Bobiras


mariakala

Well-Known Member
26 Απριλίου 2011
2.021
1.314
Καλησπερα σε ολους!!!
Ειμαι ενας μικρος ιοθετημενος πρωην αδεσποτουλης. Καποιος με πεταξε με τα αλλα 6 αδερφια μου μες ασε μια κουτα που εγραφε boxer golden retriever… ευτυχως μας ακουσε μια κυρια και μας μαζεψε…τα υπολοιπα ανοικουν στην ιστορια… σε μερικες μερες κλεινω τους πρωτους μου 6 μηνες και ειμαι πολύ χαρουμενος (τοσο με υπολογιζει ο καλος γιατρουλης) γενικα ειμαι ευτυχισμενος εχω παρεα 2 γατουλες και αλλα 4 σκυλια στον 2ο οροφο τηα πολυκατοικιας μας. Δεν εχω γενικα προβληματα υγειας εκτος από μια υποψια δυσπλασιας και σε 1 μηνα που θα εχω μεγαλωσει λιγο ακομα θα παμε για ακτινογραφιες. Μολις η μαμα μου εχει νεα θα σας γραψει γιατι εχει ηδη πολλλλλλλλλες αποριες…. Πολλά σαλιοφιλακια προς το παρων!!!!
DSCN5762..jpg
DSCN5827..jpg
DSCN5899..jpg
 








yasemin

Well-Known Member
21 Οκτωβρίου 2009
2.789
5.380
Δεν ξερω τι εγραφε η κουτα αλλα εισαι και ομορφος και τσαχπινης και πανω απο ολα τυχερος!!
 




mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.651
19.884
Καλώς μας βρήκες μπόμπιρα :)
Ελπίζω και τα υπόλοιπα αδέλφια σου, να στάθηκαν το ίδιο τυχερά :rolleyes:
 
  • Like
Reactions: d-friend


mariakala

Well-Known Member
26 Απριλίου 2011
2.021
1.314
Καλώς μας βρήκες μπόμπιρα :)
Ελπίζω και τα υπόλοιπα αδέλφια σου, να στάθηκαν το ίδιο τυχερά :rolleyes:
ευτυχως ολα εχουν παει σε καλες οικογενειες...
και μαλιστα εχουμε και γκρουπακι στο facebook και επικοινωνουμε σχεδον καθε μερα!!!

215798_205137602849&.jpg
215276_205137082849&.jpg

αυτα ειναι και τα αδερφακια διακρινεται και ο μικρος μου στην πρωτη!!!
 
  • Like
Reactions: d-friend and elverg










mariakala

Well-Known Member
26 Απριλίου 2011
2.021
1.314
Καλώς ήρθες!!!
Στην δεύτερη φώτο μοιάζει λίγο με το δικό μου!!!!
Λες να γίνει και εμένα τόσο μεγάλο?
Πόσα κιλά είστε?
καλωσ σασ βρηκα
δεν ξερω τοσο καλα απο κιλα κτλ... ο γιατροσ σου τι σου εχει πει??
εμεισ επειδη εχει χρωμα και καποια χαρακτησριστικα boxer τον υπολογιζουμε στα 30+ οταν μεγαλωσει
αυτη τη στιγμη ειναι περιπου 25!
 


lia26

Well-Known Member
24 Απριλίου 2011
484
1
Να σου ζησει το κουκλι!!!!!το θυμαμαι απο το facebook που τα χαριζαν..ευτυχως που βρηκαν ολα οικογενειες..απ'οτι θυμαμαι η γυναικα που τα ειχε μαζεψει ηθελε να τους κανει ευθανασια επειδη τις επομενες μερες θα πηγαινε διακοπες και δεν θα μπορουσε να τα κρατησει αλλο.... :-/ ...

Υ.Γ Ετσι εγραφαν στη σελιδα.........
 


Anna-Kriti

Well-Known Member
6 Ιουνίου 2011
55
0
Ηράκλειο
Αποκλείεται να γίνει τόσο το δικό μου... Τώρα στους 3 μιση μήνες είμαστε στα 2 κιλά φαντάσου...
Στη φώτο που έχεις σαν avatar μοιάζει λίγο με το δικό μου.
Για δες και πες μου: (το μπροστά)


Έχει σκουρύνει και λίγο το τρίχωμά του τώρα....
 
Last edited:


mariakala

Well-Known Member
26 Απριλίου 2011
2.021
1.314
Να σου ζησει το κουκλι!!!!!το θυμαμαι απο το facebook που τα χαριζαν..ευτυχως που βρηκαν ολα οικογενειες..απ'οτι θυμαμαι η γυναικα που τα ειχε μαζεψει ηθελε να τους κανει ευθανασια επειδη τις επομενες μερες θα πηγαινε διακοπες και δεν θα μπορουσε να τα κρατησει αλλο.... :-/ ...

Υ.Γ Ετσι εγραφαν στη σελιδα.........
με εκπλησεις!!!! που το θυμασε!!! ναι ο μικροσ ηταν ενα απο αυτα τα ζουζουνακια!!!!
μεγαλη ιστορια και λιγο λυπηρη γι αυτο και δεν ανεφερα τπτ... αλλα σταθηκαν παρα πολυ τυχερα μεσα τσην ολη ατυχια τουσ!!!
 




mariakala

Well-Known Member
26 Απριλίου 2011
2.021
1.314
Αποκλείεται να γίνει τόσο το δικό μου... Τώρα στους 3 μιση μήνες είμαστε στα 2 κιλά φαντάσου...
Στη φώτο που έχεις σαν avatar μοιάζει λίγο με το δικό μου.
Για δες και πες μου: (το μπροστά)


Έχει σκουρύνει και λίγο το τρίχωμά του τώρα....
συγνωμη αλλα τι διασταυρωση ειναι??? γιατι εμενα για να μοιαζει με βοχερ δεν μου φαινεται ( ασ μιλησουν και οι πιο ειδικοι στο φορουμ)
o bobiras στουσ 3 μηνες ηταν αν θυμαμαι λιγο πανω απο 10 κιλα... και σε ξαναρωταω.. ο γιατροσ σου τι σου εχει πει??
 


Anna-Kriti

Well-Known Member
6 Ιουνίου 2011
55
0
Ηράκλειο
Όχι καλέ, δεν είπα ότι είναι ίδια τα σκυλιά μας, απλά ότι έχουν το ίδιο στήσιμο (καμαρωτά-καμαρωτά, σαν να προτάσσουν το στήθος?)
Mα καλά μόνο εγώ βλέπω ότι "μοιάζουν"? Μάλλον έχω αρχίσει να τρελαίνομαι! :)

Εμένα μου είπαν mini pincher και ίσως τσιουάουα? Μέχρι 5 κιλά να φτάσει....
 


mariakala

Well-Known Member
26 Απριλίου 2011
2.021
1.314
Όχι καλέ, δεν είπα ότι είναι ίδια τα σκυλιά μας, απλά ότι έχουν το ίδιο στήσιμο (καμαρωτά-καμαρωτά, σαν να προτάσσουν το στήθος?)
Mα καλά μόνο εγώ βλέπω ότι "μοιάζουν"? Μάλλον έχω αρχίσει να τρελαίνομαι! :)

Εμένα μου είπαν mini pincher και ίσως τσιουάουα? Μέχρι 5 κιλά να φτάσει....
μαλλον σε εχουν μπερδεψει οι φωτος μου
θα βαλλω 2 του προηγουμενου μηνα...δεν νομιζω οτι μοιαζουν καθολου...

DSC03661..jpg
DSC03686..jpg
 
  • Like
Reactions: d-friend


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.113
Μηνύματα
895.815
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf