Γαστρίτιδα


Sara

Well-Known Member
27 Δεκεμβρίου 2008
7.737
1.479
Illinois, USA
Πηγή, συμφωνώ περί συζήτησης και επιχειρημάτων, αλλά έλα να τους τα πεις εσύ. Όπως λέει και η φίλη, εγώ είμαι ικανή μόνο για να ξεθάβω αρχαίους. Και ναι, όλοι τους ξέρουν για το Interceptor που δίνω στο σκύλο, άλλωστε μόνο με συνταγή το παίρνεις εδώ.

Παρεμπιπτόντως, ο Κουρτ και η Καρολάιν ήτανε που είχανε τη φαεινή ιδέα να αφήσουνε το Μουφ να τρώει όποτε και όσο του έκανε όρεξη και του βάλανε 4 έξτρα κιλά και μετά την πλήρωσα εγώ που τον υιοθέτησα και φώναζαν όλοι οι κτηνίατροι εν χορώ!:eek::eek:
 
Last edited:


Sara

Well-Known Member
27 Δεκεμβρίου 2008
7.737
1.479
Illinois, USA
Λοιπόν πήγα μόλις το Μουφ αισίως στη φάρμα γιατί φεύγω για Ευρώπη και αυτή τη φορά, αν και χοροπηδούσε σα σούστα όταν αντίκρυσε τις βοσκές και τα χωράφια και τη φάρμα, δεν ήταν και πολύ χαρούμενος που έφυγα! Δέθηκε μαζί μου περισσότερο? Ποιος ξέρει? Εγώ φυσικά ήμουν ΤΟ ράκος με σακούλες οδηγίες, φάρμακα, φαγιά, εναλλακτικά φαγιά, αλλά μάλλον του πέρασε η διάρροια. Τώρα φυσικά αισθάνομαι φρικτά διότι τον παράτησα και μάλιστα άρρωστο για έξι βδομάδες, χώρια που έπιασε φιλίες με ένα πρώην αδέσποτο που το λατρεύει και δε θέλω στο βάθος να πάρω δεύτερο σκύλο. Το κακό επίσης είναι ότι έβγαλε οδηγία η αστυνομία σήμερα ότι θα ανεβεί το θερμόμετρο περί τους 45 βαθμούς, χώρια η υγρασία και επομένως η φάρμα αποφάσισε να μη βγάλει τα σκυλιά έξω σήμερα αλλά να τα αφήσει στα εσωτερικά runners μη έχουμε θερμοπληξίες.

Ουφ! Θα τα σκεφτώ όλα μέχρι τον Αύγουστο...μόνο μην πάθει τίποτα στο μεταξύ το Μουφ!