Uther Real Corte De Las Arcanas


Sirkos

Well-Known Member
1 Αυγούστου 2012
2.329
668
Νεα σμυρνη
είναι που περασε η χειμερινη σεζόν να πλέξω πουλοβερ με τις τρίχες!
επρεπε να μου το πεις να φυλαξω τις τριχες που μαζεψαμε απο το πατωμα μετα τον καλλωπισμο
ενα μανικακι το εβγαζες ανετα
 




ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
επρεπε να μου το πεις να φυλαξω τις τριχες που μαζεψαμε απο το πατωμα μετα τον καλλωπισμο
ενα μανικακι το εβγαζες ανετα
Ναι θα κάνω ενα μανικι για το νιντζα, να κυκλοφορει και σε λευκή βερσιον!
 


Sirkos

Well-Known Member
1 Αυγούστου 2012
2.329
668
Νεα σμυρνη
Ωωωω καιρο ειχαμε να δουμε τον όμορφο!
το εχετε πάρει σοβαρα το θεμα με τις εκθεσεις ε?
εξαρταται τι εννοεις σοβαρα , ετυχε να ημουν με τον ουθερ εκει οποτε δεν το αφησα ανεκμεταλευτο ;)
αν και μικρη η εκθεση στην πολωνια ειχε διπλασια σκυλια απο οτι οι μεγαλες στην ελλαδα και σε μερικα θεματα ειναι πολυ οργανωμενοι εκει , για να μην μιλησω για την κυνοφιλικη παιδεια τους ανεξαρτητως ηλικιας
 




haviharakennel

Well-Known Member
20 Δεκεμβρίου 2012
2.581
5.770
Θεσ/νίκη
εξαρταται τι εννοεις σοβαρα , ετυχε να ημουν με τον ουθερ εκει οποτε δεν το αφησα ανεκμεταλευτο ;)
αν και μικρη η εκθεση στην πολωνια ειχε διπλασια σκυλια απο οτι οι μεγαλες στην ελλαδα και σε μερικα θεματα ειναι πολυ οργανωμενοι εκει , για να μην μιλησω για την κυνοφιλικη παιδεια τους ανεξαρτητως ηλικιας
Α, πήγες στην πατρίδα μου! Σε ποια πόλη ήταν η έκθεση? Σου άρεσε?
 


superman

Well-Known Member
28 Μαϊου 2009
7.422
738
χαλκιδα
www.facebook.com






tarantoula

Well-Known Member
11 Φεβρουαρίου 2013
176
28
Ερώτηση: Οταν τον καλωπίζεις όρθιο στο τραπέζι κάθεται όρθιος αρκετή ώρα? Πως μπορώ να το πετύχω αυτό? Κάθε φορά που πάω να την βουρτσίσω μου ξαπλάρει στο πάτωμα γμτ!!!
 


Sirkos

Well-Known Member
1 Αυγούστου 2012
2.329
668
Νεα σμυρνη
Ερώτηση: Οταν τον καλωπίζεις όρθιο στο τραπέζι κάθεται όρθιος αρκετή ώρα? Πως μπορώ να το πετύχω αυτό? Κάθεφορά που πάω να την βουρτσίσω μου ξαπλάρει στο πάτωμα γμτ!!!
DΕμενα ειναι βρε τα σκυλια πανω στο παγκο , δεν εχουν και πολλες επιλογες να κουνηθουν :)
 






HolywoodBrn

Well-Known Member
10 Ιουνίου 2013
2.286
3.224
Αμπελοgarden
Τελικά αυτό το άσπρο λυσκόσκυλο είναι απο τα πιο όμορφα άσπρα λυκόσκυλα που έχω δει..:p Δηλαδή έτσι και τον έβλεπα απο κοντά, θα έπλενα τα χέρια μου πρώτα μην τον λερώσω ειλικρινά χαχαχα Να τον χαίρεσαι! Εξελιχθηκε σε πραγματικό κούκλο :D
 


Hlianna

Well-Known Member
19 Δεκεμβρίου 2009
1.567
647
Kουκλι το παιδι!!! *agapoylas*


(καημενε Ουθερ που εχεις μπλεξει με τον τρελο!)
 


tarantoula

Well-Known Member
11 Φεβρουαρίου 2013
176
28
DΕμενα ειναι βρε τα σκυλια πανω στο παγκο , δεν εχουν και πολλες επιλογες να κουνηθουν :)
δεν την εχω παει ποτε.....ιδεα δεν εχω.....Thank u!!!
 








themdro

Well-Known Member
9 Ιανουαρίου 2012
112
74
36
Βριλήσσια
Sirkos είναι πραγματικά κούκλος ο "μικρός" (στην ηλικία :p ). Εύχομαι να περάσετε πολλά και ευτυχισμένα χρόνια μαζί.