Triple crown... Οικονομική και καλή τροφή;


ferozasea

Well-Known Member
19 Σεπτεμβρίου 2012
1.961
124
μην μπερδευστε,,, αλλο εχει πολυ πρωτεινη,,, και αλλο εχει ποιοτικη πρωτεινη,,,,, και τα μακαρονια εχουν πρωτεινη,,, και τα κοτοπουλα εχουν,,,, αλλα ο σκυλος θελει τη ζωικη πρωτεινη του κοτοπουλου του ψαριου κλπ και οχι απο τα μακαρονια,,,,
 


Megane

Well-Known Member
25 Απριλίου 2013
132
3
Triple Crown sportive dog 15kg..: Tν κοιτουσα προχτες,δν τν λες κ ασχημη νομιζω...Μαλιστα εχουν κ προσφορα 3kg εξτρα κ η τιμη της στα 45€.
 


Megane

Well-Known Member
25 Απριλίου 2013
132
3
[h=3]Σύνθεση[/h]Κρέας και ζωικά παράγωγα (κοτόπουλο 30%), δημητριακά (ρύζι 5%, 20% αραβοσιτέλαιο), έλαια και λίπη (λίπος πουλερικών 12%), Παράγωγα φυτικής προέλευσης, ψάρια και παράγωγα ψαριών, τα ορυκτά, τα φρούτα (1,000 mg / χλγρ μήλο και 1000 mg / kg βατόμουρα), μαγιά (MOS 500 mg / kg)
[h=3][/h][h=3]Αναλυτική[/h]

  • Πρωτεΐνη
32%​

  • Fat Περιεχόμενο
19%​

  • Ακατέργαστες ινώδεις ουσίες
2,0%​

  • Ανόργανη ύλη
8,50%​

  • Ασβέστιο
2,0%​

  • Φώσφορος
1,40%​


Πως σας φενεται??
 




moglhs

Well-Known Member
6 Οκτωβρίου 2007
51
54
40
Πολύ καλή τροφή παιδιά! Αλλά όχι όλοι οι κωδικοί της. megane ποια τροφή ανέβασες εσύ; Εγώ της δίνω τώρα την ενέργειας (ας μην κάνει κάτι ιδιαίτερο) και αν δω και παχύνει καθόλου απλώς θα μειώσω την ποσότητα και νομίζω μετά απο χρόνια ψαξήματος κατέληξα σε τροφή.. Όλα τέλεια συστατικά, όρεξη, τρίχωμα, κακά, τιμη....
 




Megane

Well-Known Member
25 Απριλίου 2013
132
3
Για τν energy αναγραφω πιο πανω τα συστατικα της..Sportive Dog Triple Crown λεγεται...
 


moglhs

Well-Known Member
6 Οκτωβρίου 2007
51
54
40
Αφού το σκυλί δεν κάνει τίποτα το ιδιαίτερο γιατί δεν δίνεις τον κωδικό House ;
Γιατί έχει λιγότερο κρέας από όσο θα ήθελα...
 


moglhs

Well-Known Member
6 Οκτωβρίου 2007
51
54
40
Αφού το σκυλί δεν κάνει τίποτα το ιδιαίτερο γιατί δεν δίνεις τον κωδικό House ;
και έχει και καλαμπόκι + ότι έχει ελάχιστη διαφορά στην τιμή. Γιατί να μην της δώσω ό,τι καλύτερο σε μικρότερη ποσότητα από το να της δώσω κάτι μέτριο σε μεγαλύτερη ποσότητα και σχεδόν στην ίδια τιμή; ;)
 




gioulitsa

Member
1 Δεκεμβρίου 2013
7
0
Καλησπέρα

Που μπορώ να βρω αυτή την τροφή, την triple crown για το κουτάβι μου; Μένω Βόλο κι αυτή που του έδινα δε τη βρίσκω - farmina breed. Μου σύστησαν την euro-premium medium. Πολύ καλή, πρώτο συστατικό το ρύζι και βγαίνει 50ευρώ τα 10 κιλά. Ψάχνω για κάτι καλό φυσικά, αλλά πιο οικονομικό.
 


haviharakennel

Well-Known Member
20 Δεκεμβρίου 2012
2.581
5.770
Θεσ/νίκη
Μου σύστησαν την euro-premium medium. Πολύ καλή, πρώτο συστατικό το ρύζι και βγαίνει 50ευρώ τα 10 κιλά. Ψάχνω για κάτι καλό φυσικά, αλλά πιο οικονομικό.
όταν το πρώτο συστατικό είναι ρύζι, δεν την λες και πολύ καλή την τροφή...
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.120
Μηνύματα
895.887
Μέλη
19.931
Νεότερο μέλος
Kwnstantina_22