ΜΟΚΑ - Ο μικρός της "σύντροφος"...


Status
Κλειδωμένο θέμα

l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Γιάννη μου να τον χαίρεστε και να σας χαίρεται για πολλά πολλά χρόνια ακόμη. Είστε από τους λίγους που θα μπορούσαν να έχουν έναν τέτοιο σκυλο και να τον έχουν ευτυχισμένο. Και δεν υπερβάλλω.
 


johnk

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2010
10.176
5.601
ΑΘΗΝΑ
Σε ευχαριστούμε, Μυρτώ!

Υ.Γ. Και, σε σχέση με το τρέχον θέμα του @vasilis_mike (για την εκπαίδευση του Mike)... ΟΦΕΙΛΩ να πω το εξής: Είσαι η μόνη ΚΥΡΙΑ-με-σκύλο, που συναντήθηκες με τον Κάσπερ (επανειλημμένα) και αυτός δεν κατάλαβε κάν ότι υπάρχει σκύλος!!!:p:D
 


PXM-DANBULL

Well-Known Member
23 Ιανουαρίου 2014
692
2.264
Να ζήσει σα τα ψηλά βουνά. Γερός και ντούρος μια ζωή δίπλα σου. Σύντροφος, φίλος και με τα χρόνια κι' αδερφός. Να σαι καλά και συ να τον παλεύεις και να μας λες τα νέα σας.

Να είστε όλοι γεροί και ευτυχισμένοι.(y)
 
  • Like
Reactions: l.Kyveli and johnk


Aslan

Well-Known Member
12 Μαϊου 2014
1.024
1.882
Αθήνα, Φλύα
Χρονια πολλά και καλα Κασπερακο!! Να εισαι πάντα γερός και ακμαίος για να "παιδεύεις" τους δικούς σου για παρά πολλά χρόνια ακομα! :D;)
Γιάννη[χωρις το 'κύριος' παρόλο που εισαι!]:p, οι παραπάνω ευχές ισχύουν και για εσένα! Να εισαι γερός και να τον χαίρεσαι!
 




Viviana

Well-Known Member
1 Νοεμβρίου 2011
2.901
545
Χολαργός
Να χαιρεσαι το πανεμορφο αγορι σου Γιαννη,και να περασετε πολλεεεες ομορφες στιγμες μαζι!!
Παντως 5 χρονων ειναι μικρος ακομα...τι να πουμε κι εμεις που φτασαμε τα 8;;;:eek::D
 
  • Like
Reactions: johnk




ripper2.1

Well-Known Member
21 Δεκεμβρίου 2015
489
1.386
39
Κω
Φιλε Γιάννη !!! Να σου ζήσει !!! Εχω μελετήσει αφάνταστα τη φυλή σου .....οταν θα φτασω την ηλικία σου , σίγουρα θα εχω διπλα μου , ενα μπουρμπουλι!!!!
 
  • Like
Reactions: elverg and johnk






mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.651
19.885
Το σκέφτομαι ώρα και νομίζω, ότι εδώ, αυτό το thread, είναι ο κατάλληλος χώρος...

Ο αγαπημένος πολλών Γιάννης [aka johnk], έφυγε από την ζωή σήμερα το πρωί, νικημένος από μια πολύ γρήγορη μάχη με τον καρκίνο.

Πλέον, θα ξέρω σίγουρα, ότι υπάρχει τουλάχιστον ένα ροζ συννεφάκι, κάπου εκεί ψηλά, να προστατεύει, τα αγαπημένα μας σκυλιά. Και την σκύλα, για να μην ξεχνιόμαστε.

Η κηδεία του, θα γίνει την Δευτέρα το μεσημέρι στις 13:00 στο κοιμητήριο Παπάγου, για όποιον θα ήθελε να του πει ένα τελευταίο αντίο.

Γιαννάκο μου...το κενό σου, δεν θα καλυφθεί ποτέ γλυκέ μου!

Στο επανιδείν!
 


Status
Κλειδωμένο θέμα

Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.820
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU