
4.640
Άρτα
Αυτός είναι ο Enzo :love:, οσονούπω 7 μηνών, απίστευτη φυσιογνωμία και φοβερός συγκάτοικος στην τρέλα!! Αγαπησιάρης, τρελιάρης, παιχνιδιάρης, φουλ κοινωνικός και πολυταξιδεμένος... Ήρθε στη ζωή μου στα τέλη Μαρτίου και από τότε με συντροφεύει σχεδόν στα πάντα... Δεν είμαι έμπειρη με τα σκυλιά αλλά με τη βοήθεια φίλων και του εκπαιδευτή του κατάφερα να μην κάνω το σκύλο μου ανισόρροπο (χιουμοράκι!!) :ROFLMAO:... Φυσικά πάσα συμβουλή καλοδεχούμενη...
 




mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.655
19.889
Καλώς ήρθες στο φόρουμ :)

Να σου ζήσει ο μικρός. Είναι πραγματικά γλυκοφατσάκι :)
 
  • Like
Reactions: myEnzo


myEnzo

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2015
1.444
4.640
Άρτα
Ευχαριστώ πολύ για την ωραία υποδοχή! Πολύ χάρηκα όταν ανακάλυψα το συγκεκριμένο forum!!! Η αλήθεια είναι ότι πρόκειται για φατσόνι που δύσκολα του αντιστέκεσαι και στο δρόμο μαζεύει θαυμαστές με το τσουβάλι :ROFLMAO::ROFLMAO:!! Ελπίζω να βρίσκομαι Αθήνα όταν θα κάνετε καμμιά εκδήλωση και να μπορέσουμε να σας γνωρίσουμε!!!
 




myEnzo

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2015
1.444
4.640
Άρτα
Από νησιά έχει πάει Σάμο και Σύρο. Με τόσες ώρες στο καράβι (ειδικά για Σάμο) τον λες και θαλασσόλυκο :D:D!! Το αυτοκίνητο είναι ευκολάκι πλέον για μας, έχει πάει Γιάννενα και Αθήνα πολλάκις :LOL:
 












myEnzo

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2015
1.444
4.640
Άρτα
Σάμο μένω....και έχω γεννηθεί στη Σύρο :D......
Μένει η αδερφή μου Σάμο, οπότε κοντεύω να πολιτογραφηθώ τόσες φορές που έχω έρθει... :p Όσο για τη Σύρο, πρώτη φορά πήγα και δεν έχω λόγια, ενθουσιάστηκα...:rolleyes:
 






myEnzo

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2015
1.444
4.640
Άρτα
Όπως τα λες @Iraki maria ανέμελα!! :ROFLMAO::ROFLMAO: Κάθε πρωί ξυπνάω με αυτή τη φάτσα δίπλα στο κρεβάτι μου, οπότε όπως καταλαβαίνεις το πρωινό κάτσιασμα είναι μονόδρομος... ;)
 
  • Like
Reactions: Τιτιλης


Iraki maria

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2015
368
791
37
Thessaloniki
Σε καταλαβαινω απολυτα!Μολις ανοιξω τα ματια μου τη βλεπω απο πανω μου να με κοιταει σαν τον μπουφο,με τα μαλλια και τα αυτια της να ανεμιζουν λες και της εκαναν ηλεκτροσοκ:ROFLMAO:.
 








l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.644
7.753
Κούκλος είναι , πως μου ξέφυγε αυτός!!!
Μου αρέσουν πολύ τα γκριφονοειδή, συγνώμη παιδιά εγώ έτσι τα έμαθα καθώς μεγάλωνα :p
Nα σου ζήσει ο Ένζο, μεγάλη μούρη!
 
  • Like
Reactions: myEnzo


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.120
Μηνύματα
895.887
Μέλη
19.931
Νεότερο μέλος
Kwnstantina_22