Να συστηθούμε κι εμείς...




mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.651
19.885
Χρησιμοποιώντας βασικά (πρώτη φορά ever) το thundershirt, την ύπαρξη του οποίου, ευτυχώς θυμήθηκα!
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Χρησιμοποιώντας βασικά (πρώτη φορά ever) το thundershirt, την ύπαρξη του οποίου, ευτυχώς θυμήθηκα!
Τι άχρηστη αγορά κι αυτή!!! Θα ντύσω τον Τζιμάκο κι ας μην κρυώνει για να μάθει που πήρα τέτοια βλακεία για χάρη του ! :p
 


vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.123
10.078
Athens
όταν λες αυτοσχεδίασες?
Χρησιμοποιώντας βασικά (πρώτη φορά ever) το thundershirt, την ύπαρξη του οποίου, ευτυχώς θυμήθηκα!
Τώρα άμα ρωτήσω τι είναι το thundershirt θα είμαι η εξωγήινη ε? Όλοι εδώ μέσα έχετε από ένα thunder-τέτοιο?
 
  • Like
Reactions: vaggelo and vek


Haris Drazen

Well-Known Member
25 Μαρτίου 2016
1.454
2.847
ΑΘΗΝΑ
όταν λες αυτοσχεδίασες?

Τώρα άμα ρωτήσω τι είναι το thundershirt θα είμαι η εξωγήινη ε? Όλοι εδώ μέσα έχετε από ένα thunder-τέτοιο?
νομιζω οτι ειναι αυτο το "ειδικο" ρουχο που σφιγγει τον σκυλο, για να νιωθει πιο ασφαλης και να μην φοβαται τους θορυθους...λεμε τωρα
 
  • Like
Reactions: mareco


Μάρθα & Σίλβα

Well-Known Member
28 Μαϊου 2014
1.705
3.933
39
Δεν κανει για κοκκινο χαλι ομως....
Αδερφος διασημότητας και καλύτερο δειγμα φυλης ειναι...λιγο σεβασμό και μια αξιοπρεπη γκαρνταρόμπα...
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.651
19.885
@vrmode κάνε και μια αναζήτηση
Κάτσε να μπει και η @Orilis να σου βάλει print screens με βελάκια :p

Μπλουζάκι για να μην φοβούνται τους κεραυνούς! (Thundershirt)
Κροτοφοβία & thundershirt
Thundershirt για φοβικά σκυλιά
thundershirt


@Μάρθα & Σίλβα σαν να έχεις μπερδευτεί μου φαίνεται :rolleyes: Επανάληψη το μάθημα, και μετά θα σε εξετάσω :cool::D
 






vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.123
10.078
Athens
View attachment 60488
As requested by @mareco. @vrmode πατάς στα βελάκια και βάζεις thundershirt. Εναλλακτικά, πατάς στο youtube thunderstruck (το οποίο και προτείνω ως πιο καλή χρήση χρόνου)
Άει μαρή που μου είχατε και στο χωριό σας θάντερσερτ και σερτς... :p
 


Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Το θάντερστρακ το είχαμε, και θαρρώ πως το είχατε και στο δικό σας.
(Ούτε φρέντο καπουτσίνο είχαμε, αλλά τώρα που τον ανακάλυψα πίνω μπόλικο να αναπληρώσω και τα χαμένα χρόνια)
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.651
19.885
Το ΣΚ που μας πέρασε, έγιναν οι αγώνες στην Κόρινθο. Το αγοράκι μου, μέρες νηστικό και φρικτά κακοποιημένο, όπως άλλωστε είναι πασιφανές, από την εμφάνισή του, εντούτοις...πήγε σούπερ, μετά από καιρό, που είχε να λάβει μέρος σε αγώνες.

* Στον πρώτο αγώνα του βίντεο, πήρε την 2η θέση, με την γυροβολιά κατόπιν προσποίησης, που έκανε στο 00:55 να του στερεί την πρώτη.
* Στον δεύτερο αγώνα ακυρώθηκε με το λάθος χοπ στο 2:29, αλλή η υπόλοιπη παρουσία του, ήταν πάρα πολύ καλή.
* Στον τρίτο αγώνα, πήρε την 6η θέση εξαιτίας της άρνησης που έκανε στο slalom στο 3:58, ενώ στην συνέχεια το άτσαλο πέρασμα που έκανε από την κακή [έως και επικίνδυνης κατασκευής] ρόδα, οδήγησε στην ευτυχώς ανώδυνη απογείωση από την τραμπάλα. Γυροβολιά στο σλάλομ+ρόδα+τραμπάλα μας στοίχισαν δευτερόλεπτα, που όρισαν την τελική μας θέση.
(έτσι για να μαθαίνετε και να ξέρετε τι βλέπετε)

Σταθερά καλή εμφάνιση, είναι το μόνο που θέλω και μάλλον, το πετυχαίνουμε πλέον.
Θα δείξει. Οπως και να'χει, είναι ένας αστραφτερός κούκλος :love::love::love:

*** Δεν είμαι τόσο πολύ αργή στην πραγματικότητα :p Το έδαφος είναι σε μια ελαφρώς βουρκώδη κατάσταση και όπου ρίχνω ζεμπεκιές, είναι είτε γιατί κολλάω στην λάσπη, είτε γιατί γλυστράω στην λάσπη. Και ομολογώ ότι πρόσεχα υπερβολικά, γιατί ως γνωστόν, ο γέρος ή από πέσιμο, ή από....πέσιμο, και είπα να αποφύγω το πέσιμο :D

 




east49

Well-Known Member
6 Δεκεμβρίου 2012
3.743
5.061
Οχι αγαπη μου..... Αν βαζεις τετοια αναλυση κ βιντεα, επιβαλλεται να βαζεις κ αποτελεσματα κ φωτο........
 
  • Like
Reactions: Orilis






cygor

Well-Known Member
15 Νοεμβρίου 2015
623
1.496
41
η εκκινηση ειναι ολα τα λεφτα που τον βαζεις να περιμενει και του γυρνας πλατη να παρεις θεση κι αυτος κανει μπραφ και εισαι σε φαση ερχομαιιιιιιιιιιιιιι :p
 




zouzounos

Well-Known Member
19 Ιανουαρίου 2009
1.954
317
η εκκινηση ειναι ολα τα λεφτα που τον βαζεις να περιμενει και του γυρνας πλατη να παρεις θεση κι αυτος κανει μπραφ και εισαι σε φαση ερχομαιιιιιιιιιιιιιι :p
αυτο ειναι το λεγομενο distance handling:love::cry::eek::confused::cool::p
 
  • Like
Reactions: ioanna a and mareco




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.820
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU