Μπόμπυ, ένας παρατημένος ροτβαιλέρος


Giannis_Rottie

Well-Known Member
2 Ιουλίου 2013
1.207
1.243
Brakhami,Athens,Greece
vek ο δικος σου δεν μπορει να κανει και αλλιως...κι εγω αν εβλεπα καθε μερα την τσικα με τα αυτια κεραιες...θα μου εφτιαχνε τοσο την μερα, ωστε να εχω ορεξη να κανω ταρζανιες ολη μερα! :ROFLMAO:
 






StellitsaD

Well-Known Member
11 Απριλίου 2014
242
188
Thessaloniki
όχι και μπαίνει καθαρός Γιάννη...Επειδή δε φαίνεται? Από κάτω είναι μέσα στις λάσπες ο μπούλης επειδή ξαπλώνει πάνω στο νερό από το μπολ για να δροσιστεί. Απλώς όταν βγαίνει παίρνει και τα "αξεσουάρ" πάνω του
 








Piou

Well-Known Member
13 Απριλίου 2014
315
277
Θεσσαλονίκη
συγκριτικα με τον αλλον που ειναι ψιλολιγνο σκυλι
Ο Πίου μου είναι λεβέντης και ομορφόπαιδο και τέλειος και μέτρο σύγκρισης για τα άλλα σκυλιά.
Οπότε δεν μπορεί να του αποδίδονται άλλοι χαρακτηρισμοί πέραν του "ιδανικός", "πρότυπος", "'αψογος" κλπ.
Δεν είναι λοιπόν ο Πίου ψηλόλιγνος, απλά ο δικός σου είναι κοντόχοντρος ως προς το απόλυτο πρότυπο. :p:p:p
 
  • Like
Reactions: ioanna a


ChineseCrested

Well-Known Member
7 Απριλίου 2014
89
39
Καλησπέρα σας!
Δυστυχώς ροχαλίζει σαν τρένο
Εγώ ο δικός μου μία φορά ροχάλιζε τοσο δυνατά και λέω ροχαλίζει ο πατερα μου ..?? ( με ξύπνησε εκείνη την φορά) :p :D Μπράβο σου για την πράξη που έκανες παντα τέτοια να γίνονται ..!!! :) :)
 




Piou

Well-Known Member
13 Απριλίου 2014
315
277
Θεσσαλονίκη
Είμαστε μακριά βρε Γιάννη, έξω απο την Θεσσαλονίκη, οπότε πέφτει ολίγον μακριά για εσάς. Αλλα ναι, εκτάσεις για βόλτες και μέρη για παιχνίδια έχει εδώ όσα θές, όρεξη να υπάρχει.
 


nikos00

Well-Known Member
29 Δεκεμβρίου 2013
193
81
Αθηνα
ειναι φοβερος σκυλαρος και φυσικα μπραβο σας που τον πηρατε και τον κανατε αυτο το χαρουμενο πλασμα που ειναι !!!
Οσο για το αν ειναι παρεξηγημενη ρατσα .... σκεφτητε ρε παιδια ποσα πραγματα εχουν ταμπελες γυρο μας ....
εγω ειμαι της αποψης οτι απ ολα τα οντα με μυαλο περνεις αυτο που δινεις.... αν υπαρχουν ασχημα σε χαρακτηρα ζωα η και ανθρωποι μαλλον αλλα ''ζωα'' εχουν την ευθυνη !!!

Ευτυχως που υπαρχουν και τετοια γλυκα, χαρουμενα σκυλια για να βλεπουν καποιοι οτι η ρατσα δεν κανει το ζωο καλο η κακο !

Να περνατε ομορφα !!!
 










Μαρια&Ηρα

Well-Known Member
15 Αυγούστου 2013
2.513
3.753
38
Ρε κοπελια καψονια κανεις?:cautious:
Τα βαζεις που τα βαζεις τα βιντακια...για ποιο λογο ολα να ειναι των δευτερολεπτων?εεε?o_O
Βαλε εκει περε Μπομπο να χορτασει ο λαος!
ΜΑ ΜΕ ΤΟ ΣΤΑΓΟΝΟΜΕΤΡΟ???
 
  • Like
Reactions: Piou


StellitsaD

Well-Known Member
11 Απριλίου 2014
242
188
Thessaloniki
Δε λες καλα που τραβηξα κι αυτα τα δευτερολεπτα; Ορμαγε για αγκαλια κι επαιρνε σβαρνα κινητο πληκτρολογιο ποντικι στυλο κλπ
 


Μαρια&Ηρα

Well-Known Member
15 Αυγούστου 2013
2.513
3.753
38
:LOL::LOL::LOL::LOL::LOL:
Φανταζομαι...

...αλλα οσο κ αν με διασκεδαζει αυτο το σκηνικο πρεπει να επαναφερεις τον Μπομπο στην ταξη μου φαινεται..
Μη τον πολυ καλο/κακο μαθαινεις,θα σε καβαλησει κ θα κλαις!
Νομιζω πρεπει να ξυπνησει κ λιγο η "σκυλα" μεσα σου
θελουν ορια κ κανονες,πειθαρχια κ αυστηροτητα...
αλλιως κλαφτα Χαραλαμπε :ROFLMAO:
Μπορει να ναι απλα η ευγνωμοσυνη του που τον συμπεριελαβες στην οικογενεια σου μπορει ομως κ απλα να προσπαθει να σου επιβληθει κ να σεχει κεκτημενο...εαν δεν θες να ανεβαινει πανω σου,τοτε ΔΕΝ θα ανεβαινει πανω σου τον κωλο του να χτυπαει κατω...προσεξε...
 


nikos00

Well-Known Member
29 Δεκεμβρίου 2013
193
81
Αθηνα
1. ειπαμε να μην τον λες χοντρο !!!!
2. ειναι τελειος !!!
3. βαλε περισσοτερα βιντεο να φαινετε μπουτι !!! εεεε μπομπος ηθελα να πω !!!! χαχαχαχαχαχαχ!!!

καλα να περνατε κ ελπιζω το γραφειο να μεινει στη θεση του !!!!!
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.113
Μηνύματα
895.813
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf