Σκυλοσυνάντηση στην Θεσσαλονίκη (Νοέμβριος 2010)




Sofouli

Well-Known Member
3 Σεπτεμβρίου 2010
6.243
526
Λάρισα
κ τον φραπε πως θα τον πινουμε ρε????ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΣΤΑ ΣΟΥΒΛΑΚΙΑ!!ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΦΕΣ!!!!αυτο ειναι το σλογκαν!χεχε
Εμένα στο χωρίο μου πίνουν φραπέ χωρίς καλαμάκι κάποιοι ;)
 




Darkpaladin

Well-Known Member
8 Δεκεμβρίου 2009
2.272
60
Αττική
Τελικά δεν βλέπω πολλές συμμετοχές. :(

Μα, καλά, κοτζάμ Θεσσαλονίκη (και τριγύρω περιοχές) και μόνο ο Lawrence, Lindaki & Dimitris θέλουν σκυλοσυνάντηση? τσκ τσκ τσκ :)
 




mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.655
19.887
Καλά ρε συ Διονύση, δεν σου φτάνουν τα παιδιά; Πόσο λαό πρέπει να έχεις γύρω σου για να είσαι ευχαριστημένος; :)
 


st3li0s

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2009
8.560
2.741
Θεσ/νίκη
Δεν υπάρχουν πολλοί Θεσσαλονικείς στο φόρουμ!Μετρημένοι είμαστε!Αλλά αν πάμε στο πάρκο κάτω παραλία εκεί θα είναι σίγουρα εκτός φόρουμ παααααρα πολλοί!Ειδικά ημέρα Κυριακή!
 








Darkpaladin

Well-Known Member
8 Δεκεμβρίου 2009
2.272
60
Αττική
Καλά ρε συ Διονύση, δεν σου φτάνουν τα παιδιά; Πόσο λαό πρέπει να έχεις γύρω σου για να είσαι ευχαριστημένος; :)
Μα βρε Μαράκι, έχουν δηλώσει συμετοχή 3-4 άτομα όπου γνωστό είναι ότι υπάρχουν και οι περιπτώσεις όπου κάτι θα συμβεί τελαυταία στιγμή σε κάποιον/α και να μην έρθει (εδώ και στις δικές μας συναντήσεις πάντα γίνετε 2-3 άτομα να μην έρχονται τελικά) αλλά δεν μας νοιάζει γιατί είμαστε 10-15 άτομα που έχουμε δηλώσει συμμετοχη. Φαντάζεσε να ανέβω Θεσσαλονίκη και τελικά να είμαι μόνος εγώ με άλλο 1 άτομο?

Εντάξει, δεν ζητάω και εκεί να μαζευτούμε 10-15 άτομα αλλά 2-3 μόνο? Εντάξει έχουμε ακόμα καιρό, μην το γρουσουζεύουμε ακόμα.

St3lios, lawrence, Lindaki, Dimitri μπορείτε να αποφασίσετε ποια μερα μπορείτε ΟΛΟΙ για να κλείσουμε την ημερομηνία?
 
Last edited:








st3li0s

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2009
8.560
2.741
Θεσ/νίκη
Εγώ παω σχεδόν κάθε σαβ/κο!Κυρίως Κυριακή!Αν δεν παω θα είναι λόγω καιρού!Όπως είπα εχω κάποιες υποχρεώσεις με τον εκτροφέα μου όλο τον Νοέμβριο!Μην σας πάρω στον λαιμο μου λοιπόν!Αποφασίστε και θα το δω εγώ!
 


Darkpaladin

Well-Known Member
8 Δεκεμβρίου 2009
2.272
60
Αττική
Λοιπόν, για να μην το κουράζουμε....τι λέτε να γίνει η συνάντηση το Σάββατο 20 Νοεμβρίου στις 17:00? Όσο για το που το αφήνω σε εσάς (αρκεί να τα βρείτε μεταξύ σας) μιας και εγώ δεν έχω ιδέα απο εκει πέρα που μπωρούμε να πάμε.
 


Lindaki

Well-Known Member
28 Μαρτίου 2010
849
2
Εγω δεν έχω πρόβλημα. Καλα να είμαστε ως τότε κι αν δεν μου τύχει κάτι απρόοπτο είμαι μεσα!
 




Darkpaladin

Well-Known Member
8 Δεκεμβρίου 2009
2.272
60
Αττική
Ωραία, θέλω να μου το επιβεβαιώσετε 100% 1 βδομάδα πριν την συνάντηση. Επίσης πείτε μου που θα βρεθούμε και που θα πάμε.
 


dimitris73

Well-Known Member
15 Μαρτίου 2010
419
0
Ωραία, θέλω να μου το επιβεβαιώσετε 100% 1 βδομάδα πριν την συνάντηση. Επίσης πείτε μου που θα βρεθούμε και που θα πάμε.
Συγνώμη για την καθυστερημένη απάντηση. Σήμερα θα κλείσει το κατά πόσο ξεκινάω καινούρια δουλειά (ευχηθείτε καλή τύχη :) ). Εάν ναι, τότε ΣΚ θα δουλεύω. Σε κάθε περίπτωση μία βδομάδα πρίν θα έχεις επιβεβαίωση.