Pugs




PUG2

Well-Known Member
20 Ιανουαρίου 2008
80
0
ΛΑΡΙΣΑ
ειναι αρκετα!!!!!αλλα τι να κανουμε τον εχουμε αγαπησει ηδη παρα πολυ!φαντασου οτι αυτη τη στιγμη κοιμαται πανω στα ποδια μου!!!
βεβαια προσπαθουμε να βαλοθμε μια ταξη περισσοτερι ο φιλος μου για να πω την αληθεια!!1
εγω δεν μπορω οταν με κοιταει με αυτο το παραπονιαρικο υφος....
μου ερχεται να τον ζουλιξω!!1
 


aloutos

Member
3 Δεκεμβρίου 2007
21
0
Κύπρος
Εμάς η Maya συναγωνίζεται τον πατέρα μου στο ροχαλητό :lol:
Μπαίνω το βράδι σπίτι όταν επιστρέφω από έξοδο και προσπαθώ να ξεχωρίσω ποιος ροχαλίζει! Επίσης βλέπει και εφιάλτες γιατί γαβγίζει στον ύπνο της! :shock: :lol: :lol:
 




stavros33

Well-Known Member
7 Φεβρουαρίου 2008
51
0
PUG2 said:
εμας στους εφιαλτες τιναζεται για πολυ ωρα ολοκληρος!!!!μολις τον χαιδεψουμε ηρεμει!!!
Ωπα. Για πες μου ακριβώς τι εννοείς. Διότι εμάς παθαίνει κάτι όταν κοιμάται και ξυπνάει πολύ τρομαγμένος. Παράλληλα, δεν μπορεί να κουνηθεί, είναι οριζοντιωμένος και ζορίζεται αρκετά για να περπατήσει, μέχρι να τον χαϊδέψω, οπότε και συνέρχεται.
 


PUG2

Well-Known Member
20 Ιανουαρίου 2008
80
0
ΛΑΡΙΣΑ
οχι δεν εννοω αυτο!!!
κοιμαται στον καναπε διπλα μας και αρχιζει και τρεμει(τιναζεται).Μολις βαλω το χερι μου πανω του και τον χαιδεψω ηρεμει,χωρις να ξυπνησει και συνεχιζει το ροχαλιτο!!
 


stavros33

Well-Known Member
7 Φεβρουαρίου 2008
51
0
Μάλιστα. Οπότε εμάς μάλλον έχει κάποιο πρόβλημα, το οποίο δεν μπορούν να βρουν οι γιατροί.
 




aloutos

Member
3 Δεκεμβρίου 2007
21
0
Κύπρος
Εμάς πολύ συχνά στον ύπνο της πετάγεται και προσπαθεί να ξεκολλήσει τη γλώσσα της από το στόμα της γιατί φαίνεται στεγνώνει το σάλιο και είναι σαν να πνίγεται! :?
 


stavros33

Well-Known Member
7 Φεβρουαρίου 2008
51
0
Ξυπνά πολύ τρομαγμένος, δηλαδή αν δεις τα ματάκια του εκείνη την ώρα θα πάθεις πλάκα. Παράλληλα, ανοίγει τα πόδια του και δεν μπορεί να σηκωθεί, ενώ προσπαθεί. Αυτό διαρκεί 1-2 λεπτά ώσπου τον χαϊδεύω και ηρεμεί. Αλλά μετά είναι πάρα πολύ τρομαγμένος.
 


stavros33

Well-Known Member
7 Φεβρουαρίου 2008
51
0
aloutos said:
Εμάς πολύ συχνά στον ύπνο της πετάγεται και προσπαθεί να ξεκολλήσει τη γλώσσα της από το στόμα της γιατί φαίνεται στεγνώνει το σάλιο και είναι σαν να πνίγεται! :?
Ρε τι προβλήματα έχουν αυτά τα ζώα!!! Αυτό πάλι δεν το έχω ξανακούσει...
 


PUG2

Well-Known Member
20 Ιανουαρίου 2008
80
0
ΛΑΡΙΣΑ
aloutos said:
Εμάς πολύ συχνά στον ύπνο της πετάγεται και προσπαθεί να ξεκολλήσει τη γλώσσα της από το στόμα της γιατί φαίνεται στεγνώνει το σάλιο και είναι σαν να πνίγεται! :?
καλα αυτο το κανει κι εμας γιατι συνεχεια κοιμαται ανασκελα και με το κεφαλι κρεμασμενο!!
 






PUG2

Well-Known Member
20 Ιανουαρίου 2008
80
0
ΛΑΡΙΣΑ
stavros33 said:
Ξυπνά πολύ τρομαγμένος, δηλαδή αν δεις τα ματάκια του εκείνη την ώρα θα πάθεις πλάκα. Παράλληλα, ανοίγει τα πόδια του και δεν μπορεί να σηκωθεί, ενώ προσπαθεί. Αυτό διαρκεί 1-2 λεπτά ώσπου τον χαϊδεύω και ηρεμεί. Αλλά μετά είναι πάρα πολύ τρομαγμένος.
τωρα για αυτο που λες δεν ξερω τι να σου πω δεν εχω και πολλες γνωσεις αλλα και εναν φιλο που ρωτησα που εχει εναν αρσενικο 2χρονων δεν του το εχει κανει ποτε ουτε αυτο που κανει ο δικος σου ουτε αυτο που κανει ο δικος μου.
 


stavros33

Well-Known Member
7 Φεβρουαρίου 2008
51
0
Ο δικός μας το ξεκίνησε 6 ετών. Και το παθαίνει περίπου κάθε χρόνο. Και κυρίως καλοκαίρι...

Ξέρει κανείς πως postάρουμε φωτογραφία;
 


PUG2

Well-Known Member
20 Ιανουαρίου 2008
80
0
ΛΑΡΙΣΑ
δεν εχω ιδεα.κοιτα εγω απογασισα να παρω pug και οχι κατι αλλο γιατι διαβασα οτι ειναι απιστευτα σκυλια και επειδη ο φιλος αυτος μας ειπε οτι δεν προκειται να βρω μικροσωμο καλυτερο σκυλι.το μον προβλημα που μου ειπε οτι του παρουσιαζει ειναι το καλοκαιρι με την πολυ ζεστη...οποτε ουτως η αλλως δεν ειμαι ειδικη για να σου απαντησω αφου το μον αλλο σκυλι πυ ειχα ηταν ενας λυκος βελγικος.βαλτο σαν θεμα στις αρρωστιες μηπως μπορουν να σε βοηθησουν ατα αλλα παιδια!!!
 








Στατιστικά Forum

Θέματα
33.120
Μηνύματα
895.887
Μέλη
19.931
Νεότερο μέλος
Kwnstantina_22