vizsla




















JIM GAR

Well-Known Member
25 Οκτωβρίου 2015
195
819
32
ΚΕΡΚΥΡΑ
10 μερες εμειναν μονο .......και η εκτροφεας μας κανει εκπαιδευση στο crate που θα ταξιδεψουμε για να το συμπαθησουμε και να ειμαστε προετοιμασμενοι .........
 




mariatheo

Well-Known Member
23 Νοεμβρίου 2015
828
435
10 μερες εμειναν μονο .......και η εκτροφεας μας κανει εκπαιδευση στο crate που θα ταξιδεψουμε για να το συμπαθησουμε και να ειμαστε προετοιμασμενοι .........
Άντε με το καλο..(y)
 
  • Like
Reactions: JIM GAR




ripper2.1

Well-Known Member
21 Δεκεμβρίου 2015
489
1.386
39
Κω
10 μερες εμειναν μονο .......και η εκτροφεας μας κανει εκπαιδευση στο crate που θα ταξιδεψουμε για να το συμπαθησουμε και να ειμαστε προετοιμασμενοι .........
Τελεια !!! Αντε με το καλο !!!!!
 
  • Like
Reactions: GRDANE and JIM GAR






vasgial

Well-Known Member
6 Φεβρουαρίου 2011
3.531
1.729
49
Μαραθώνας-Κάτω Σούλι
Πολύ εκφραστική φάτσα. Βλέπω να σε κάνει ότι θέλει, ειδικά όταν θα σε κοιτάει με εκείνα τα μάτια και θα γερνει στο πλάι το κεφαλακι του να σε δω τι θα κάνεις. Την πάτησες....:sneaky:

Του έχεις ετοιμάσει και την προίκα του να είναι όλα έτοιμα μόλις φτάσει;:LOL:

Άντε, με το καλό!!!
 
  • Like
Reactions: Orilis and JIM GAR


JIM GAR

Well-Known Member
25 Οκτωβρίου 2015
195
819
32
ΚΕΡΚΥΡΑ
ευχαριστω πολυ vasgial .....πρεπει να κρατησω χαρακτηρα με ολες μου τις δυναμεις !!!! ναι τα εχω ετοιμασει ολα εδω και 1 χρονο .........εχω τα παντα σκυλο δεν εχω.......του εχω παρει 14 παιχνιδια ενα μεγαλο crate , ενα κρεβατακι μεσα στο crate , του εφτιαξα μονος μου ενα λουρι με ορειβατικο σκοινι και carabiner , 2 κολαρα εκ των οποιων το ενα αδιαβροχο με το ονομα του πανω , πιτακια για τροφη , κλικερ, χτενες βουρτσες νυχοκοπτες , αιθερια ελαια για ψεκασμα ,σαμαρακι πετσετα απορροφητικη για το μπανιο ζωνη που θα τον συνδεει μαζι μου για οταν ξεκινησουμε το τρεξιμο , σαμπουαν καθαριστικο για τα αυτια και αλλα που δε θυμαμαι ,...α και τροφη στην καταψυξη για 2.5 μηνες και αποξηραμενο κρεας για λιχουδιες εκπαιδευσης ......:)
 


mariatheo

Well-Known Member
23 Νοεμβρίου 2015
828
435
ευχαριστω πολυ vasgial .....πρεπει να κρατησω χαρακτηρα με ολες μου τις δυναμεις !!!! ναι τα εχω ετοιμασει ολα εδω και 1 χρονο .........εχω τα παντα σκυλο δεν εχω.......του εχω παρει 14 παιχνιδια ενα μεγαλο crate , ενα κρεβατακι μεσα στο crate , του εφτιαξα μονος μου ενα λουρι με ορειβατικο σκοινι και carabiner , 2 κολαρα εκ των οποιων το ενα αδιαβροχο με το ονομα του πανω , πιτακια για τροφη , κλικερ, χτενες βουρτσες νυχοκοπτες , αιθερια ελαια για ψεκασμα ,σαμαρακι πετσετα απορροφητικη για το μπανιο ζωνη που θα τον συνδεει μαζι μου για οταν ξεκινησουμε το τρεξιμο , σαμπουαν καθαριστικο για τα αυτια και αλλα που δε θυμαμαι ,...α και τροφη στην καταψυξη για 2.5 μηνες και αποξηραμενο κρεας για λιχουδιες εκπαιδευσης ......:)
ΑΞΙΟΣ....
 


vasgial

Well-Known Member
6 Φεβρουαρίου 2011
3.531
1.729
49
Μαραθώνας-Κάτω Σούλι
ευχαριστω πολυ vasgial .....πρεπει να κρατησω χαρακτηρα με ολες μου τις δυναμεις !!!! ναι τα εχω ετοιμασει ολα εδω και 1 χρονο .........εχω τα παντα σκυλο δεν εχω.......του εχω παρει 14 παιχνιδια ενα μεγαλο crate , ενα κρεβατακι μεσα στο crate , του εφτιαξα μονος μου ενα λουρι με ορειβατικο σκοινι και carabiner , 2 κολαρα εκ των οποιων το ενα αδιαβροχο με το ονομα του πανω , πιτακια για τροφη , κλικερ, χτενες βουρτσες νυχοκοπτες , αιθερια ελαια για ψεκασμα ,σαμαρακι πετσετα απορροφητικη για το μπανιο ζωνη που θα τον συνδεει μαζι μου για οταν ξεκινησουμε το τρεξιμο , σαμπουαν καθαριστικο για τα αυτια και αλλα που δε θυμαμαι ,...α και τροφη στην καταψυξη για 2.5 μηνες και αποξηραμενο κρεας για λιχουδιες εκπαιδευσης ......:)

:LOL::LOL::LOL: τυχερός ο μικρός... Ρε συ, με υοθετείς και εμένα; Είμαι και εκπαιδευμένος, δεν λερώνω και δεν κάνω ζημιές :LOL::LOL::LOL:
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.120
Μηνύματα
895.887
Μέλη
19.931
Νεότερο μέλος
Kwnstantina_22