Σκυλοσυνάντηση στην Θεσσαλονίκη (Νοέμβριος 2010)


Darkpaladin

Well-Known Member
8 Δεκεμβρίου 2009
2.272
60
Αττική
Zeva & Leo ON TOUR!!!



Λοιπόν, ήρθε η ώρα για την Ζήβα και τον Λήο να ξεσηκώσουν λίγο και τους Θεσσαλονικιότες.

Τον Νοέμβριο λοιπόν έχουμε σκοπό να ανέβουμε προς Κατερίνη (για επίσκεψη, το έχουμε τάξει) και λέμε να περάσουμε και από την Θεσσαλονίκη για μια μέρα (επιτέλους να την επισκεφτούμε) και αναρωτιόμαστε.......ψήνετε κανείς Θεσσαλονικιός/α για συνάντηση εκεί με τα σκυλάκια μας ή όχι?

Για πείτε μου λοιπόν ποιοι ενδιαφέρεστε ώστε αν είναι να το κανονίσουμε.

Λοιπόν, θα περιμένουμε να δούμε συμμετοχές για να δούμε αν θα έρθουμε τελικά ή όχι.
 






Darkpaladin

Well-Known Member
8 Δεκεμβρίου 2009
2.272
60
Αττική
Βρε παιδιά, εγώ ενωώ απλά αν θέλετε να κάνουμε συνάντηση στην Θεσσαλονίκη, ασχέτος αν τα άτομα είναι απο Αθήνα, Γιάννενα, Καρδίτσα, Σκωτία, κλπ κλπ.

Απλά θέλω να δω αν υπάρχει θέληση και όρεξη απο άτομα να κανονίσουμε συνάντηση στην Θεσσαλονίκη.
 




Sofouli

Well-Known Member
3 Σεπτεμβρίου 2010
6.243
526
Λάρισα
Επ! Ωραία :)
Αν κανονιστεί ημερομηνία θα προσπαθήσω να έρθω κ εγώ να γνωρίσω τα χνουδωτούλια :)
Κοντά είμαι, λογικά (ειδικά αν είναι ΣΚ) θα μπορέσω να έρθω!
Χαίρομαι-άντε μαζευτείτε βορειο ελλαδίτες..
 


Darkpaladin

Well-Known Member
8 Δεκεμβρίου 2009
2.272
60
Αττική
Σίγουρα θα είναι Σ/Κ. Δεν με απασχολεί ποιο Σ/Κ θα είναι απλά να δούμε αν υπάρχει όρεξη απο άτομα να κανονιστεί αυτή η συνάντηση ή όχι.
 


Lostris

Well-Known Member
24 Ιουλίου 2010
2.280
4
Πειραιάς
Το κακό είναι ότι ο Νοέμβριος έχει δύο σαβ/κα εκλογών.... :shock:
οπότε και να θέλαμε να κάνουμε εκδρομούλα... :(
 


Darkpaladin

Well-Known Member
8 Δεκεμβρίου 2009
2.272
60
Αττική
Βρε Φάνια, αν είναι το κανονίζουμε σε Σ/Κ που δεν είναι εκλογές αν θέλει κανείς απο αθήνα να ακολουθήσει για εκδρομούλα προς Θεσσαλονίκη. Αλλά το θέμα είναι να βρούμε να ξεσηκώσουμε και να συναντήσουμε νέα άτομα απο εκεί που να θέλουν να κάνουμε συνάντηση γιατί εμείς οι Αθηναίοι βρισκόμαστε και εδώ εντός Αθηνών και δεν χρειάζετε να πάμε σε άλλη πόλη 5-6 ώρες ταξίδι για συνάντηση μεταξύ μας.
 


lawrence-gr

Well-Known Member
2 Σεπτεμβρίου 2008
6.510
749
Ξεσσαλονικη!!!
εγω ειμαι μεσαααααααααααα!!!!!!!!!!!!ειδικα αμα ερθει κ το φιλαρακι μου ο δημητριος!!!!!!!!!!!!!!!!!αντε κανονηστε το!θελω θελω θελω!!!!!!
 


st3li0s

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2009
8.560
2.741
Θεσ/νίκη
Μέσα και γω!Θα εχω κάποιες υποχρεώσεις με κάποια σκυλιά του εκτροφέα μου μέσα στον Νοέμβριο αλλά θα μπορέσω νομίζω!

Σαλονικιέ από πάνω όσες φορές στο παρελθόν κάναμε συναντήσεις δεν είχες έρθει!

Παρακαλείτε κάποιος μόντ να αλλάξει τον τίτλο του τοπικ σε "Σκυλοσυνάντηση Θεσσαλονίκη" γιατί εγώ κατά τύχη μπήκα!Γιατί λίγο τα πικ νικ των νοτίων λίγο οι εξορμήσεις στην Αθήνα δεν κατάλαβα ότι ο Darkpaladin εννοούσε για Θεσσαλονίκη!
 




Lindaki

Well-Known Member
28 Μαρτίου 2010
849
2
Κατι που περιμενα καιρο!!Μπραβο Διονύση! Σε ευχαριστουμε που θα έρθεις!
 


Darkpaladin

Well-Known Member
8 Δεκεμβρίου 2009
2.272
60
Αττική
Μ
Παρακαλείτε κάποιος μόντ να αλλάξει τον τίτλο του τοπικ σε "Σκυλοσυνάντηση Θεσσαλονίκη" γιατί εγώ κατά τύχη μπήκα!Γιατί λίγο τα πικ νικ των νοτίων λίγο οι εξορμήσεις στην Αθήνα δεν κατάλαβα ότι ο Darkpaladin εννοούσε για Θεσσαλονίκη!
Μα το θέμα γράφει "Σκυλοσυνάντηση στην Θεσσαλονίκη" τι αλλαγή ακριβώς θέλεις να κάνει κάποιος μοντ?