Μπήκε στη Ζωή μου Βιαστικά !


Γιάννης & Δίας

Well-Known Member
5 Ιουλίου 2014
80
82
30
Πατρα
Ειμαι από κινητο οπότε ζητω συγγνώμη για τα ασύντακτα κείμενα μου ... Δεν τα βλεπω ολοκληρωμένα και πολλές φορές γίνεται αυτόματη διόρθωση σε κάποιες λέξεις αλλάζοντας το νόημα
 


Μαρια&Ηρα

Well-Known Member
15 Αυγούστου 2013
2.513
3.753
38
(y)(y)(y)
Κ αυτο ειναι το μονο που πρεπει να σε νοιαζει!
Να γίνεις το καλύτερο που μπορεις να γινει!
Κ αυτο θα γινει μονο εφοσον συνεχίζεις να ενημερώνεσαι...κ υπαρχουν πολλα που τα βιβλια ή τα διαφορα αρθρα στο ίντερνετ δεν τα γράφουν!
Αυτος ειναι ο σκοπος του φόρουμ, ανθρωποι που αγαπανε τα σκυλια τους ενώνονται για να μοιραστουν γνωσεις, ανταλλάξουν αποψεις, λυσουν απορίες, οι πιο παλιοι να βοηθησουν τους καινούριους!
 


Μαρια&Ηρα

Well-Known Member
15 Αυγούστου 2013
2.513
3.753
38
(y)(y)(y)
Κ αυτο ειναι το μονο που πρεπει να σε νοιαζει!
Να γίνεις το καλύτερο που μπορεις να γινεις!
Κ αυτο θα γινει μονο εφοσον συνεχίζεις να ενημερώνεσαι...κ υπαρχουν πολλα που τα βιβλια ή τα διαφορα αρθρα στο ίντερνετ δεν τα γράφουν!
Αυτος ειναι ο σκοπος του φόρουμ, ανθρωποι που αγαπανε τα σκυλια τους ενώνονται για να μοιραστουν γνωσεις, ανταλλάξουν αποψεις, λυσουν απορίες, οι πιο παλιοι να βοηθησουν τους καινούριους!
 


Μαρια&Ηρα

Well-Known Member
15 Αυγούστου 2013
2.513
3.753
38
Αποτι καταλαβαινω ολα τα λαμπ κοιλιοδουλα ειναι (κ τα ροτ επισης :rolleyes:)
απλα δουλεψε το αυτο γιατί μπορει καμια μέρα να παει να φαει καμια φολα (δυστυχώς κυκλοφορουν πολλοι σκατοψυχοι αναμεσα μας)

Μια χαρα καταλαβαινουμε τι γραφεις, μη σκας!:)
 


Γιάννης & Δίας

Well-Known Member
5 Ιουλίου 2014
80
82
30
Πατρα
Έχω προσπαθήσει τα πάντα μέχρι να τον ανταμείβω με κατι πολυ νόστιμο έτσι μου είχα προτείνει δούλεψε κάπου αλλα όταν εύρισκε κόκαλο τα ξεχνούσε ολα.... Προσέχω πολυ ... Για να τον αφήσω ελεύθερο κανω κανονικό σκαναρισμα
 


ioanna a

Well-Known Member
21 Ιανουαρίου 2014
2.239
3.079
Ειμαι από κινητο οπότε ζητω συγγνώμη για τα ασύντακτα κείμενα μου ... Δεν τα βλεπω ολοκληρωμένα και πολλές φορές γίνεται αυτόματη διόρθωση σε κάποιες λέξεις αλλάζοντας το νόημα
ε και μεις που κανουμε λαθη απο εγκεφαλο-κλούβιαση τι να πουμε;:barefoot:
χαιρομαι που μεγαλώνει καλα ο μικρος(y)
 


Γιάννης & Δίας

Well-Known Member
5 Ιουλίου 2014
80
82
30
Πατρα
Προσπάθω για το καλύτερο.... Και σήμερα ειμαι χαρούμενος.. Βρήκα δουλειά ξεκινάω απο την άλλη εβδομάδα και θα ειμαι οικονομικά πιο άνετος και δεν θα ζητάω απο τους δικούς μου οτι αφορά το σκύλο!!
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.820
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU