Να συστηθούμε κι εμείς...


Dionisis1981

New Member
29 Σεπτεμβρίου 2017
2
1
42
Καλησπέρα και απο εμένα. Με λένε Διονύση και είμαι κάτοχος ενός ημίαιμου θυληκού κόκερ τριών χρονών. Είναι αρκετά παιχνιδιάρα αλλά και πολύ ήσυχη στο σπίτι.
 

Attachments





betty coltrane

Well-Known Member
7 Ιουλίου 2011
3.972
9.756
47
Ηράκλειο, Αττική
goodcopbadcop6.blogspot.gr
Τον τελευταιο καιρο βλεπω μια κυρια στη γειτονια που εχει ενα ... ρουμανικο τσοπανοσκυλο. Δεν εχω καταφερει να πλησιασω ακομα. Οταν βλεπει το Σαντσο σηκωνεται στα δυο και χτυπιεται και χθες που δεν ειχα Σαντσο οταν τους ειδα ηταν νυχτα και δεν θα χε νοημα να βγαλω φωτογραφια. Ειναι μικρος απ οτι καταλαβα. Μου ειπε οτι δεν αντεξε και τον στειρωσε και ελπιζει για το καλυτερο. :D Λεω οταν την ξαναδω να της προτεινω κανενα σπορ. :)
 




Spiros_Sersey

Well-Known Member
18 Ιουνίου 2017
184
618
56
Ζωγράφου
Ξεκίνησα να διαβάζω από χθες, με διαλείμματα.
Πολλά μπράβο στην μαμά για την υπομονή. Εκεί με το στραπατσαρισμένο crate λύγισα.
Θέλω:
1. Να κάνω μια μεγάλη αγκαλιά στο Σώτο
2. Να ζουπήξω τη Δάφνη
3. Να μου δώσει αυτόγραφο ο Μάρκος, με το γνωστό του τρόπο.

Να τα χαίρεσαι και τα τρία!!!!!
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.651
19.886
Τελικά, άποντοι γυρίσαμε και από την Κομοτηνή, παρόλο που...πιο safe δεν γινόταν να παίξουμε. Κερδίσαμε όμως και πάλι, τις εντυπώσεις!

Τα δύο run του βίντεο, είναι από το Σάββατο, που χάσαμε τον πόντο στο πρώτο, για μία μπάρα και στο δεύτερο, για μια...γυροβολιά. Η ιστορία της ζωής μας δηλαδή :rolleyes:
Παρόλα αυτά, βγήκε δεύτερος στην κατηγορία του, στο σύνολο της ημέρας, ανάμεσα σε 14 σκυλιά, μερικά εκ των οποίων και από Σερβία και Ρουμανία (y)

Την Κυριακή, ακυρωθήκαμε και στις δύο διαδρομές, για μια βλακεία στην καθεμιά. Τι έκπληξη!!!
Αλλά...είμαστε κάργα περήφανοι, για το πρώτο clear ever jumping μας. Τέταρτος ανάμεσα σε 33 σκυλιά και μάλιστα με ρυθμούς όχι και τόσο γρήγορους, παλεύοντας πάλι για το safe. Είναι το τρίτο run του βίντεο. Αγνοήστε τα κακοήθη μπινελίκια, που ακούγονται, σε όλη σχεδόν την διάρκεια της διαδρομής :p

Ο γιούπης μου :love:

@dimitris-skg ευχαριστώ που ήρθες τόσο δρόμο, να μας δεις! Χάρηκα που σε είδα πάλι από κοντά και που αυτή την φορά, γνώρισα και το εντυπωσιακό κορίτσι σου :)
 


dimitris-skg

Well-Known Member
3 Σεπτεμβρίου 2012
844
2.851
Άξιζε και μόνο για το clear run σας :)....
Να πω εδώ ότι γενικότερα το επίπεδο στο agility έχει ανέβει πάρα πολύ και αξίζει κάποιος να ασχολείται, έστω και σαν θεατής.
Ανανεώνουμε το ραντεβού μας για τον Μάιο...
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.651
19.886
Έχει ανέβει όντως κατακόρυφα το επίπεδο.
Οι ελληνικές συμμετοχές πλέον, δεν είναι απλά ανταγωνιστικές των γειτονικών χωρών. Είναι κατά πολύ ανώτερες, όπως αποδεικνύεται, σχεδόν σε κάθε αγώνα.
Αργούμε, αλλά...μόλις πάρουμε μπροστά, του δίνουμε και καταλαβαίνει :D
 


HAHA

Well-Known Member
14 Μαϊου 2016
142
397
55
το αγόρι οπως παντα ανυπομονεί να ξεκινήσει. παρόλα αυτά ηταν σεμνό το πουλάκι μου.
Μπράβο σας.
 
  • Like
Reactions: mareco


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.651
19.886
Εύχομαι σε όλους, να περάσετε το 2018 όπως σίγουρα θα το περάσει ο Fire in the hole μου. Απασφάλιση και...γιούργια. Προς κάθε κατεύθυνση. Και όποιον σας την δίνει, να τον κατουράτε, ή να τον καβαλάτε. Ξέρει ο Μάρκοζζζ (y)

 






















Στατιστικά Forum

Θέματα
33.116
Μηνύματα
895.852
Μέλη
19.925
Νεότερο μέλος
vicky1981