Bobiras


Anna-Kriti

Well-Known Member
6 Ιουνίου 2011
55
0
Ηράκλειο
Χμμ....
Μάλλον τα έχω χάσει τελείως, το παραδέχομαι! Έχεις απόλυτο δίκιο! Καμία σχέση όμως...
Όπως και να έχει σου εύχομαι τα καλύτερα! Να το χαίρεσαι και να ζήσετε μαζί πολλά πολλά και όμορφα χρόνια!
 


-eleni-

Well-Known Member
18 Απριλίου 2011
433
2
Athens,Kalli8ea
καλως ηρθατε!!!!!!!!!!!!! κουκλος ο μικρος!!!!!!!!!!!! για πες μας το ονομα του και πως ειναι η καθημερινοτητα μαζι του.......!! το πρωτο σου σκυλακι ειναι αυτο???
 


mariakala

Well-Known Member
26 Απριλίου 2011
2.021
1.314
καλως ηρθατε!!!!!!!!!!!!! κουκλος ο μικρος!!!!!!!!!!!! για πες μας το ονομα του και πως ειναι η καθημερινοτητα μαζι του.......!! το πρωτο σου σκυλακι ειναι αυτο???
λεγεται BOBIRAS και ευχαρστουμε για τα γλθκα σασ λογια... οχι δεν ειναι ο πρωτοσ μου..σαν οικογενεια εχουμε συνολικα 5. 3 boxerakia και αλλον εναν αδσποτουλη που μετα τον δικο μου ζηλεψαν οι γονεισ και τον ιοθετησαν...που οπωσ γραφω και πιο πριν μενουν στον 2ο οροφο. ο μικροσ ειναι ενα πολυ γλυκο και καλοκαρδο πλασμα...δεν εχω προβληματα μαζι του εκτοσ απο κατι πεισματα που κανει..αλλα δεν θα του περασουν..κι οσο μεγαλωνει με λιγο υπομονη θα στρωσει κι αυτο... με τισ γατεσ ολα καλα επισησ!!! (παραθετω και φοτο των αλλων)

KIDS18..jpg
DSCN5945..jpg
 
  • Like
Reactions: d-friend and elverg






Sofouli

Well-Known Member
3 Σεπτεμβρίου 2010
6.243
526
Λάρισα
Καλέ;;;
Τι μουρίτσα είναι αυτή;;

Να σου ζήσει ο Μπόμπιρας, όνομα και πράγμα!
Και συγχαρητήρια για την επιλογή σας, δώσατε μια πολύ καλή ζωή στο άτυχο μικράκι..

:)
 


mariakala

Well-Known Member
26 Απριλίου 2011
2.021
1.314
Kαλά αυτή πρεπει να ήταν η πιο τυχερή κούτα της Αθήνας!! Ακουν εχουν και γρουπάκι στο ΦΒ!! Να τα χαίρεστε όλα!
το γκρουπ μας ειναι "τα 7 τυχερα κουταβακια" ονομα και πραμα!!!
 






tasoulap

Well-Known Member
10 Ιουνίου 2011
189
1
Ano Liosia, Athens, Attikis
Καλώς ήρθες με την αγέλη σου! Μα πόσο όμορφα είναι όλα τους και τι ωραία που κάθονται μαζί! :D:D

Κούκλος ο Μπομπιράκος σου! Χαίρομαι πάρα πολύ που του έδωσες μια ευκαιρία να ζήσει όμορφα!Να σου ζήσει και να περνάτε πάντα τέλεια μαζί! :)
 


Baki

Member
27 Μαϊου 2011
14
0
Γέρακας
Κουκλί ο Μπόμπιρας !!

Τέλειες όλες οι φωτογραφίες σου με όλα τα σκυλούνια σας!

Να τον χαίρεστε και να ζήσετε πολλές δυνατές - χαρούμενες - μοναδικές - στιγμές!!:)
 


Lara_kouklara

Well-Known Member
11 Ιανουαρίου 2011
4.722
457
Να χαίρεστε όλα τα σκυλάκια σας, οι φωτογραφίες είναι απολαυστικές!

Πραγματικά πολύ τυχερά κουτάβια περιείχε αυτή η κούτα :D
 




mariakala

Well-Known Member
26 Απριλίου 2011
2.021
1.314
γενικα ειμαι ευτυχισμενος εχω παρεα 2 γατουλες και αλλα 4 σκυλια στον 2ο οροφο τηα πολυκατοικιας μας.
Καλως ορισες και να σου ζησει ο μικρος.



5 σκυλοι και 2 γατες σε διαμερισμα;;;;;;;;;
Πως τα καταφερνεις;;
καλημερα και καλως σας βρηκα..μαλλον δεν παρατηρησες τι γραφω... λεω 4 σκυλια στον 2ο οροφο...και να στο αναλυσω... εγω που λες μενω στο ισογειο..εχω λοιπον τον μικρο μεσα στο σπιτι και τις 2 γατουλες μου το ιδιο...στον 1ο δεν μενει κανεις (επαγγελματικη στεγη) και στον 2ο μενουν οι δικοι μου που εχουν τα 3 βοξερακια και τον ημιαιμο τσοπανουλη μας συνολο 4... εχουν λοιπον το διαμερισμα τισ βεραντες και την ταρατσα χωρις κανενα περιορισμο. :cool:
 


mariakala

Well-Known Member
26 Απριλίου 2011
2.021
1.314
λοιπόν ακούστε το κορυφαίο..πήγαν να μου πέσουν τα μαλλιά... :eek: ξέρω ότι είναι σκύλο-forum..αλλα πρέπει να σας πω τι έκανε το ένα από τα 2 γατιά μου σήμερα το βραδυ :p !ο μικρός που λέτε έχει ένα σημείο στο αποθηκάκι που έχει εφημερίδες και κάνει εκεί τα πιπί του...πριν λίγο λοιπόν βλέπω το γατί στις εφημερίδες..προσπαθούσα να καταλάβω γιατί έχει κάτσει εκεί...και τι να δω...κατουρούσε!!! και σαν να μην έφτανε αυτό...μετά έσκαψε να τα σκεπάσει κι όλας!!! δεν περίμενα ποτε ότι το γατί θα αντέγραφε τον σκύλο!!! είχε ποτε κανεις ανάλογη εμπειρία???:confused:
 




mariakala

Well-Known Member
26 Απριλίου 2011
2.021
1.314
Bobby Jr Gets Around-μπομπιρας κανει γυροβολιες

απο τις πρωτες μερες στο σπιτι μας!!!

[video=facebook;10150244015218465]http://www.facebook.com/video/video.php?v=10150244015218465[/video]
 




mariakala

Well-Known Member
26 Απριλίου 2011
2.021
1.314
Δεν εμφανίζεται το βίντεο :(

Μάλλον έχεις τις ρυθμίσεις στο φατσοβιβλίο πριβέ!
ωχ εχεις απολυτο δικιο...κατσε να δω τις ρυθμισεις!!!!
ευχαριστω.....