Αγορά Labrador






steve

Well-Known Member
19 Ιουλίου 2008
73
1
athina
Πειτε οτι θελετε.
Ειπα στην ξαδερφη μου να παει να την δει τι γινετε κ μου ειπε οτι ειναι ολα μια χαρα,κοιμοταν στο κρεβατακι της αλλα μολις την ειδε εκλεγε λιγο κ ηθελε να βγει απο το κλουβι της.
Τωρα παω εγω να την παρω να την παω και βολτα να κανει κ το πιπι της.
Ειμαι σε καλο δρομο;
 




steve

Well-Known Member
19 Ιουλίου 2008
73
1
athina
απο τις 1 μεχρι τις 3.
το βραδυ εαν μεινει μεσα θα τα παμε τοσο καλα οσο κ το πρωι;
ακουστε ομως τι μου εκανε,πηγα σπιτι και την βγαζω απο το κλουβι της κ την βγαζω εξω βολτα.
Κατουρισε αλλα οταν γυρισαμε σπιτι εκανε κακα της στο σπιτι.
Μια λυση ρε παιδια πειτε μου τι να κανω;εαν γυρισουν οι γονεις μου θα εχω προβλημα
μεν τα αγαπανε αλλα αμα δουν να τα κανει απο εδω κ απο εκει θα με φανε ζωντανο κ οι δυο.
 


Dr.Zhivago

Well-Known Member
18 Απριλίου 2008
2.944
17
Χανιά
ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ να μην κάνει λάθη στην ηλικία της. Δεν μπορεί ΒΙΟΛΟΓΙΚΑ να έχει έλεγχο ακόμα. Ασε που είναι ακόμη και βλαμμένη :p γιατί είναι μωρό.
Πρέπει να τους το δώσεις να το καταλάβουν καλά αυτό.
Αφού το καταλάβεις εσύ πρώτα φυσικά!:rolleyes:
 








keyman

Well-Known Member
18 Ιουλίου 2007
1.010
1
ΑΘΗΝΑ
www.keyman.gr
Ουφ!το διάβασα όλο...τα κατάφερα.Μόλις είπες 22 λέω πλάκα κάνει σίγουρα.Είχα βγάλει συμπέρασμα πως δεν πρέπει να είσαι πάω από 15:).

Τελοσπάντων.Εντύπωση μου έκανε το γεγονός πως γιατρός και εκτροφέας σου είπαν πως είναι οκ να την βγάζεις έξω την μπέμπα:rolleyes:

Και επίσης εντύπωση μου κάνει πού βρίσκεις τον χρόνο να γράφεις on line ημερολόγιο έχοντας ένα κουτάβι 2 μηνών σπίτι....εμείς ούτε χρόνο για υπνο δεν είχαμε.Μπράβο σου,μάλλον σου έτυχε το σούπερ κουτάβι,όταν πάει 6 μηνών θα είναι ήδη ώριμη.Καλό κουράγιο:)
 




denis

Well-Known Member
25 Απριλίου 2007
8.820
12
Athens
www.rottweiler-greece.net
κι εγώ 32- τι έχω χάσει?
Eσύ ξέρεις ... ;)

Λοιπόν τέρμα με τις ηλικίες :mad:

Steve, έπρεπε να είχες συννενοηθεί με τους γονείς σου για τον σκύλο. Η υπολόγιζες να το εκπαιδεύσεις σε 3 μέρες (καμία σχέση) ή τους είπες ψέμματα.

Η ηλικία σου όμως σου επιτρέπει να γίνεις εξ'ολοκλήρου υπεύθυνος για ένα ζώο, και αυτό έχεις κάνει. Πρέπει να ρυθμίσεις τις σχέσεις του σκύλου και τις δικές σου με την υπόλοιπη οικογένεια τώρα. ;)

Παράλειψη της εκτροφεα που δεν σε ρώτησε αν το θέλουν όλοι στο σπίτι ... αν κρέμεται η ιδικτησία του σκύλου από μία κλωστή δεν το δίνεις ... ;)
 




steve

Well-Known Member
19 Ιουλίου 2008
73
1
athina
οι γωνεις ηρθαν το ειδαν τρελαθηκαν με την καλη ενοια τους κερδισε η μικρη,πλεον εμαθε να τα κανει εξω στο μπαλκονι.
Οσο για το αν εχω χρονο με την μικρη,ειναι απιστευτα ησυχο κουταβι παιζει με τα παιχνιδια της,μαζι μου ξαπλωνει διπλα μου στα ποδια μου οπου καθομαι,
τωρα ειναι λιγο ζορικα τα πραγματα.
Χτες τρακαρα με το μηχανακι μου στην παραλιακη κ εχω γυψο στο ενα ποδι κ δεν ξεκολαει απο διπλα μου.Παει να φαει κ με κοιταει.
 


izambella

Well-Known Member
5 Φεβρουαρίου 2009
97
0
ενδιαφέρετε μια φίλη μου για lambrador μπορείτε να μου πείτε εκτροφεία?μου είπε ότι θ α πάει σε πετ σοπ και μόνο που δεν την έφαγα...π.μ. σας παρακαλώ για εκτροφεία διότι εδώ κάτω είναι λίγο δύσκολα τα πράγματα!!