Uther Real Corte De Las Arcanas


johnk

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2010
10.176
5.601
ΑΘΗΝΑ
...κοσμος παει, κοσμος ερχεται παντου. αλλα υπαρχουν και τροποι να ελαχιστοποιειται η ενταση...
Ετσι είναι... το φόρουμ αποτελεί μία μικρογραφία της γειτονιάς μας, της κοινωνίας μας κλπ...
 


arrigo_corso

Well-Known Member
21 Μαρτίου 2012
1.094
273
Ωραίος ο Ούθερ και πολύ ωραίο όνομα.
Να περνάτε υπέροχα χρόνια γεμάτα υγεία!!

Πάνω σε αυτό που έγραψες :
[Υ.Γ οποιος εκανε λαικ οταν ο αντμιν ειπε οτι οτι μπανιαρισε μελη του φορουμ , η δε το σκεφτηκε καλα η απλα ειναι ρουφιανος και τσιρακι]
Αυτή την στιγμή το post του admin έχει δυο like. Το ένα δικό μου........δεν ξέρω αν είχε κι'άλλα.
Δεν είναι έτσι ακριβώς φίλε srikos.......πολύ φιλικά.
Γιατί;
Μπήκα εκείνη τη στιγμή και θεώρησα ότι το έγραψε αστειευόμενος.
Δεν κατάλαβα την σοβαρότητα του θέματος (για κάποια μέλη), αν το καταλάβαινα ή ήμουν πάντα στο φόρουμ δεν θα έπαιρνα θέση.
Όχι ότι είναι λάθος (ούτε σωστό) όμως σαν σκεπτικό για το συγκεκριμένο θέμα, που είναι για προβλήματα.(αν θέλεις να το αναλύσουμε)
Το ότι γράφεις στην μέση της πρότασης '' η δεν το σκέφτηκε καλά'' δεν παύει να στιγματίζει.

υ.γ. και λάθος όμως να έγινε......... οι λέξεις που χρησιμοποίησες είναι βαριές.
 
  • Like
Reactions: mareco


johnk

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2010
10.176
5.601
ΑΘΗΝΑ
...υ.γ. και λάθος όμως να έγινε......... οι λέξεις που χρησιμοποίησες είναι βαριές.
Εγώ και πάλι να επαναλάβω ότι εμείς "εδώ μέσα" αντανακλάμε την κοινωνία μας σε μικρογραφία...

- Καμμιά φορά χρησιμοποιούμε βαριές εκφράσεις, πάνω στην τσαντίλα μας... (το γνωστό: "τι τον κοιτάτε, ρε... βαράτε τον!")
- Καμμιά φορά κάνουμε "like" χωρίς να συμφωνούμε σε όλα τα σημεία ενός κειμένου...
Και πάει λέγοντας...
 


Ghostdoc

Well-Known Member
25 Νοεμβρίου 2013
1.623
793
Ghostlands
Και ακριβως επειδη ειναι μικρογραφία της κοινωνίας, ισχύουν και οι πατροπαράδοτες παροιμίες των προγόνων μας, μια από τις οποίες δηλώνει ρητά : Την υπογραφή σου και τα like στο φορουμ πρέπει να προσέχεις που τα βάζεις :)
 


johnk

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2010
10.176
5.601
ΑΘΗΝΑ
Και ακριβως επειδη ειναι μικρογραφία της κοινωνίας, ισχύουν και οι πατροπαράδοτες παροιμίες των προγόνων μας, μια από τις οποίες δηλώνει ρητά : Την υπογραφή σου και τα like στο φορουμ πρέπει να προσέχεις που τα βάζεις :)
Και αυτό...

Καθώς και τη ρήση του Αριστοτέλη: "Φίλει ως μισήσων και μίσει ως φιλήσων"...
 


betty coltrane

Well-Known Member
7 Ιουλίου 2011
3.972
9.756
47
Ηράκλειο, Αττική
goodcopbadcop6.blogspot.gr
ον τοπικ -> δεν με πειθει ο κυριος ουθερ οτι μπορει να αγριεψει. πρεπει αμεσα να χρωματιστει μαυρος!
Οντως!! Ακομα κι οταν αρπαζει το κανει με μια χαλαρότητα (και κομψοτητα θα ελεγα) και οχι με την ενταση που δειχνουν αλλα σκυλιά σε παρόμοιες καταστάσεις. Τι να λεμε;! Ο σκυλος ειναι ομορφος.
 


Scalpel

Well-Known Member
22 Φεβρουαρίου 2014
556
1.425
Sydney - Australia
Sirko, διαβάζω το σήριαλ σου και ομολογώ ότι με έχει συνεπάρει.
Είμαι τώρα στη φάση που αγωνιούμε αν τελικά θα πετάξει η Aegean ή θα μείνετε κολλημένοι στα ξένα, εσύ και ο Ούθερ...

Σε DVD πότε θα βγεί?
 
  • Like
Reactions: Sirkos and Orilis


johnk

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2010
10.176
5.601
ΑΘΗΝΑ
Τώρα, είδες τι έπαθε ο Sirkos...

Μας έδωσε την άνεση να του το κάνουμε χάλια το θέμα... εγώ σταματάω εδώ, μιάς και ο Uther αξίζει καλύτερης συμπεριφοράς!
 
  • Like
Reactions: Orilis and Scalpel


Reinmeister

Well-Known Member
18 Δεκεμβρίου 2013
301
85
αντε παλι με το δικαιωμα...παμε ξανα λοιπον...αναφαιρετο δικαιωμα του καθενος ειναι να γκρινιαξει οσο θελει για τα οποια κακως ,κατ αυτον,κειμενα...

στο δια ταυτα ομως δεν παιρνει καμια αποφαση ουτε συμμετεχει σε αυτην εκτος εαν το επιτρεψει ο εκαστοτε ιδιοκτητης διαχειριστης...

επειδη λοιπον ειμαστε ανθρωποι και ως ανθρωποι εχουμε συγκεκριμενα χαρακτηριστικα, ενα εντονοτατο εξ αυτων ο εγωισμος,εαν το θεμα φτασει στα ακρα σε επιπεδο του εγω λεω μαυρο και ο διαχειριστης ασπρο,παρα πολυ απλα θα παρω τα @@ μου ακομη κι αν εχω τα 1000 δικια του γαλαξια...τελος τελεια και παυλα...

συνοψιζοντας λοιπον,συμφωνω με την εκφραση παραπονων,αλλα διαφωνω καθετα με τους χαρακτηρισμους περι δημοκρατιας φασισμου κλπ εφ οσον την εχουμε φαει στον ποπο...φωνη βοωντος εν τη ερημω παρα πολυ απλα...με βαση αυτων θεωρω την συζητηση ανευ αντικειμενου...

αυτα περι συντηρησης του φορουμ απο παλια μελη καθημερινως συμμετεχοντα δεν λενε απολυτως τιποτα...τοσο μεγαλα φορα ειναι "θεσμος" (καταχρηστικα ο ορος) που σημαινει οτι δεν τρεχει και τιποτα οποιος και να φυγει,διοτι οποιος θελει να μαθει για σκυλια σε αυτο το φορουμ θα μπει...

ειναι κατι σαν τα μονοπωλεια...σ'αρεσει δεν σ'αρεσει απο κει θα ψωνισεις...

επισης οσο και να γκρινιαξεις στο τελος στο 90% των περιπτωσεων θα ξαναγυρισεις και θα σαι μες την τσιτα επειδη τις "αρπαξες" και δεν μπορουσες να κανεις το οτιδηποτε γι αυτο παροτι ειχες δικιο...

οποτε ειτε κανεις μοκο και μενεις ειτε χωνεις και την κανεις...μουρμουρα κατοπιν τελειωμενης εορτης ουδεμια ουσια εχει...

βεβαια οπως ειπα και στην αρχη,δικαιωματικα κανετε οτι θελετε...την ουσια ομως δεν βλεπω καπου...
 
  • Like
Reactions: mareco




arrigo_corso

Well-Known Member
21 Μαρτίου 2012
1.094
273
Ghostdoc άκυρο το ποστ σου.
Δεν είναι όλα αστεία.
Περιμένω από τον srikos να τοποθετηθεί επί του θέματος και να βάλει ένα τέλος.
 
  • Like
Reactions: mareco


Ghostdoc

Well-Known Member
25 Νοεμβρίου 2013
1.623
793
Ghostlands
Ghostdoc άκυρο το ποστ σου.
Δεν είναι όλα αστεία.
Περιμένω από τον srikos να τοποθετηθεί επί του θέματος και να βάλει ένα τέλος.

Ακυρο για σενα, εγκυρο για μένα, και αντιστρόφως, Ετσι πανε αυτα. Ναι, δεν ειναι ολα αστεια, όπως ας πουμε το ποστ του αντμιν δεν ηταν, καθολου όμως.
Γι αυτο ειπα, με ευθυμο τόνο για να μειωθει η ενταση, ότι πρέπει να προσεχουμε. Γιατί θέλω να το αποδώσω σε έλλειψη προσοχής το φαουλ σου, και νομιζω, αν το καλοσκεφτείς, οτι το προτιμας κι εσυ..
Και δε σε εμποδίζω, νομιζω, να περιμενεις , ούτε τον srikos να τοποθετηθεί.
 
  • Like
Reactions: Katiariko


arrigo_corso

Well-Known Member
21 Μαρτίου 2012
1.094
273
Δεν λέω ότι είναι λάθος αλλά ούτε και σωστό στο like μου και το εξήγησα στο θέμα του tasos_malinoua.
Όποτε είναι λίγο άτοπο αυτό που λες ''οτι προτιμώ να φανεί σαν φάουλ''.
Διάβασέ το αν θέλεις πριν σβήσουν το θέμα.
 


tasos malinoua

Well-Known Member
21 Οκτωβρίου 2012
3.822
8.564
Δεν λέω ότι είναι λάθος αλλά ούτε και σωστό στο like μου και το εξήγησα στο θέμα του tasos_malinoua.
Όποτε είναι λίγο άτοπο αυτό που λες ''οτι προτιμώ να φανεί σαν φάουλ''.
Διάβασέ το αν θέλεις πριν σβήσουν το θέμα.
το θεμα το σβησαν.
αν και πιστευω οτι καλο θα ηταν ενα θεμα θεμα τετοιο...τεσπα.
υπαρχει και επιλογη ανλαικ που μπορει καποιοι να χρησιμοποιησαν.μην αρπαζεστε.
 
  • Like
Reactions: Katiariko


KaterinaSp

Well-Known Member
8 Ιουνίου 2012
390
174
Ηράκλειο
Σορρυ που ρωτάω , σε ποιο θέμα έγινε αυτή η δήλωση; Κι εγω κάπου ίσως έκανα like ,αλλά είχα καταλάβει για banαριςμα του troll, οχι αυτό που λέτε... Κι επιτέλους ποιος αποκλείστηκε δεν εχω καταλάβει... Κάποια πράγματα ίσως ειναι παρεξηγήσεις που διογκώνονται...
Ωραίος ο Ουθερ, συγνώμη Sirkos, δεν θα ξαναποσταρω off
 


tasos malinoua

Well-Known Member
21 Οκτωβρίου 2012
3.822
8.564
επειδη ηθελα να υπαρχει και σβηστηκε σαν θεμα και αφου ο σιρκος το επιτρεπει σαν θεματοθετης το ποσταρω εδω ξανα.

χτες το πρωι λοιπον φαγαμε ενα κρυο μπανακι για οφ(μενετε εκπληκτοι μερικοι ε;τα λαικ ομως πηγαν βροχη) σε ενα θεμα.εγω προσωπικα ζηταω συγνωμη επειδη ενοχλησαν/κουρασαν τα οφ τοπικ μου απο αυτους που θα ζητησουν καποτε συγνωμη για τις υβρεις τους προς νεα μελη,για την απαξιωση τους προς αυτα,για τον ξερωλισμο τους,για την ειρωνια τους,για την αυθαδεια τους.........για το οτι νομιζουν οτι ειναι στην κορυφη του βουνου(χωρις να εχουν καταλαβει οτι κρεμοντε αναποδα απο αυτο) και σε ολα τα υπολοιπα μελη που δεν ανικουν εκει πραγματικα και ειλικρινα ζηταω συγνωμη.

ειδα απο μελη να (κρινουν) τα μπαν χωρις καν (υποτιθετε) να ξερουν τον λογο ακομα ακομα (χωρις να ξερουν) ποιοι τα εχουν φαει....αληθεια,ειναι ωραιο σπορ να κοροιδευεις πρωτα τον εαυτο σου και μετα να νομιζεις οτι κοροιδευεις τους αλλους;
αυτο το θεμα λοιπον δεν επρεπε να πειραχτει,οκ μαζι σας αλλα πειραχτεικε απο συγκεκριμενα οφ τοπικ μονο;;πιο πριν δεν ειχαν γινει αλλα;τα γραπτα μενουν αραγε οπως λεμε για να τα δουμε η βλεπουμε επιλεκτικα;;ποιος ξερει,ο καθενας οτι γουσταρει κανει,δικαιωμα του ειναι αλλωστε.

εγω λοιπον ημουν ο ενας που εφαγε μπαν για οφ τοπικ,τους αλλους δεν θα τους πω,οποιοι τους ξερουν ας τους πουν........οσοι θελουν ας πουνε μονοι τους οτι ηταν στην λιστα,εγω θα πω μονο για μενα.
την ιδια ωρα λοιπον που εμεις φαγαμε μπαν για οφ τοπικ μελη του φορουμ ΜΑΣ κυκλοφορουσαν και μοιραζαν σε καποια θεματα οφ τοπικ αλλα ποιος νοιαζετε και ποιον πειραξε αυτο αλλωστε;;παρολαυτα αλλου γραφαμε ενα τελειος οφ τοπικ οτι φταινε διαφοροι που τρωνε το μπανακι τους και μετα κλαιγοντε (βλεπει κανεις οφ τοπικ η ειρωνια σε αυτο;;) οχι βεβαια.
αλλου γραφαμε οτι τα οφ τοπικ σε ενα νεο θεμα παρουσιασης ειναι εν μερη επιτρεπτο.
χμ,θα συνφωνησω,εχετε δικιο.αλλωστε πως θα βγαλουμε τον μικροψυχισμο και την κακια μας καπου μιλωντας σαν μικροι και αλανθαστοι θεοι οι οποιοι κρινουν με ΟΛΟ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ καποιον ανθρωπο που απεκτησε εναν σκυλο και θελει να πει την χαρα του σε μια κοινοτητα που ειναι για σκυλια(πιστευω οτι αν πηγαινε σε φορουμ με γατες θα ειχε καλυτερη αντιμετωπιση).συγκρινουμε ακομα ακομα κινητα με σκυλια στο θεμα ψαξιματος (σε μαγαζια πηγαινουν και για τα 2 αν θελετε) και μετα λεμε για σιγουρες αρρωστιες κλπ κλπ κλπ κλπ.
αν εχει σωστο τροπο αποκτησης κουταβιου βεβαια εκει αλλαζουν τα πραγματα,βλεπετε δεν ειναι και τα 2 σκυλακια,δεν εχουν και τα 2 ψυχουλα,δεν εχουν και τα 2 το ιδιο δικαιωμα στην ζωη.....
το μονο που καταφερνουμε το λοιπον ειναι να διωχνουμε νεα μελη που οντως θελουν να μαθουν αλλα τι μας νοιαζει;μας καναν;δεν μας καναν αντε στο καλο λοιπον.
βεβαια μπορει να κανω και λαθος αλλα ολα αυτα τα θεματα ειναι πιστα αντιγραφα τοσα χρονια ΜΕ ΤΟΥΣ ΙΔΙΟΥΣ ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ (αυτος εφτιαξε το ποταμι,εμεις;)

ενα απροειδοποιητο μπανακι λοιπον για εναν λογο που συμβαινε και την ιδια ωρα που το φαγαμε εμεις και επιλεκτικα θα ελεγα διαβασμενο.ενας μελος να βριζει χυδαια την γκελυ και απο κατω ενα κλαιω για την χαρα του και ενας μοντ ον/οφ να συνεχιζει το οφ τοπικ του κλαιω χωρις να παρατηρει το βρισιμο.(Γιαννη μου με ολο το σεβασμο που σου εχω συγνωμη αλλα ετσι ειναι) που το παραδεχτεικε μετα βεβαιαως προς τιμην του..που ομως δεν προειδοποιησαν για τα οφ αλλα ουτε και για τα επομενα μετα το μπαν.
γιαυτο θα ηθελα τουλαχιστον οι μοντ να ειναι ΠΑΝΤΑ ΟΝ για να ξερουμε σε αναλογη περιπτωση ποιος ηταν εδω και ποιος οχι.εγω προσωπικα δεν θελω μοντ με περιορισμενες ευθυνες αφηνωντας μελη μπροστα τους να κανουν το σεριφη.σε φορουμ ειμαστε οχι στην αγρια δυση να πυροβολουν σεριφηδες αδιακριτα χωρις σκεψη..σεριφη μου,εχουμε τους μοντ για αυτην την δουλεια,μας εισαι (ΑΧΡΗΣΤΟΣ)

επειδη ειναι ηδη πολλα και εγω δεν το εχω με το γραψιμο ας σταματησω εδω.
ευχαριστω ολα τα μελη που εναντιωθηκαν στις αδικες αποβολες προσωπικα και ιδιαιτερα το μελος sirkos που ειχε τα @ρχ@@@@ να γραψει αυτο το ποστ εναντια σε οσους παταγαν λαικ σε ποστ με μπαν (προφανως ηδη γνωριζαν και το διασκεδαζαν).ευχαριστω ακομα και οσους δεν εγραψαν τιποτα ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΧΑΡΗΚΑΝ,μου δινουν κινητρα.θα ηθελα ομως να μου απαντησουν ως τι παταγαν λαικ η επερναν θεση εφοσον δεν γνωριζαν τιποτα..........μαντικες ικανοτητες,καρτες ταρω,χειρομαντεια;;;;οτι σας βολευει,νεβερ μαην που λεει και ο μπουγας.νεβερ μαην ακομα και οταν βαλαν ατομα να μας στειλουν αιτημα στο φβ..αλλο αυτο,θα μας ελενξεις μαρεκο,στην ασφαλεια δουλευεις;;δεν νομιζω.νεβερ μαην ακομα και οταν νομιζουν οτι ειναι καποιοι..εγω ειμαι ενα μηδεν αλλα μου λενε καλημερα στο δρομο.το προτιμω.

και επειδη ισως κλαφτηκα να πω οτι στο μνμ στον Σ... εγραψα οτι οσο αδικη ηταν η αποβολη μου αλλο τοσο αδικη ειναι η εισοδος μου και παλι στο φορουμ
 
  • Like
Reactions: Katiariko


Sirkos

Well-Known Member
1 Αυγούστου 2012
2.329
668
Νεα σμυρνη
Ωραίος ο Ούθερ και πολύ ωραίο όνομα.
Να περνάτε υπέροχα χρόνια γεμάτα υγεία!!

Πάνω σε αυτό που έγραψες :
[Υ.Γ οποιος εκανε λαικ οταν ο αντμιν ειπε οτι οτι μπανιαρισε μελη του φορουμ , η δε το σκεφτηκε καλα η απλα ειναι ρουφιανος και τσιρακι]
Αυτή την στιγμή το post του admin έχει δυο like. Το ένα δικό μου........δεν ξέρω αν είχε κι'άλλα.
Δεν είναι έτσι ακριβώς φίλε srikos.......πολύ φιλικά.
Γιατί;
Μπήκα εκείνη τη στιγμή και θεώρησα ότι το έγραψε αστειευόμενος.
Δεν κατάλαβα την σοβαρότητα του θέματος (για κάποια μέλη), αν το καταλάβαινα ή ήμουν πάντα στο φόρουμ δεν θα έπαιρνα θέση.
Όχι ότι είναι λάθος (ούτε σωστό) όμως σαν σκεπτικό για το συγκεκριμένο θέμα, που είναι για προβλήματα.(αν θέλεις να το αναλύσουμε)
Το ότι γράφεις στην μέση της πρότασης '' η δεν το σκέφτηκε καλά'' δεν παύει να στιγματίζει.

υ.γ. και λάθος όμως να έγινε......... οι λέξεις που χρησιμοποίησες είναι βαριές.
Ειχε παραπανω λαηκ αριγκο το ποστ του αντμιν , εφοσον ομως δεν καταλαβες καλα τι ειχε γινει εισαι λογικα στην κατηγορια δεν το σκεφτηκε καλα ισως θα επρεπε να εγραφα δεν καταλαβε καλα ,αλλα δεν νομιζω οτι το δεν το σκεφτηκε καλα στιγματιζει καποιον , λαθη βιασυνης κανουμε ολοι και πολλεσ φορες παταμε λαηκ χωρις να ξερουμε τι ακριβως γινεται , σορρυ αν το πηρες στραβα .

Υ.Γ οτι εγραψα πανω ισχυει και για καθε ατομο σαν τον αριγκο που δεν ηξερε το τι και πως , οποιος εκανε λαηκ ξερει σε ποια κατηγορια ειναι , για τους υπολοιπους ισχυουν οι υπολοιποι χαρακτηρισμοι
 
Last edited:


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Και εγώ κανω λάικ στον Sirkos δεν σημαίνει οτι τον συμπαθώ κιολας, για χαρη του Ουθερ τα κάνω:love:
Εγώ λοιπόν ημουν η έτερη που πήγε για μπάνιο παρόλο που δεν δηλώνω χειμερινη κολυμβήτρια. Ήδη από χτες είχα επικοινωνια με τον admin σχετικά με τη διαφωνία μου, η οποια εντοπιζόταν στην επιλεκτική ανάγνωση και την "τιμωρια" μόνο ενός θρεντ, ενώ αν μιλάμε για καταπολέμηση του offtopic υπάρχουν ολακερα θρεντ που πρεπει να κατεβουν, στο ότι υπήρξε μέλος που με εβρισε χυδαία και δεν banαριστηκε παραυτα αλλά συνέχιζε να αλωνιζει (εφυγε οριστικά αργοτερα), στο δυσανάλογο της ποινης των 2 μηνών αλλά κυρίως στο απροειδοποιητο και αφού ειχα ήδη ποστάρει και ειχε επανέλθει πλήρως η ροή του θρεντ. (Για την ακριβεια, τη μια στιγμή ποστάρω, την αλλη σηκώνω τηλ στο γραφείο και ωσπου να κλεισω, κανω refresh και βλέπω 2μηνη αποβολη)
Αυτό που θέλω να σχολιάσω περαιτερω, είναι οτι σε κάποιο ποστ διαβασα εκ των υστέρων για "κλάψα". Πουθενά δεν υπηρξε ΚΑΜΙΑ κλάψα από τους αποβληθέντες, οργή μετά απορίας ναι... Κλάψα όμως ΠΟΤΕ. Όσον δε αφορά τα ατομα που με τον τρόπο τους "συμπαραστάθηκαν" και εξεδήλωσαν είτε εδώ είτε στο fb την υποστηριξη τους, τα ευχαριστώ πολύ. Ειλικρινά. Είμαι ηδη 2 χρόνια εδώ μεσα, εχω σχεδον καθημερινη παρουσία, εχω δει μέλη-διαττοντες αστέρες, εχω δει τρολλ, εχω δει υβριστές, πλέον εμπλουτίστηκε η 12ετης παρουσία μου σε fora και με offtopic chat banned members.

Καλώς με υποδεχτηκατε πισω και δεν θα γλυτώσετε τόσο εύκολα!:sneaky:
 


arrigo_corso

Well-Known Member
21 Μαρτίου 2012
1.094
273
Ευχαριστώ srikos και tasos.

Ας το γράψω και εδώ λοιπόν για να λυθεί η παρεξήγηση.
Εγώ, σήμερα το απόγευμα έμαθα ότι έγιναν banned κάποια μέλη, πολλά μέλη σαν εμένα άργησαν να καταλάβουν τι εννοεί ο admin και ότι έγινε αυτό σε κάποια μέλη........το πήραμε σαν παράδειγμα ή παρατήρηση ή αστείο.
Το να κατηγορείτε τον admin, προφανώς και έχετε δίκαιο, εξάλλου το παραδέχτηκε ( ; ) επαναφέροντας την τάξη.
Το να κατηγορείτε τα μέλη που κάναμε like δεν είναι σωστό γιατί, το εξηγώ παραπάνω και ότι το like έγινε για την τοποθέτηση του admin επί του θέματος για τα of topic και όχι για τα banned.
Τέλος πάντων......
Καλή καρδιά!!!!!
 
  • Like
Reactions: johnk


johnk

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2010
10.176
5.601
ΑΘΗΝΑ
Arrigo_Corso,

Αν δεν το κατάλαβες, για μία ακόμα φορά (και όσες φορές και να το ξαναπείς:LOL:) σου έκανα "like"!:cool:
 
  • Like
Reactions: arrigo_corso


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.820
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU