Έχουμε ερλιχίωση...




yasemin

Well-Known Member
21 Οκτωβρίου 2009
2.789
5.380
Μηπως ηταν πηχτο το αιμα,να το πω απλα,και μιλησε για αφυδατωση?
 


Pintsie

Well-Known Member
7 Ιανουαρίου 2011
1.233
23
Ανθούσα
Έτσι όπως κοίταζε τις γενικές μου είπε ότι βλέπει μία αφυδάτωση αλλά είναι φυσιολογική και να του βάζω παγάκια στο νερό του για να το πίνει πιο εύκολα.
 


Pintsie

Well-Known Member
7 Ιανουαρίου 2011
1.233
23
Ανθούσα
yeah yeah yeahhhh! ! ! ! !! ! ! ! !! ! ! !

Όπως μας ενημέρωσε η κτηνίατρος, ήταν εντελώς αρνητικούλα η εξέταση! τη ρώτησα να μου πει ακριβώς τίτλο και μου είπε ότι δεν εμφάνισε ούτε το 1 προς κατι που δεν θυμάμαι που μας δείχνει ότι μπορεί να έχει ερλιχίωση!!!!
αχ είμαι τόσο ευτυχισμένη που τραγουδάω Σινάτρα και έδωσα ένα δημητριακό στο Ρούμπυ!
 


28 Μαϊου 2012
12
0
yeah yeah yeahhhh! ! ! ! !! ! ! ! !! ! ! !

Όπως μας ενημέρωσε η κτηνίατρος, ήταν εντελώς αρνητικούλα η εξέταση! τη ρώτησα να μου πει ακριβώς τίτλο και μου είπε ότι δεν εμφάνισε ούτε το 1 προς κατι που δεν θυμάμαι που μας δείχνει ότι μπορεί να έχει ερλιχίωση!!!!
αχ είμαι τόσο ευτυχισμένη που τραγουδάω Σινάτρα και έδωσα ένα δημητριακό στο Ρούμπυ!
Πολυ χαιρομαι Pintsie για τον Ρουμπι σου,μπραβο σας,να ειναι παντα καλα το καμαρι σας.Βλεποντας το τιτλο του θεματος για ερλιχεια,μπηκα αμεσως,διοτι χθες μολις μαθαμε πως ο Ντενις μας ειναι θετικος,ωστοσο θα το ξεπερασουμε.Απλα με στενοχωρει που ειναι μικρος,6 μηνων σχεδον,και εχει αυτη την ασθενεια.Εχει αρκετα χαμηλο αριθμο αμοπεταλιων,τα καβαλιερ κινγκ τσαρλς εχουν ταση να μην εχουν και μεγαλο ποσοστο κιολας...Αρχισαμε vybramicin για 35 μερες,στις 10 μερες επανω εξεταση για το συκωτακι κλπ..Ορεξη εχει,για φαγητο ακομα περισσοτερη..Ελπιζω να πανε ολα καλα με τη θεραπεια μας και για μας.
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.113
Μηνύματα
895.807
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf