Uther Real Corte De Las Arcanas










ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Παντως εμενα μου αρεσει η πρώτη φωτο...

μου θυμίζει που στα γιορκι ο χειριστης εχει και τη βουρτσα μαζί για τις τελευταίες πινελιές πριν το τραπέζι του κριτή, ε ο sirkos την εβγαλε με το slicker ανα χείρας!
 




















tasos malinoua

Well-Known Member
21 Οκτωβρίου 2012
3.822
8.564
Θα φοραγε φουξια τότε, και καναν τεράστιο χαλκά στο λαιμό!
τυχαια νομιζεις ειναι κομμενες οι φωτο κοντα στον λαιμο και δεν μας δειχνουν;;;
οχι πες μου δηλαδης...τυχαιο;
 




ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
τυχαια νομιζεις ειναι κομμενες οι φωτο κοντα στον λαιμο και δεν μας δειχνουν;;;
οχι πες μου δηλαδης...τυχαιο;
Εχεις ενα σοβαρό πόιντ σε αυτό!!! Δεν θελω να φανταστώ τι ειχε βάλει... τρέμω στην ιδεα!
 


Sirkos

Well-Known Member
1 Αυγούστου 2012
2.329
668
Νεα σμυρνη
Για να μην λετε οτι καταστρεφουμε και βγαινουμε οφ τοπικ σε αλλα θεματα να γραψω εδω αν και νομιζω οτι λιγο θα μεινει ονλαιν το εν λογω μηνυμα .
Αγαπητοι μοντς και αντμιν , ειστε απλα πολυ λιγοι για να ελενχετε ενα φορουμ , πραγματικα πολυ λιγοι , λειτουργειτε μονομερως και κατ εντολη ενος μικρου κατεστημενου το οποιο εδω και καιρο νομιζει οτι μπορει να κανει οτι θελει και να συμπεριφερετε οπως θελει , και οταν καποιο μελος προσπαθει να μαθει το τι και πως, κρυβεστε πισω απο τους ψευτοκανονες που μονο τοτε θυμαστε οτι υπαρχουν , Προσπαθωντασ να φυμωσετε καθε ειδους αντιδραση Η αστυνομευση σας ειναι το λιγοτερο τραγικη και αν μη τι αλλο φασιστικη , θα επρεπε να ντρεπεστε το λιγοτερο αλλα που να βρειτε την τσιπα και το φιλοτιμο κρυβεστε πισω απο την μικρη εξουσια που εχετε και χαιρεστε με το παρεακι σας , συνχαρητηρια ευγε....
Κλειδωστε και αυτο το θεμα και σβηστε και αυτο το ποστ και καντε με μπαν , ξερετε εσεις , δεν θα ειναι η πρωτη φορα ουτε η τελευταια

Υ.Γ οποιος εκανε λαικ οταν ο αντμιν ειπε οτι οτι μπανιαρισε μελη του φορουμ , η δε το σκεφτηκε καλα η απλα ειναι ρουφιανος και τσιρακι
Υ.Γ 2 τουλαχιστον στην παλαια πλατφορμα οι μπανιαρισμενοι φαινοντουσαν ,εγραφε απο κατω απο το ονομα μπανιαρισμενος ,
Υ.Γ3 τεσσερα λεπτα για να το σβησετε? αργητε βρε καλα μου παιδια
 






Στατιστικά Forum

Θέματα
33.120
Μηνύματα
895.887
Μέλη
19.931
Νεότερο μέλος
Kwnstantina_22