ΒΟΗΘΕΙΑ!!!


Status
Κλειδωμένο θέμα


Μιχαελα11

Active Member
4 Μαρτίου 2010
28
0
αν ηθελα να δουλεψω καποιον δεν θα εμπαινα στον κοπο να ανοιξω λογαριασμο...και δεν υπηρχε και λογος να υπερασπιστω τον εαυτο μου ποσο μαλλον να κοινοποιησω τα προβληματα μου..τελος παντων το εκανα για να ξεκαθαρισω τη θεση μου
 


Xotikouli

Well-Known Member
24 Δεκεμβρίου 2006
4.974
630
Athens
αναφερομουν στην κοπελα που προφανος δεν ειμαι εγω και ειμαι και η μονη μιχαελα στην κτην καρδιτσα οποτε για συμπτωση δεν το βλεπω..
Χμμ... Και είσαι στην Καρδίτσα τώρα ε? (Τι καιρό έχει εκεί? :rolleyes: )Και ξέρεις και όοοολες τις κοπέλες που βρίσκονται εκεί και δεν υπάρχει άλλη Μιχαέλα εκεί?

Λοιπόν Μιχαέλα (αν σε λένε όντως έτσι...).
Το να λες την αλήθεια δεν επιβάλλεται από τους κανονισμούς του forum, επιβάλλεται μόνο από τους κανονισμούς καλής συμπεριφοράς... Είναι απλά άδικο για όλον αυτό τον κόσμο που σου απαντάει τόσο καιρό και προσπαθεί να σε βοηθήσει... Αλλά όχι και άχρηστο, μιας και από τις συζητήσεις μπορεί να ωφεληθούν άλλοι αναγνώστες.

Το να κάνεις διπλούς λογαριασμούς βέβαια φαντάζομαι ότι ξέρεις ότι δεν επιτρέπεται σε κανένα forum, ε?
 


Μιχαελα11

Active Member
4 Μαρτίου 2010
28
0
Χμμ... Και είσαι στην Καρδίτσα τώρα ε? (Τι καιρό έχει εκεί? :rolleyes: )Και ξέρεις και όοοολες τις κοπέλες που βρίσκονται εκεί και δεν υπάρχει άλλη Μιχαέλα εκεί?

Λοιπόν Μιχαέλα (αν σε λένε όντως έτσι...).
Το να μην λες την αλήθεια δεν επιβάλλεται από τους κανονισμούς του forum, επιβάλλεται μόνο από τους κανονισμούς καλής συμπεριφοράς... Είναι απλά άδικο για όλον αυτό τον κόσμο που σου απαντάει τόσο καιρό και προσπαθεί να σε βοηθήσει... Αλλά όχι και άχρηστο, μιας και από τις συζητήσεις μπορεί να ωφεληθούν άλλοι αναγνώστες.

Το να κάνεις διπλούς λογαριασμούς βέβαια φαντάζομαι ότι ξέρεις ότι δεν επιτρέπεται σε κανένα forum, ε?
τι εννοεις διπλο??ναι ηλιο εχει..
ε βασικα εδω στη σχολη της καρδιτσας τοσοι που ειμαστε ειμαιστε μια μεγαλοπαρεα οποτε δεν μπορει να μην μαθαινα αν υπηρχε και αλλη..για τα αλλα δεν πιστευω να αναφεροσουν σε μενα..
 


Μιχαελα11

Active Member
4 Μαρτίου 2010
28
0
α και οσον αφορα τα προβληματα μου μπορειτε πολυ απλα να μπειτε στο αλλο φορουμ που το εχω συνηθισει..εκανα ωρες να βρω τα smilies εδω :((
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.652
19.886
OK
Μισό λεπτάκι, να πηδηχτώ απ' το παράθυρο.
Πάντως δεν μπορείτε να πείτε, σ'αυτό το φόρουμ δεν βαριόμαστε ποτέ..:?](*,):?](*,)
 


kos

Well-Known Member
9 Ιουλίου 2007
1.550
1
www.giokobullmastiffs.com
ναι υπαρχει ο αλλος σου εαυτος που γραφει τα ιδια για το ιδιο σκυλι απο το ιδιο εκτροφειο. Εγω λυπαμαι και ειναι η τελευταια φορα που μετεχω σε οποιοδηποτε ποστ μαζι σου. Αν το παραδεχοσουν δε θα ειχα κανενα προβλημα ολοι κανουμε λαθη αλλα οτι το συνεχιζεις με προσβαλλει οπως φανταζομαι και τους υπολοιπους.
 


katerina k.

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
6.204
13
Κηφισιά
Εγώ εξακολουθώ να μην καταλαβαίνω...και η Μιχαέλα του άλλου fourm δεν έγραψε ότι το σκυλί είχε τσιμπούρια, ψύλλους, βρωμιά και έπαθε και τύφο?
Και τώρα η δικιά μας Μιχαέλα 11 μας λέει τα ίδια, ενώ λέει ότι δεν είναι η άλλη Μιχαέλα...
Άρα, οι δύο Μιχαέλες είναι ΜΙΑ?
Τελικά...το σκυλί από που ήρθε? Από Θάσο η από Τσεχία?
Α, τώρα που το θυμήθηκα....σήμερα έγινε καταγγελία στο stray για ένα εκτροφείο της Θάσου... λέτε να είναι το ίδιο?
Το συγκεκριμένο που σας λέω...δεν γράφει γέννες στον ΚΟΕ....
Εσένα Μιχαέλα 11..το δικό σου θα έχει σίγουρα export pedigree, αφού το πήρες από Τσεχία, έτσι δεν είναι?
Ποιο είναι το επίσημο όνομα του σκύλου σου??
 


Berna

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
9.711
3.867
39
Belgrade, RS
clockworkplum.wix.com
Απ οσο καταλαβα εγω, η δικια μας ειναι η Μιχαελα, και η Μιχαελα11 ειναι απο αλλο φορουμ :)
Παντως καταληγει X files και αυτη η υποθεση.
 


Μιχαελα11

Active Member
4 Μαρτίου 2010
28
0
Εγώ εξακολουθώ να μην καταλαβαίνω...και η Μιχαέλα του άλλου fourm δεν έγραψε ότι το σκυλί είχε τσιμπούρια, ψύλλους, βρωμιά και έπαθε και τύφο?
Και τώρα η δικιά μας Μιχαέλα 11 μας λέει τα ίδια, ενώ λέει ότι δεν είναι η άλλη Μιχαέλα...
Άρα, οι δύο Μιχαέλες είναι ΜΙΑ?
Τελικά...το σκυλί από που ήρθε? Από Θάσο η από Τσεχία?
Α, τώρα που το θυμήθηκα....σήμερα έγινε καταγγελία στο stray για ένα εκτροφείο της Θάσου... λέτε να είναι το ίδιο?
Το συγκεκριμένο που σας λέω...δεν γράφει γέννες στον ΚΟΕ....
Εσένα Μιχαέλα 11..το δικό σου θα έχει σίγουρα export pedigree, αφού το πήρες από Τσεχία, έτσι δεν είναι?
Ποιο είναι το επίσημο όνομα του σκύλου σου??
απο θασο το πηρα και οντως μπερδευτικα και γω λιγο οπως τα γραφεις..
θα εχει pedigree αφου το πληρωσΑ οταν πηρα το σκυλακι γινεται να μη μου το δωσει?export δεν ξερω τι ειναι..και ειμαι η Μιχαελα του αλλου φορουμ.δεν μπορω να απολογηθω για την αλλη κοπελα εκτος αν εχω διχασμενη προσωπικοτητα και δεν το ξερω..δεν μπορω να καταλαβω τους λογους για τους οποιους το εκανε και ουτε με ενδιαφερει να σας πω την αληθεια..αυτα
 


Μιχαελα11

Active Member
4 Μαρτίου 2010
28
0
Εγώ εξακολουθώ να μην καταλαβαίνω...και η Μιχαέλα του άλλου fourm δεν έγραψε ότι το σκυλί είχε τσιμπούρια, ψύλλους, βρωμιά και έπαθε και τύφο?
Και τώρα η δικιά μας Μιχαέλα 11 μας λέει τα ίδια, ενώ λέει ότι δεν είναι η άλλη Μιχαέλα...
Άρα, οι δύο Μιχαέλες είναι ΜΙΑ?
Τελικά...το σκυλί από που ήρθε? Από Θάσο η από Τσεχία?
Α, τώρα που το θυμήθηκα....σήμερα έγινε καταγγελία στο stray για ένα εκτροφείο της Θάσου... λέτε να είναι το ίδιο?
Το συγκεκριμένο που σας λέω...δεν γράφει γέννες στον ΚΟΕ....
Εσένα Μιχαέλα 11..το δικό σου θα έχει σίγουρα export pedigree, αφού το πήρες από Τσεχία, έτσι δεν είναι?
Ποιο είναι το επίσημο όνομα του σκύλου σου??
επισημο ονομα??jessy τη φωναζω αρα υποθετω jessica αν καταλαβα καλα
 


katerina k.

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
6.204
13
Κηφισιά
Τελικά ρε παιδιά....πόσες Μιχαέλες υπάρχουν? Μία η δύο?
Η Μιχαέλα11 είναι η δικιά μας Μιχαέλα, που άλλαξε όνομα?

Εγώ είμαι μόνο η ηλίθια????
 


sofiaklv

Well-Known Member
4 Μαϊου 2007
1.362
3
Athens
Κατερινα ξεμπερδέψου, η μιχαελα σκέτο πήρε το σκυλί από τσεχία λέει, η μιχαελα11 από τη θάσο.

Λένε τώρα ότι είναι δύο οι μιχαέλες, οι υποψηφιες κτηνίατροι που έχουν γιόρκι κουτάβια.

Μιχαελα11 εκει στην καρδίτσα στη σχολή που ειστε μια μεγαλοπαρεα τον Δημήτρη που έχει τον Καίσαρα τον ξέρεις?
 


Μιχαελα11

Active Member
4 Μαρτίου 2010
28
0
Κατερινα ξεμπερδέψου, η μιχαελα σκέτο πήρε το σκυλί από τσεχία λέει, η μιχαελα11 από τη θάσο.

Λένε τώρα ότι είναι δύο οι μιχαέλες, οι υποψηφιες κτηνίατροι που έχουν γιόρκι κουτάβια.

Μιχαελα11 εκει στην καρδίτσα στη σχολή που ειστε μια μεγαλοπαρεα τον Δημήτρη που έχει τον Καίσαρα τον ξέρεις?
πιτμπουλ??ναι τον ξερω ειδες??
 


Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.131
4.808
Χαχαχαχχαχα και καθεται ο κοσμος και ασχολειται με το video της Τζουλια και τα οικονομικα μετρα... Εδω παιζει κανονικη σαπουνοπερα θριλερ δραμα! Τα σκυλακια εγω αναριωτιεμαι τι φταινε?? Αβυσσος το μυαλο του ανθρωπου!!
 


katerina k.

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
6.204
13
Κηφισιά
απο θασο το πηρα και οντως μπερδευτικα και γω λιγο οπως τα γραφεις..
θα εχει pedigree αφου το πληρωσΑ οταν πηρα το σκυλακι γινεται να μη μου το δωσει?export δεν ξερω τι ειναι..και ειμαι η Μιχαελα του αλλου φορουμ.δεν μπορω να απολογηθω για την αλλη κοπελα εκτος αν εχω διχασμενη προσωπικοτητα και δεν το ξερω..δεν μπορω να καταλαβω τους λογους για τους οποιους το εκανε και ουτε με ενδιαφερει να σας πω την αληθεια..αυτα
Εσύ είσαι η Μιχαέλα του άλλου forum? Και η δικιά μας Μιχαέλα που ξεκίνησε αυτο το post, και σπουδάζει κτηνιατρική, και έχει το σκυλί της το ίδιο όνομα....που είναι τόση ώρα και δεν έχει απαντήσει...!!!
Δεν μας τα λες καλά... κοπελιά....
 


Μιχαελα11

Active Member
4 Μαρτίου 2010
28
0
Εσύ είσαι η Μιχαέλα του άλλου forum? Και η δικιά μας Μιχαέλα που ξεκίνησε αυτο το post, και σπουδάζει κτηνιατρική, και έχει το σκυλί της το ίδιο όνομα....που είναι τόση ώρα και δεν έχει απαντήσει...!!!
Δεν μας τα λες καλά... κοπελιά....
προφανος δεν την βολεψε η κατασταση να κατσει να την αντιμετωπισω και να με αντιμετωπισει τι να πω αλλο
 




Xotikouli

Well-Known Member
24 Δεκεμβρίου 2006
4.974
630
Athens
Το topic κλειδώνεται...
Αν φανεί ότι κάνω λάθος περί διπλοεγγραφής, υπόσχομαι στις... Μιχαέλες ότι θα ζητήσω συγνώμη και θα το ξαναανοίξω για συνεχίσουμε τη συζήτηση για τα δύο yorkies κουτάβια που λέγονται Τζέσυ, φτάσανε στις ιδιοκτήτριές τους την ίδια μέρα οι οποίες είναι και οι δύο φοιτήτριες κτηνιατρικής. :)
 


Status
Κλειδωμένο θέμα