Αγγελίες


katerina k.

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
6.204
13
Κηφισιά
Εμ, εσυ το ήξερες ότι στην Αργεντινή γίνονται τόσο εξελιγμένα πράγματα...στο τομέα της γενετικής?????
Δεν το ήξερες...φατην λοιπόν.
 


Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.131
4.808
Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα:maria::paja1:


31/3/2010 zhteitai nyfh gia ton Ivan...einai Labrador...oxi aparethtws gia anaparagwgh oso gia na er8ei se sexualikh epafh to xei polu anagh o kakomoirhs

Και το καλυτερο ...

27/3/2010 Zηταω ενα θηλυκο pit bull για να το ζευγαρωσω με σκοπο να παρω ενα κουταβακι. Το αρσενικο το εχει ενας φιλος και ειναι καθαροαιμο και 51κιλα!!!!!θελω ενα κουταβι του γιατι ειναι πραγματικα πολυ πολυ ομορφος.Θελω μια θηλυκια αναλογη(πανω απο 35κιλα).Αν μπορειτε να με βοηθησετε να βρω μια για να παρω ενα κουταβακι του....Ανελαβα εγω την αναζητηση νυφης γιατι ο φιλος μου δεν προλαβαινει λογω δουλειας.Αν εχετε κατι στο νου σας,σας παρακαλω ενημερωστε με.Θα ηθελα και κουταβακι αλλα εκτος οτι δεν εχω χρηματα να διαθεσω(καθως ειμαι ανεργη πολυ καιρο τωρα),μου αρεσει πολυ ο αρσενικος που ειναι γιγαντοσωμος σκυλος.Σας εχω βαλει φωτογραφια να τον δειτε.
 
Last edited:


Allegro

Well-Known Member
30 Σεπτεμβρίου 2009
878
10
Maroussi
27/3/2010 Zηταω ενα θηλυκο pit bull για να το ζευγαρωσω με σκοπο να παρω ενα κουταβακι. Το αρσενικο το εχει ενας φιλος και ειναι καθαροαιμο και 51κιλα!!!!!θελω ενα κουταβι του γιατι ειναι πραγματικα πολυ πολυ ομορφος.Θελω μια θηλυκια αναλογη(πανω απο 35κιλα).Αν μπορειτε να με βοηθησετε να βρω μια για να παρω ενα κουταβακι του....Ανελαβα εγω την αναζητηση νυφης γιατι ο φιλος μου δεν προλαβαινει λογω δουλειας.Αν εχετε κατι στο νου σας,σας παρακαλω ενημερωστε με.Θα ηθελα και κουταβακι αλλα εκτος οτι δεν εχω χρηματα να διαθεσω(καθως ειμαι ανεργη πολυ καιρο τωρα),μου αρεσει πολυ ο αρσενικος που ειναι γιγαντοσωμος σκυλος.Σας εχω βαλει φωτογραφια να τον δειτε.
Σε παγκόσμια αποκλειστικότητα, η πρώτη προαγωγός σκύλου!!!!! χαχαχαχαχαχα :D :D :D
 


katerina k.

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
6.204
13
Κηφισιά
Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα:maria::paja1:


31/3/2010 zhteitai nyfh gia ton Ivan...einai Labrador...oxi aparethtws gia anaparagwgh oso gia na er8ei se sexualikh epafh to xei polu anagh o kakomoirhs

Και το καλυτερο ...

[/FONT][/SIZE]
Δηλαδή θα μπαλαμουτιαστούν μόνο???? Μάλιστα...
 


George A

Well-Known Member
6 Αυγούστου 2008
3.215
238
τα λαμπ μπορούν να σε κάνουν ότι θέλουν, ακόμα να γίνεις και τσατσά:p
 


katerina116

Well-Known Member
23 Μαρτίου 2010
677
2
Nicosia ,Cyprus
mayasfriends.blogspot.com
ζητω yorkshire toy θυλικο να το ανταλαξω με μινι pincer αρσενικο 2 μηνων μαυρο-καφε.
Γεια σας ,ειχα βαλει πριν ενα μηνα την αγγελια μου και ουτε ενα τηλ κανεςις...λοιπον
ζηταω ενα yorkshier mini!!!μεχρι 2 κιλα!θυληκο!500 στο χερι αυτος που θα μου το δωσει.
μωρο να ειναι εως και 3 μηνων.να ειναι καλα με την υγεια του.οχι απατεωνες!!!μονο σοβαρα ατομα.
για με λενε φρεδι και θελω για την γιορτη μου να παρο δωρο ενα york shir terrier se mikri ilikia
dino eos 10 euro gia na to parv eyxaristo
ειναι κ ανοιχτοχερα η Φρεδι,αληθεια ποτε ειναι της Αγιας Φρεδι να της δωσουμε ενα;;
ΖΗΤΩ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΡΙΣΟΥΝ ΣΚΥΛΑΚΙ ΜΑΡΚΑΣ CHIHOUAHOUA ΜΙΝΙ
θα ήθελα να μου χαρίσουν σκυλακι μαρκας (chiouaoua,yorksire terrier).
που ειναι το παραλογο ρε παιδιααα!!!!
 
Last edited:




dionusis

Active Member
7 Μαρτίου 2010
27
0
οριστε κ άλλη μία απίστευτη!!!!
ΜΠΑΝΤΟΓΚ ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΚΟΥΤΑΒΙ 53 ΗΜΕΡΩΝ ΜΕΓΑΛΟΣΩΜΟ ΑΠΟ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟΥΣ ΓΩΝΕΙΣ,ΜΑΝΑ ΜΠΑΝΤΟΓΚ 54 ΚΙΛΑ ΠΑΤΕΡΑΣ ΠΙΤΜΠΟΥΛ 45 ΚΙΛΑ ΑΓΡΙΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΓΩΝΕΙΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΞΕΝΝΟΥΣ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟ ΓΙΑ ΦΥΛΑΞΗ ΧΩΡΟΥ ΣΩΜΑΤΟΦΥΛΑΚΗ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΑΡΕΑ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΜΕ ΠΑΙΔΙΑ.ΤΟ ΚΟΥΤΑΒΙ ΘΑ ΔΩΘΕΙ ΜΕ ΕΝΑ ΕΜΒΟΛΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟΠΑΡΑΣΙΤΟΜΕΝΟ.ΣΤΗ ΦΩΤΟ Η ΜΑΝΑ.ΤΙΜΗ 400Ε ΣΥΖΗΤΙΣΙΜΗ

Τζακίζει κόκκαλα-τα βάζει με Στιβ Ντούζο κ Μασίστα ταυτόχρονα κ ζει άψογα σε οικογένεια...Τι είναι????
Ε το παραπάνω κουτάβι(από μόνο του)...Έχει κ οδηγίες χρήσης??
 


Sara

Well-Known Member
27 Δεκεμβρίου 2008
7.737
1.479
Illinois, USA
Αρχικό μήνυμα απο Amaliaz

Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα



31/3/2010 zhteitai nyfh gia ton Ivan...einai Labrador...oxi aparethtws gia anaparagwgh oso gia na er8ei se sexualikh epafh to xei polu anagh o kakomoirhs

Και το καλυτερο ...

Katerina:
Δηλαδή θα μπαλαμουτιαστούν μόνο???? Μάλιστα...
Φυσικά! Δηλαδή εσύ ΠΟΥ ξέρεις ότι ο τυπάς ΔΕΝ χρησιμοποιεί προφυλακτικό?!:p:p:D:D:D:D:D
 




vas

Well-Known Member
16 Μαϊου 2009
2.731
1.070
ΚΟΥΤΑΒΙ ημίαιμο, πωλείται
οκ..

ΚΑΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.ΑΝΑΖΗΤΩ ΕΝΑ ΣΑΡ ΠΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΔΩΡΟ ΣΤΗΝ ΑΡΑΒΩΝΙΑΣΤΙΚΙΑ ΜΟΥ...ΕΙΜΑΣΤΕ ΦΙΛΟΖΩΟΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΧΡΗΜΑΤΑ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΩ..ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΘΕΛΩ ΜΕ ΤΟ ΣΑΡ ΠΕΙ ΝΑ ΤΗΣ ΚΑΝΩ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΑΜΟΥ..
no comment
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.652
19.886
Σίγουρα σε άλλη αγγελία, θα ζητάει να του χαρίσουν και το μονόπετρο. Ο γάμος τον μάρανε...
 




Xotikouli

Well-Known Member
24 Δεκεμβρίου 2006
4.974
630
Athens
ΚΟΥΤΑΒΙ ημίαιμο, πωλείται
οκ..
Αν υποψιαστώ ότι βρέθηκε έστω και ένας να απαντήσει σε αυτήν την αγγελία...

ΚΑΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.ΑΝΑΖΗΤΩ ΕΝΑ ΣΑΡ ΠΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΔΩΡΟ ΣΤΗΝ ΑΡΑΒΩΝΙΑΣΤΙΚΙΑ ΜΟΥ...ΕΙΜΑΣΤΕ ΦΙΛΟΖΩΟΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΧΡΗΜΑΤΑ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΩ..ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΘΕΛΩ ΜΕ ΤΟ ΣΑΡ ΠΕΙ ΝΑ ΤΗΣ ΚΑΝΩ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΑΜΟΥ..
no comment
Χωράει το σαρ πει στο ποτήρι της σαμπάνιας? :p
 


Viper

Well-Known Member
27 Ιανουαρίου 2010
903
1
38
εχω λιωσει στο γελιο.. π τα βρισκετε ολα αυτα τα κορυφαια ???
 






foibos

Well-Known Member
12 Ιανουαρίου 2009
7.527
18
Aυτό με το άλογο που είναι μισό λαμπραντόρ μισό appaloosa....τι να θέλει να πει ο ποιητής;
Υβρίδιο;:p:p:D