Βαρελάκι με πόδια..




l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.669
7.785
Από χθες πεινάει, γλύφει τα πιάτα....
Σήμερα ξεπρήστηκε ναι :D
 


agathe

Well-Known Member
27 Ιανουαρίου 2011
3.265
114
Σπέτσες
Πάντως αυτές οι ...τουμπανοκοιλίτσες (!!!) είναι για πολλά χάδια....έτσι??
(και μην πεις όχι...):D
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.669
7.785
Έτσι νόμιζα κι εγώ αλλά σε κάθε χάδι έριχνε κι ένα ρέψιμο σαν κάτι κοιλαράδες που αφού τρώνε το καταπέτασμα έχουν και προβλήματα δυσπεψίας και με κοίταζε με ένα βλέμμα σαν μοσχάρι..Το πεντιγκρί τον μάρανε..!!!
 




Scarlett

Well-Known Member
9 Αυγούστου 2010
4.911
59
Νεα Ερυθραια
www.birmans-greece.com
Έτσι νόμιζα κι εγώ αλλά σε κάθε χάδι έριχνε κι ένα ρέψιμο σαν κάτι κοιλαράδες που αφού τρώνε το καταπέτασμα έχουν και προβλήματα δυσπεψίας και με κοίταζε με ένα βλέμμα σαν μοσχάρι..Το πεντιγκρί τον μάρανε..!!!
καλα ΠΕΘΑΝΑ στο γελιο με τη περιγραφη!!!!
 


Lovey the Lab

Well-Known Member
21 Απριλίου 2011
2.175
200
Οπως παει σε λιγο θα βαλει και το χερι στο καβαλο σαν τον Aλ Μπαντυ....
 


fani

Well-Known Member
30 Οκτωβρίου 2010
2.468
408
Αθήνα
Τωρα το ειδα,βρε τον Ελβις και εγω γελασα πολυ μονο στην σκεψη του κουβα και τον Ελβις να σκαβει την τροφη!:D:D!!Ρε τον ατιμο...
Αφου ειναι καλυτερα σημερα ειναι δυνατον να μην πεινασει:D:D:D

-εγω εχω μαλλον τον ιδιο κουβα με εσενα...τον εχω στη σκαλα οποτε να μην εχει με τιποτα προσβαση γιατι εγω στο 5λεπτο δε θα βρω ουτε μια κροκετουλα...:D:D:p
Εδω αν πεσει καμια την ωρα που τρωει σταματαει να την ψαξει μη και την χασει...
 


golden boy

Well-Known Member
12 Σεπτεμβρίου 2010
805
93
Hell
Bρε Kyveli,τι λιγουρης ειναι αυτος????:D:D
Αφου ειναι καλα λοιπον,ολα οκ,αλλα να ομολογησω και γω οτι γελασα πολυ:p
Να φανταστω οτι μεσα στην ανυσηχια σου δεν τραβηξες κανενα βιντεακι με την χοντροκοιλαρα,η εστω καμια φωτο??
 


Scarlett

Well-Known Member
9 Αυγούστου 2010
4.911
59
Νεα Ερυθραια
www.birmans-greece.com
Bρε Kyveli,τι λιγουρης ειναι αυτος????:D:D
Αφου ειναι καλα λοιπον,ολα οκ,αλλα να ομολογησω και γω οτι γελασα πολυ:p
Να φανταστω οτι μεσα στην ανυσηχια σου δεν τραβηξες κανενα βιντεακι με την χοντροκοιλαρα,η εστω καμια φωτο??
θα κερδιζε παντως την ωρα που ηταν χωμενος στο σακι και ετρωγε τον διαγωνισμο φωτογραφιας, "dogs in action"!! :p
 


russellKind

Well-Known Member
14 Ιουνίου 2010
948
4
Στον δικο μου σκυλο αν τον αφησω μονο του με το τσουβαλι της ξηρας ανοιχτο μπορει να φαει το πολυ 50-70 γραμμαρια η καθολου.Αν τον αφησω μπροστα σε 1 κατσαρολα με φαγητο θα μπει μεσα στην κατσαρολα και θα φαει ολο το φαγητο.
 


Scarlett

Well-Known Member
9 Αυγούστου 2010
4.911
59
Νεα Ερυθραια
www.birmans-greece.com
Στον δικο μου σκυλο αν τον αφησω μονο του με το τσουβαλι της ξηρας ανοιχτο μπορει να φαει το πολυ 50-70 γραμμαρια η καθολου.Αν τον αφησω μπροστα σε 1 κατσαρολα με φαγητο θα μπει μεσα στην κατσαρολα και θα φαει ολο το φαγητο.
μια απο τα ιδια κι η δικια μου....και στο τελος θα φτυσει τα χερουλια:p
 


Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.131
4.808
Eμενα θα φαει ολο το τσουβαλι και για επιδορπιο το μαγειρευτο :D
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.669
7.785
Ρε παιδιά αυτός πεινάει, με κοιτάει με ύφος τρελού, δεν θα αντέξω θα τον ταίσω!

Στον δικο μου σκυλο αν τον αφησω μονο του με το τσουβαλι της ξηρας ανοιχτο μπορει να φαει το πολυ 50-70 γραμμαρια η καθολου.Αν τον αφησω μπροστα σε 1 κατσαρολα με φαγητο θα μπει μεσα στην κατσαρολα και θα φαει ολο το φαγητο.
εγω δοξάζω το θεό που γύρισα εγκαίρως, αυτός θα σκαγε και δεν κάνω πλάκα..
 
Last edited:


blackpit35

Well-Known Member
19 Απριλίου 2011
374
0
Kalamata
Γιατί να μην τον ταίσεις; Δεν πέρασαν τουλάχιστον 12 ώρες από το..ατυχές για εσένα....ευχάριστο για τον σκύλο..συμβάν :) ; Σου είπε ο κτηνίατρος να μην τον ταίσεις καθόλου σήμερα; ή να του δώσεις λιγότερο από την κανονική ποσότητα;
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.669
7.785
Όχι ο κτηνίατρος μου είπε για χθες μόνο, εγώ τον τάισα κατά τις 7 το απόγευμα σήμερα τελικά γιατί ήταν πρησμένος και το πρωί.
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.669
7.785
Δεύτερο κρούσμα μέσα σε 7 μήνες. Ο Έλβις μόνος του στο σαλόνι και ήσυχος, βγαίνω να δω τι κάνει βλέπω την κοιλιά του απίστευτα πρησμένη, με πιάνει πανικός και υστερία, συστροφή σκέφτομαι και αρχίζω να τρέχω στο σπίτι ... Δεν ήταν συστροφή, ήταν 800 γρμ γατοτροφή που έκλεψε αφού άνοιξε το πακέτο που ήταν μέσα..
 


Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.131
4.808
χαχαχαχαχαχχαχα
εμας το τελευταιο κατορθωμα ηταν 5 σοκολατες γαλακτος.. εψαχνα να βρω στο νετ απο ποσο και πανω ειναι τοξικη... ευτυχως για τα κιλα του πρεπει να φαει εναμιση κιλο:cool:
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.682
19.923
Καιρός να αρχίσεις να κρύβεις τα φαγώσιμα, σε σημεία μη προσβάσιμα. Η να χρησιμοποιείς λουκέτα ;)
 


Elli

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
3.885
193
49
Αθήνα
Αχαχαχαχαχαχαχαχα σόρρυ ρε φιλενάδα,,,,, τώρα το πέτυχα από την αρχή το θέμα και με τις περιγραφές πέθανα!!!!

Εξαφάνισε την τροφή.... κάνε μαγικό γιατί τον βλέπω ως άλλο Harry Potter να εμφανίζει τσουβάλια,,,,,, και πες του χαιρετίσματα ότι ο Έλβις άρεσε αδύνατος όχι μετά......
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.151
Μηνύματα
896.325
Μέλη
19.956
Νεότερο μέλος
gpc