Καλώς σας βρήκαμε!!










myEnzo

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2015
1.444
4.640
Άρτα
Ο Enzo είναι απλά καταπληκτικός με τον μικρό τον έχει βοηθήσει πολύ κι εμένα το ίδιο δηλαδή. Χτες είχε έρθει για καφέ και συμβουλές ο εκπαιδευτής του και μου είπε ότι η κυρία που θα πάρει τον μικρό Πύρρο σε λίγες μέρες είναι πολύ τυχερή γιατί τη βασική δουλειά την έχει κάνει ήδη ο Enzo! Περιττό να σας πω ότι έχω φουσκώσει από περηφάνια για το σκυλομαλάκα μου!! :love:;):D
 


spyv

Well-Known Member
8 Αυγούστου 2011
2.559
5.971
Πειραιάς
σκεψου ποση "εκπαιδευση" κανει η τοκετοομαδα που λεμε και η οικογενεια τους.
γι' αυτο και λεμε σε ολους μεσα απο το φορουμ οτι πρεπει να αποχωριζονται τα κουταβια μετα τον δευτερο μηνα την οικογενεια τους.
 




myEnzo

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2015
1.444
4.640
Άρτα
IMG_20151101_210522.jpg
προχθεσινή φωτό, τελευταίο βράδυ μαζί, καθώς από εχτές ο μικρός είναι στο καινούριο του σπίτι και τρελαίνει πλέον άλλους συγκατοίκους... Ο Έντζο γιόρτασε την αναχώρηση ξαπλώνοντας απολαυστικά στο χαλί και ρίχνοντας ύπνο βαρβάτο, χωρίς να τον ξυπνάει κανείς δαγκώνοντάς του τη μουσούδα, την ουρά κλπ...
 






myEnzo

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2015
1.444
4.640
Άρτα
Μην αφήσετε άνθρωπο να κάνει λίγη φιγούρα... :p Εντάξει λοιπόν... Ας πούμε ότι κάτι τέτοιες στιγμές δεν πάω με άδεια χέρια... Λίγο παριζάκι πάντα βοηθάει!
 
















filefi

Well-Known Member
21 Ιουνίου 2015
99
198
47
Καβαλα
Πως καταφέρνεις και κάνεις το οτιδήποτε άλλο απο το να τον ζουπάς όλη τη μέρα, εμένα με ξεπερνά!!Και είναι και πολύ καλόψυχος ο άτιμος!!Απο τα πιο τέλεια σκυλιά που έχω δει ποτέ μου!!Χίλια μπράβο και άλλες τόσες ευχές!!
 
  • Like
Reactions: mariatheo