Περίεργα περιλαίμια!!




cathy93

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
1.924
57
Μαρούσι
χαχαχ :cool:

Ναι!!Μα για κολιέ τα θέλω και 'γω!!!:p όχι για την βόλτα!!

Α... Ε τότε είναι αυτό που σου λέω και εγω :(
Αλήθεια??:( καλά περιμένω να μου απαντήσουν και βλέπουμε!!
Θα ψάξω κι αλλού!!
 


mariakala

Well-Known Member
26 Απριλίου 2011
2.021
1.314
κοριτσια κατι τετοιο λετε?
etsy
αυτά πάντως φτιάχνονται πανεύκολα... λίγο να πιάνουν τα χερια σου!
θέλω να βρω λίγο ορειβατικό σκοινάκι να κάνω κανένα φλούο χρώμα για το καλοκαίρι εις τας παραλίας!
 


LenaBorderCollie

Well-Known Member
17 Μαϊου 2012
489
0
33
Θεσσαλονίκη
Σε κανένα μήνα περιμένουμε το σετάκι μας(κολλάρο και οδηγό) απο τη bellomania!

Αυτό της πήρα:Zebra με τον αντίστοιχο οδηγό

Η αλήθεια είναι οτι δεν τσιμπάει απλά...Δαγκώνει αλλα χαλάλι!
 






mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.651
19.885
Πως το καταφέρνεις;
Εμένα μου κρατάνε χρόνια και τα αλλάζω μόνο αν βαρεθώ να τα βλέπω.
Που δεν τα βλέπω κιόλας δηλαδή...
 




cathy93

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
1.924
57
Μαρούσι
Πολύ όμορφο!!!Με γεια σας!!
Εμένα μου αρέσει και το πρασινάκι BELLOMANIA Storm Punk Collar
Αλλά είναι γερά αυτά τα κολάρα με το κλιπ?
Εγώ τα ψιλοφοβάμαι..Άμα τραβηχτεί με δύναμη ο σκύλος δεν κινδυνεύεις να μείνεις με το λουρί στο χέρι?
 


Elrandir

Well-Known Member
15 Ιουλίου 2013
468
1.340
Παιδιά τα bellomania είναι ανθεκτικά; Γιατι η δικιά μου τραβάει αποτομα και πολύ κάποιες φορές. Κι άντε να την πιάσεις μετά. Επίσης, ξέρει κανένας που πουλάνε στα νότια προάστια; Πειραιά, Καλλιθέα, Νεα Σμύρνη δεν έχω θεμα.. Έχω στείλει Mail στο Λεωτσακο που τα εισάγει αλλά απάντηση δεν έχω πάρει..
 


Hlianna

Well-Known Member
19 Δεκεμβρίου 2009
1.567
647
Ναι, ειναι ανθεκτικα! Το φοραει η δικια μου, 33 κιλα, καθημερινα και δεν μας εχει παθει το παραμικρο! Στο site τα δειχνει ως αδιαβροχα, αλλα καλυτερα να μη το βαλεις στο νερο. Σε οσα αποτομα εχει κανει η δικια μου δεν εχει κουνηθει απο τη θεση του ;)

Bellomania εχω βρει στο http://www.petsupermarket.gr/, δεν ξερω που αλλου πουλανε.
 
Last edited:






Hlianna

Well-Known Member
19 Δεκεμβρίου 2009
1.567
647
Στον Πειραια μπορεις να βρεις στης Φλωρας το μαγαζι
Χαριλαου Τρικουπη 46 τηλ 210 4286575. Εγω απο εκει
εχω παρει τα δικα μου! :)
Εχει η Φλωρα μπελομανια? δεν το ξερα!! κι εγω απο εκει θα το επαιρνα τοτε, βοηθαει και αδεσποτα ;)
 


Eirini-Fontas

Well-Known Member
6 Μαϊου 2009
5.280
709
Θρακομακεδονες
Μεχρι και το καλοκαιρι που ψωνισα κατι φωσφωριζε ειχε!
Αν ομως δεν εχει καποιο σχεδιο συγκεκριμενο το λες στο Γιαννη στο
παραγγελνει και στο φερνει! Τα παιδια ειναι πολυ εξυπηρετικα!
 


elemaraki

Well-Known Member
3 Αυγούστου 2012
634
1
Της φοραω εδώ και έξι μήνες ένα red dingo φουξια με καρδιές. Φαίνεται σαν να το πήρα χθες. Ειναι πολυ ευχαριστημένη γιατί και αυτό εχει κλιπ που κλείνει και δεν ανοίγει εύκολα. Τόσο καιρό δηλαδή με τόσο τράβηγμα δεν μου εχει ανοίξει ποτε.
 


KICKASS

Well-Known Member
16 Απριλίου 2012
1.396
2
ΠΑΤΡΑ
Έχει κάποιος να μου προτείνει απο το ίντερνετ κάποιο περιλαίμιο για λαμπραντόρ θυληκό χρώματος μπέζ(ώστε να ταιριάζουν και τα χρώματα)! Της έχω πάρει ένα απο τα κλασικά αλλά εκτός πώς οι τρύπες δεν βολεύουν(μπορώ να ανοίξω βέβαια μία σε καλύτερη θέση αλλά σκεφτόμουν και για αλλαγή κάποιο καινούριο,όμως δεν βρίσκω κάτι που να μου αρέσει).:D
 






fani

Well-Known Member
30 Οκτωβρίου 2010
2.468
408
Αθήνα
Έχει κάποιος να μου προτείνει απο το ίντερνετ κάποιο περιλαίμιο για λαμπραντόρ θυληκό χρώματος μπέζ(ώστε να ταιριάζουν και τα χρώματα)! Της έχω πάρει ένα απο τα κλασικά αλλά εκτός πώς οι τρύπες δεν βολεύουν(μπορώ να ανοίξω βέβαια μία σε καλύτερη θέση αλλά σκεφτόμουν και για αλλαγή κάποιο καινούριο,όμως δεν βρίσκω κάτι που να μου αρέσει).:D
Εγώ έχω παραγγείλει από εδώ και τα περιμένω την Δευτέρα Περιλαίμιο ROGZ Fancy Dress - Beachbum - Bones on Red LG - Περιλαίμια/Κολάρα - Αξεσουάρ - για Σκύλους - eshopkatoikidio.gr
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.820
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU