ΜΟΚΑ - Ο μικρός της "σύντροφος"...


Status
Κλειδωμένο θέμα


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.651
19.885
Τελικά, αυτό το όνειρο που έχουμε τα τελευταία 5 χρόνια εσύ και 4 εγώ, ότι κάπου εκεί, σ'αυτή την ηλικία που είναι τώρα, ΙΣΩΣ και να έρθουν στα συγκαλά τους, εμένα δεν μου έχει βγει ακόμη. Εσένα; :rolleyes:

Να τους χαίρεσαι και τους 3 Γιαννάκο, γιατί ο μπέμπης, χωρίς τους άλλους 2, μπορεί να ήταν αλλιώς. Χειρότερος/καλύτερος, δεν ξέρω. Αλλά σίγουρα, αλλιώς. Και πάνω απ'όλα, να χαίρεσαι την Σωτηρία, που αν δεν τον είχε εκπαιδεύσει, θα σε είχε φάει από την αρχή :ROFLMAO:


* Να σου πω την αλήθεια, και το δικό μου μάτι, στα νύχια έπεσε :p
 


sea-mol

Well-Known Member
18 Μαρτίου 2011
6.882
8.847
Πρέβεζα
Τελικά, αυτό το όνειρο που έχουμε τα τελευταία 5 χρόνια εσύ και 4 εγώ, ότι κάπου εκεί, σ'αυτή την ηλικία που είναι τώρα, ΙΣΩΣ και να έρθουν στα συγκαλά τους, εμένα δεν μου έχει βγει ακόμη.
"Και κάπου εκεί , κάποιοι μπορεί να περνάνε καλά με τον σκύλο τους"

 












mariakala

Well-Known Member
26 Απριλίου 2011
2.021
1.314
Πραγματικά αρχοντικός και πανέμορφος!!! Χρονια σας πολλά!!!

Το καταλαβαίνω αυτό το feeling των 5 ετών κι εγώ στο πετσί μου
 
  • Like
Reactions: johnk














vasilis_mike

Well-Known Member
19 Φεβρουαρίου 2016
1.681
3.903
ΑΘΗΝΑ
Αγοράκι μου,

Με όλο το τρέξιμο που έχω τον τελευταίο καιρό, άργησα πραγματικά να συνειδητοποιήσω ότι σήμερα ξημερώνει 11 Μαΐου...

Σαν χτες ήταν, αγόρι μου, που έλαβες τα "μηνύματα" της Μόκας... σαν χτες ήταν, που "γράφτηκε" το pedigree σου... το ακριβό (δικαίως ή αδίκως - θα φανεί στο χειροκρότημα) "εκτροφικό" pedigree σου ...

Ήταν μόλις χτες, που μπήκες μέσα στη ζωή μας, με τέτοιο θόρυβο... με τέτοιους αφρικάνικους βρυχηθμούς... σαν αρσενικό λιοντάρι...
Ήταν μόλις χτες, που είχες τα ξεσπάσματά σου... που η Μόκα τα ένιωσε, κυριολεκτικά, στο πετσί της...
Ήταν μόλις χτες, που ο Ζιντάν ανέλαβε, υπ' ευθύνη του, την εκπαίδευσή σου... και την έφερε σε πέρας...

Και ήταν μόλις χτες, που μπήκες σα σίφουνας και άλλαξες "ελαφρά" τη συμπεριφορά μας... την σταθερότητά μας... την ταχύτητα στις αντιδράσεις μας... τον προσανατολισμό της μελέτης μας... το σπίτι μας... και, λίγο-πολύ, τη ζωή μας...

Και "παλιώνεις", ρε φίλε, σαν το παλιό - καλό κόκκινο κρασί...
Εντάξει, ομολογώ ότι "ο λύκος κι αν εγέρασε"... αλλά εσύ (για όσους σε ήξεραν από τότε) μεγάλωσες... ωρίμασες... θα τολμούσα να πω ότι μαλάκωσες... εντάξει ας μην το παρακάνω, όμως...

Πέντε ολόκληρα χρόνια... που πέρασαν σαν μιά στιγμή...
Να είσαι γερός, για πολλά χρόνια... δε ζητάω τίποτα άλλο!

Χρόνια πολλά, αγοράκι μου!

View attachment 57654

View attachment 57655

View attachment 57656

View attachment 57657
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ. ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ!
 
  • Like
Reactions: johnk


Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.131
4.808
Να ειναι παντα γερος και καλο κουραγιο!!! ( ααα περασαν 5 χρονια δε χρειαζεται πια :p:p)
 
  • Like
Reactions: johnk




SofiaEve

Well-Known Member
17 Σεπτεμβρίου 2013
371
1.118
Κάσπερ, χρόνια σου καλά, κυρίως, και πολλά.

Φτού σου, ρε μπέμπη, πανέμορφος είσαι.
 
  • Like
Reactions: johnk




Status
Κλειδωμένο θέμα

Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.820
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU