Lovey - Μία ΜΕΓΑΛΗ... τεμπέλα




mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.655
19.889
Εκανα τα ιδια και τα δικα σας;
Ισως για κοριτσάκι να είναι μεγαλύτερο το ζόρι, αλλά ο τρελλάκιας ο Μάρκος, κατέβηκε χοροπηδηχτός από το κρεβάτι του χειρουργείου και μέχρι να τον πάρω, τους τα είχε κάνει και λαμπόγυαλο, από τα νεύρα του που φόραγε κολλάρο. Καλά...για όρεξη δεν το συζητώ. Δεν έπαιξε σενάριο ανορεξίας, ούτε για δευτερόλεπτο της ημέρας εκείνης.

Εχε την στον νου σου, αλλά χωρίς πανικό.
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.644
7.753
Παιδια εκανε εμετο πριν λιγο και τρέμει. Δε βολευεται πουθενα.... O γιατρος ειπε οτι αν ξανακανει εμετο να του την παω να της κανει ενεση.

Εκανα τα ιδια και τα δικα σας;
Θηλυκο που είχα στειρώσει παλιά ήταν την πρώτη μέρα πολύ ζαβλακωμένη αλλά την επόμενη ήταν καλά. Εμετό δεν είχε κάνει. Στα θηλυκά η επέμβαση δεν συγκρίνεται με αυτή των αρσενικών όπως είναι φυσικό, είναι πολύ πιο μεγάλη εγχείρηση.
Τι ένεση εννοεί Πάνο;
 


cathy93

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
1.924
57
Μαρούσι
Γρήγορη ανάρρωση εύχομαι και περαστικά στην ομορφούλα!!!
Και η δικιά μου όταν πήγα και την πήρα απ' τον γιατρό (την άφησα μια μέρα μέσα) ήταν σαν να μη συμβαίνει τίποτα..χοροπηδούσε σαν τρελή και έφαγε κανονικότατα με όρεξη!!

Ο Σανάκος ήταν σε νιρβάνα την πρώτη και την δεύτερη μέρα απ΄την τρίτη άρχισε να τρώει και να πίνει νερό και γενικά να είναι ο εαυτός του!
 


Lovey the Lab

Well-Known Member
21 Απριλίου 2011
2.175
200
Δε μου ειπε τι ενεση. Μαλλον αντιεμετικη ή παυσιπονη υποθετω.
Εχω αρχισει ν' αγχώνομαι ετσι οπως τη βλεπω.
 


vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.125
10.078
Athens
Αν δεν τρώει, μπορείς να την πας να της κάνει ενέσιμη αντιβίωση - εγώ στην Κάρλα έτσι έκανα γιατί έτρωγε μπουκιά για 2-3 μέρες. Στο θέμα φαϊ επιστρατεύτηκα ό,τι γουστάρουν περισσότερο - στη δική μας περίπτωση πράσινο πατσά και λίγο τυρί του τοστ που τις ξετρετρελλένει.

Επίσης την πρώτη μέρα μετά το χειρουργείο που έτρεμαν και οι δύο τις είχα σκεπασμένες με κουβέρτες.
 




ilektra_ilie

Well-Known Member
31 Ιανουαρίου 2012
1.834
61
Hollywood
pawpix.wix.com
Κι εμενα ετρεμε η δικια μου για 1-2 μερες και εβαζα το aircodition στο ζεστο και καλοριφερ γιατι οποτε την σκεπαζα με κουβερτα ξεσκεπαζοτανε. Και εμετο ειχε κανει αλλα μετα απο 2 μερες αρχισε να γινεται ο εαυτος της.
 










Lovey the Lab

Well-Known Member
21 Απριλίου 2011
2.175
200
Αφου εκανε τον μεγαλο εμετο, κοιμηθηκε κανα 3 ωρο και τωρα καμια σχεση. Εφαγε λιγο και φαινεται να συνερχεται!
 






Lara_kouklara

Well-Known Member
11 Ιανουαρίου 2011
4.722
457
Καλέ τι να πάθει? σε καλό γιατρό πήγε κι έκανε μια στείρωση. Τι θα πάθαινε?
Μια χαρά ο κορίτσαρος!
 


vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.125
10.078
Athens
Αφου εκανε τον μεγαλο εμετο, κοιμηθηκε κανα 3 ωρο και τωρα καμια σχεση. Εφαγε λιγο και φαινεται να συνερχεται!
Άντε μπράβο! Απλά για τις πρώτες 2-3 μέρες που θα σου βγάλει την ψυχή δώστης να τρώει ότι τραβάει η ψυχή της - εκτός από pizza μην την πειράξει! :D Κυρίως, για να μπορείς να δίνεις αντιβίωση.

Καψόνια σου 'κανε για να σου βάλει τα 2 πόδια σ' ένα παπούτσι! :p
 


Lovey the Lab

Well-Known Member
21 Απριλίου 2011
2.175
200
Άντε μπράβο! Απλά για τις πρώτες 2-3 μέρες που θα σου βγάλει την ψυχή δώστης να τρώει ότι τραβάει η ψυχή της - εκτός από pizza μην την πειράξει! :D Κυρίως, για να μπορείς να δίνεις αντιβίωση.

Καψόνια σου 'κανε για να σου βάλει τα 2 πόδια σ' ένα παπούτσι!
Της εβρασα κοτοπουλο, λιγο ρυζι και λιγο φετα και το καταβροχθισε.

(Δε γεννηθηκε ακομα το θηλυκο που θα μου βαλει ΕΜΕΝΑ τα 2 ποδια σ' ενα παπουτσι...) :p
 


vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.125
10.078
Athens
Της εβρασα κοτοπουλο, λιγο ρυζι και λιγο φετα και το καταβροχθισε.

(Δε γεννηθηκε ακομα το θηλυκο που θα μου βαλει ΕΜΕΝΑ τα 2 ποδια σ' ενα παπουτσι...) :p
Καλά... κι εγώ η Ζήνα η Άγρια Πολεμίστρια ήμουν μέχρι που μου τα 'βαλε η Κάρλα τα 2 πόδια σε ένα παπούτσι και μάλιστα σε παιδικό νούμερο. Και το παπούτσι το διάλεξε φυσικά η Κάρλα.

Με κάτι τέτοια μας κάνουν και τα κάνουμε πάνω μας...
 


KICKASS

Well-Known Member
16 Απριλίου 2012
1.396
2
ΠΑΤΡΑ
Άμα ήταν η πρώτη μέρα μετά την επέμβαση λογικό να μην έτρωγε και τα λοιπά,άντε καλή της ανάρωση.
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.120
Μηνύματα
895.887
Μέλη
19.931
Νεότερο μέλος
Kwnstantina_22