Pugs












PUG2

Well-Known Member
20 Ιανουαρίου 2008
80
0
ΛΑΡΙΣΑ
τα μικρα σας ειναι καταπληκτικα!!!!! aloutos και ο δικος μοθ ετσι κανει. λοιπον εδω ειναι ενα βιντεο με ροχαλιτο τσαρλυ και κολλημα στοματος αν θελετε ριξτε μια ματια!!!!και αλλα βιντεο ε ενα πιτμπουλ 2μηνων που παιζανε και φοτο....

http://s265.photobucket.com/albums/ii215/PUG2_2008/?action=view&current=MOV00555.flv
 




aloutos

Member
3 Δεκεμβρίου 2007
21
0
Κύπρος
:lol: :lol: :lol: :lol:

Ακριβώς έτσι κοιμάται κι εμένα, ειδικά αυτό με τα μάτια που γυρίζουν και φαίνεται το άσπρο είναι σαν να βλέπω τη δικιά μου! 8)

Ωραίος και ο δικός σου Σταύρο! :D
 




stavros33

Well-Known Member
7 Φεβρουαρίου 2008
51
0
aloutos said:
:lol: :lol: :lol: :lol:

Ακριβώς έτσι κοιμάται κι εμένα, ειδικά αυτό με τα μάτια που γυρίζουν και φαίνεται το άσπρο είναι σαν να βλέπω τη δικιά μου! 8)

Ωραίος και ο δικός σου Σταύρο! :D
Η δικιά σου έχει πολύ γέλιο ανάποδα!
 




PUG2

Well-Known Member
20 Ιανουαρίου 2008
80
0
ΛΑΡΙΣΑ
παιδια να σας ρωτησω κατι που μου κανει τις τελευταιες μερες παρα πολυ.κανει σαν να εχει λοξθγκα παρα πολυ συχνα ο γιατρος μου ειπε οτι δεν εχει τιποτα αλλα εγω ανησυχω.
 














vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.125
10.078
Athens
PUG2 said:
παιδια να σας ρωτησω κατι που μου κανει τις τελευταιες μερες παρα πολυ.κανει σαν να εχει λοξθγκα παρα πολυ συχνα ο γιατρος μου ειπε οτι δεν εχει τιποτα αλλα εγω ανησυχω.
Είναι λόξυγγας ή είναι σαν να μην μπορεί να αναπνεύσει - ανάστροφο φτέρνισμα (δεν ξέρω την ορθή ελληνική ορολογία)? Περιέγραψέ το λίγο...
 


stavros33

Well-Known Member
7 Φεβρουαρίου 2008
51
0
oscar said:
το περιεργο ειναι οτι δεν το εκανες Public.
Πριν μιλήσεις βούτα τη γλώσσα σου στο μυαλό σου. Θα της έλεγα public σε ποιον γιατρό να πάει να μιλήσει για τον λόξυγγα; Ασε τις εξυπνάδες λοιπόν...
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.120
Μηνύματα
895.887
Μέλη
19.931
Νεότερο μέλος
Kwnstantina_22