Αγγελίες


Grifos

Well-Known Member
16 Απριλίου 2011
3.697
316
Δωδεκάνησα
χαριζω το κανισακι μου 10 μηνων λογω οτι φοβουνται στο σπιτι τα ζωα. αρσενικο πολυ κοινωνικο και οικονομικο αφου τρωει το καθημερινο φαι του σπιτιου ακομα και οσπρια.
:-s
ε;

σήμερα φτιάχνω φακές by the way
 


Sadah

Well-Known Member
29 Σεπτεμβρίου 2010
779
137
Θεσσαλονίκη
Παιδια το ειδα φρικαρα..
και δεν γινοταν να μην το αναρτησω.....

Τιμή: 430 €
Ράτσα: caucasian white
caucasian white 2,5 μηνον με διαβατηριο γηγαντοσομα

 




Grifos

Well-Known Member
16 Απριλίου 2011
3.697
316
Δωδεκάνησα
εγώ που θέλω ένα Καυκάσου μίνι πού θα βρω; και παρακαλώ το θέλω στο ένα τέταρτο αυτουνού του white από πάνω μου κι εννοείται αναλογικά και σε τιμή τετάρτου
 


alexd

Member
22 Οκτωβρίου 2011
12
0
"eho ena ka8aroaimo,gnisio husky kai to antalazo me pitbull i me rottweiler..vriskome stin kriti kai an endiafereste tilefoniste mou se avto to tilefono "
pos itan otan adalazame kartes pitsirikia??
 




DOG.CRIME

Well-Known Member
5 Ιουλίου 2010
1.289
7
ΕΛΛΗΝΙΚΟΙ ΠΟΙΜΕΝΙΚΟΙ καθαρόαιμα, ιδιωτικής νατουραλιστικής εκτροφής, άριστης μορφολογίας, εξασφαλισμένης συμπεριφοράς και ενστίκτων φύλαξης και ενσωμάτωσης σε κοπάδι, γεννημένα 08/01/2012, τιμή 100 ευρώ
Αφού ξεκίνησε με ρεαλιστική εκτροφή κατέληξε στην νατουραλιστική,μιας και του ταίριαζε περισσότερο το φιλοσοφικό υπόβαθρο της δεύτερης.
Στην τιμή συμπεριλαμβάνονται και κάποια λογοτεχνικά βιβλία που αποδίδουν πλήρως το ρεύμα της εποχής.
 




vas

Well-Known Member
16 Μαϊου 2009
2.731
1.070
Την είδα σήμερα το πρωί στο FB. Δεν είναι αστεία! Μαύρο ΜΑΛΤΕΖΑΚΙ! (για υιοθεσία, καλό σκοπό)
Βροχή οι προτάσεις μετά...
Wall Photos | Facebook
αμα δενέγραφε ΜΑΛΤΕΖΑΚΙ τα σχόλια θα ήταν μετρημένα στα δάχτυλα των χεριών
 


Grifos

Well-Known Member
16 Απριλίου 2011
3.697
316
Δωδεκάνησα
αμα δενέγραφε ΜΑΛΤΕΖΑΚΙ τα σχόλια θα ήταν μετρημένα στα δάχτυλα των χεριών
και καγκουρό να έγραφε πάλι θα προσέλκυε πολλά μηνύματα, οτιδήποτε να έγραφε αρκεί να μην ήταν απλά ένα σκυλάκι αλλά ένα ''ρατσιασμένο'' σκυλάκι έστω και βαφτισμένο έτσι μόνο και μόνο για την ανάγκη να δοθεί.

Δε βάζετε καμιά φωτό να δούμε κι εμείς το μαλτέζ;
 






jimboGS

Well-Known Member
10 Οκτωβρίου 2011
1.629
581
New Peramos City a.k.a Megalo Peuko
ΒΕΛΓΙΚΑ ημίαιμα, άριστης μορφολογίας και χαρακτήρα, ιδανικά για φύλαξη και οικογένεια, πατέρας Ελληνικός ποιμενικός μεγαλόσωμος, μητέρα Γκρένενταλ, δίνονται απογαλακτισμένα και αποπαρασιτωμένα, τιμή 50 ευρώ


ΛΥΚΟΣΚΥΛΑ βέλγικα, 2 μηνών, θηλυκά, γιγαντόσωμα, μεγάλα κεφάλια, χοντρά κόκαλα, εμβολιασμένα, αποπαρασιτωμένα, κατάλληλα για φύλακες, τιμή 80 ευρώ
παλι καλα που δεν τα πουλαει με το κιλο


Αγρια πανιδα:
ΛΥΚΟΣ Ποιμενικός Γερμανικός αριστης μορφολογιας, τιμή 150 ευρώ
 


foibos

Well-Known Member
12 Ιανουαρίου 2009
7.527
18
γιγαντόσωμα, μεγάλα κεφάλια, χοντρά κόκαλα
Αυτό, από τοτε που έγιναν μόδα οι τσοπάνηδες, παίζει απεριόριστα!
Μόνο σε επανιέλ δεν το έχω δει πια....
Είδαν μάλλον ότι πιάνει!
Γουστάρουμε κεφάλες και κοκάλες σου λέω!!!!
 




TARA

Well-Known Member
30 Ιανουαρίου 2009
6.168
2.985
ΑΤΤΙΚΗ
Ψάχνω νύφη.Μου ζητάνε κουτάβια..ήδη μου έχουν πει 5 άτομα!ΕΙναι πανέξυπνος και πολύ δυνατός!Αλλα όλες μα όλες οι νύφες είναι μικρές (λυκόσκυλα ή βέλγικα).Σε καμία περίπτωση δε τον ζευγαρώνω με άλλη ράτσαπέραν λυκόσκυλου ή βέλγικου!
 


Grifos

Well-Known Member
16 Απριλίου 2011
3.697
316
Δωδεκάνησα
Ψάχνω νύφη.Μου ζητάνε κουτάβια..ήδη μου έχουν πει 5 άτομα!ΕΙναι πανέξυπνος και πολύ δυνατός!Αλλα όλες μα όλες οι νύφες είναι μικρές (λυκόσκυλα ή βέλγικα).Σε καμία περίπτωση δε τον ζευγαρώνω με άλλη ράτσαπέραν λυκόσκυλου ή βέλγικου!
εμένα με μέτρησες; :D
 


Sara

Well-Known Member
27 Δεκεμβρίου 2008
7.737
1.479
Illinois, USA
Περίεργο αυτό με τα κόκκαλα διότι κι εγώ βρήκα την εξής αγγελία:

πωλειται ελληνικο ποιμενικο 40 ημερων γνησιο παλια κοκαλα θα γινει τεραστιο ασπρομαυρο


Αυτό δεν έχει χοντρά κόκκαλα, αλλά τι να τα κάνεις τα χοντρά όταν έχεις παλιά; Η γριά κότα έχει το ζουμί, που λένε...
 




Sara

Well-Known Member
27 Δεκεμβρίου 2008
7.737
1.479
Illinois, USA
Γεια σας ενδιαφέρομαι για ένα κουταβάκι yorkshire μικρό σε μέγεθος μέχρι 1,5 2 κιλά εάν ενδιαφέρετε κάποιος ας εποικεινωνείσει στο ********** μπορώ να διαθέσω μέχρι 200 ευρώ το κουταβάκι θα λαβέι πολύ αγάπη και φροντίδα προορίζετε για την κοπέλα μου που πρίν 3 μήνες χτύπησε αμάξι το προήγουμενο σκυλάκι της και απλώς θέλω να της δώσω λιγή χαρά ετχαριστώ

Ζητείται επειγόντως αρσενικό μαλτέζ μέχρι 3 κιλά γαι να ζευγαρώσει με μαλτεζούλα 2,3 κιλών, πανέμορφη κ παιχνιδιάρα, δεκτές προτάσεις κ από άλλα μικρόσωμα σκυλάκια, Χανιά


​](*,)