ΒΡΕΘΗΚΕ Η AUDREY ('ΩΝΤΡΕΫ') -- ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΓΙΟΡΤΑΣΤΕ!


Estranged

Well-Known Member
10 Ιουλίου 2012
5.552
6.983
Xαχαχα το καλύτερο και πιο οργανωμένο - και οργανωτικό - απομακρυσμένο κέντρο ελέγχου έβερ!
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Xαχαχα το καλύτερο και πιο οργανωμένο - και οργανωτικό - απομακρυσμένο κέντρο ελέγχου έβερ!
Αξεπέραστο λέμε!!!


(ενα αγαλμα μου χρωστάνε, αλλά θα το φτιάξει η Ηλιάννα! )
 




johnk

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2010
10.176
5.601
ΑΘΗΝΑ
...Και estranged θα χαρώ που θα κλεισει το "αρχηγειο συντονισμου" από την Πάτρα! :rolleyes:
Μετά από αυτή την ΤΕΡΑΣΤΙΑ επιτυχία, γιατί δεν σκέφτεσαι να συντονιστούν οι ενέργειες για να βρούμε και το χαμένο αεροπλάνο των Μαλαισιανών Αερογραμμών???
 


Hlianna

Well-Known Member
19 Δεκεμβρίου 2009
1.567
647
Αξεπέραστο λέμε!!!


(ενα αγαλμα μου χρωστάνε, αλλά θα το φτιάξει η Ηλιάννα! )
Σιγα μη σου φτιαξω..Ετσι το πα :p
Και Γκελυ παιδι μου....δεν ειναι να μπλεξει κανεις μαζι σου :p:p
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Μετά από αυτή την ΤΕΡΑΣΤΙΑ επιτυχία, γιατί δεν σκέφτεσαι να συντονιστούν οι ενέργειες για να βρούμε και το χαμένο αεροπλάνο των Μαλαισιανών Αερογραμμών???
χαχαχαχα δεν εχει αμοιβη εκει βρε!

ενα γατί εχω τώρα αναλάβει.... αλλά κατι θα κάνουμε και για το αεροπλάνο, σαν εξάσκηση δυνατοτητων!
 


Berna

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
9.704
3.863
39
Belgrade, RS
clockworkplum.wix.com
Μετά από αυτή την ΤΕΡΑΣΤΙΑ επιτυχία, γιατί δεν σκέφτεσαι να συντονιστούν οι ενέργειες για να βρούμε και το χαμένο αεροπλάνο των Μαλαισιανών Αερογραμμών???
Να μοιράσουνε αφίσες στους καρχαρίες;
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Σιγα μη σου φτιαξω..Ετσι το πα :p
Και Γκελυ παιδι μου....δεν ειναι να μπλεξει κανεις μαζι σου :p:p

χαχαχα πλέον αντιλαμβάνεσαι το ατοπο του να κλέψεις το νιντζα ε????
 


Serge

Well-Known Member
18 Δεκεμβρίου 2012
743
296
Αυτο το αλαφιασμενο παλι βολτα θα θελει το βραδυ Ελενα.

Γκελυ οταν ερθεις θα σε παμε να δεις ποσες γεφυρες γηπεδακια και λιμνουλες εχει η περιοχη!!!
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Αυτο το αλαφιασμενο παλι βολτα θα θελει το βραδυ Ελενα.

Γκελυ οταν ερθεις θα σε παμε να δεις ποσες γεφυρες γηπεδακια και λιμνουλες εχει η περιοχη!!!
χαχαχα δεν φταίω.... αφου δεν την ξερω!
Αλλά γεφυρα και νερό δεν ειπα???? ως το σαββατο κιολας!!!

και ειχαμε περασμα από χωρο μαθησης που επισης επιβεβαιωθηκε
 




tarantoula

Well-Known Member
11 Φεβρουαρίου 2013
176
28
Μπράβο ρε παιδιά!!!!!!!!!Αίσιο τέλος.....*agapoylas**agapoylas**agapoylas**agapoylas**agapoylas*
 






Giannis_Rottie

Well-Known Member
2 Ιουλίου 2013
1.207
1.243
Brakhami,Athens,Greece
Αισιο τελος...και πραγματικα πολυ χαρουμενο! Εγω οταν ξυπνησα και ειδα μνμ στο κινητο οτι βρεθηκε...αλλαξε η διαθεση τηε μερας μου!

Οσο για το case νομιζω οτι η Ηλιανα καλυψε καθε παραμετρο...σε τετοιες περιπτωσεις....βαζεις αφισες σε μια περιμετρο περι τα 3εως5 χλμ γυρω απο την περιοχη που χαθηκε,ενημερωνεις ολους τους κατοχους σκυλων που βλεπεις στο παρκο...και μαζευεις φιλους και γνωστους φτιαχνοντας πεζοπορες ομαδες οι οποιες ψαχνουν στην περιοχη και καποια στιγμη γινεται το θαυμα!
Εννοειται οτι η ταυτοτητα στο κολαρο με στοιχεια επικοινωνιας βοηθαει..αφανταστα!

Πολλα μπραβο σε ολους και πολλα θερμα ευχαριστω για ολη τους την προσπαθεια!
 


συλβοσκυλο

Well-Known Member
28 Μαρτίου 2013
2.036
294
Να μοιράσουνε αφίσες στους καρχαρίες;
berna!!Aτακαρα ευγε!!

Παντως θελω να πω οτι οταν οι άνθρωποι συνεργάζονται σωστά, βάζουν το νιονιό τους να λειτουργήσει, και πεισμόνουν, μόνο κάτι καλό μπορει να βγεί απο αυτο...Σε όλους τους τομείς. Και όπως ειπε και η Μαρέκο με τα ομορφότερα λόγια , μακάρι όλα τα σκυλιά να είχαν αυτη την τύχη.
Ποιος πίστευε οτι απο ένα σκυλοφόρουμ, θα υπήρχε τέτοια οργάνωση! Ουτε το silver alert ετσι!

Μπράβο σε όλους σας!
 


underdog

Well-Known Member
5 Απριλίου 2011
1.223
135
Αυτό που κατάλαβα είναι ότι τη μέρα που χάνεται ο σκύλος και την επόμενη πρέπει να γίνει η μεγαλύτερη δυνατή προσπάθεια να βρεθεί ο σκύλος γιατί μετά οι πιθανότητες να μετακινηθεί σε άλλη περιοχή αυξάνονται!
Επίσης αυτό μας είπε κάποιος.... ότι οι πιθανότητες όταν ψάχνει κάποιος πρωί είναι πολύ περισσότερες να βρει το σκύλο από όταν ψάχνει βράδυ που μάλον το σκυλί θα έχει λουφάξει κάπου.
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.651
19.885
Ποιος πίστευε οτι απο ένα σκυλοφόρουμ, θα υπήρχε τέτοια οργάνωση! Ουτε το silver alert ετσι!
Ε όχι βρε συ...αν δεν υπήρχε στο φόρουμ αυτή η οργάνωση, που θα υπήρχε; :)
 


ntoulis

Well-Known Member
19 Ιουλίου 2013
3.217
2.434
Λαχανάκια Βρυξελλών
χαχαχαχα δεν εχει αμοιβη εκει βρε!

ενα γατί εχω τώρα αναλάβει.... αλλά κατι θα κάνουμε και για το αεροπλάνο, σαν εξάσκηση δυνατοτητων!
αφου σου εστειλα σε π.μ την προφητεια του γεροντα για το αεροπλανο..
#
μπραβο σε ολα τα παιδια...
 


συλβοσκυλο

Well-Known Member
28 Μαρτίου 2013
2.036
294
Ε όχι βρε συ...αν δεν υπήρχε στο φόρουμ αυτή η οργάνωση, που θα υπήρχε; :)
στο φόρουμ, πιστευω οτι η πλειοψηφία δεν γνωριζεται καν προσωπικα. Οι σχέσεις των περισσοτέρων ειναι καθαρά διαδικτυακές, και όμως μου κανει εντυπωση η κινητοποιηση όλων αυτών. Δεν θα το εκανε και ο καθενας.
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.820
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU