Γεια σας και απο εμας!


kryptiae

Well-Known Member
10 Φεβρουαρίου 2013
257
130
43
Θεσσαλονίκη
«Η επανάληψις μήτηρ πάσης μαθήσεως εστί»
«Η ορθή σκέψη χάνει τη δύναμη και το κύρος της, αν την επαναλαμβάνεις πολύ συχνά»

Αντε βγαλε άκρη με τις αντίθετες σχολές...
Για αν χανει το κυρος της δεν ξερω αλλα η ορθη σκεψη σιγουρα δεν αλοιωνεται απο την επαναληψη και τα δυο αυτα ρητα δεν εχουν και τοσο μεγαλη σχεση μεταξυ τους( δεν αφορουν ακριβως το ιδιο πραγμαψενοω) ωστε να πεις οτι ειναι αντικρουωμενα!
:p
 






Yorkaddict

Well-Known Member
24 Ιανουαρίου 2011
5.445
12.860
Aθήνα
Καλώς ήρθες Κώστα, να χαίρεσαι την αγέλη σου!
Πολύ σας ζηλεύω όσους μένετε έξω από την μπόχα των πόλεων. Άλλη ποιότητα ζωής. Και έχετε και υπέροχα μέρη εκεί...
 
  • Like
Reactions: kryptiae


kryptiae

Well-Known Member
10 Φεβρουαρίου 2013
257
130
43
Θεσσαλονίκη
Καλώς ήρθες Κώστα, να χαίρεσαι την αγέλη σου!
Πολύ σας ζηλεύω όσους μένετε έξω από την μπόχα των πόλεων. Άλλη ποιότητα ζωής. Και έχετε και υπέροχα μέρη εκεί...
Μιχαλη εγω μενω τον μισο χρονο σχεδον στην μποχα της θεσσαλονικης χαχαχα ειμαι νομαδας!

Καλως σε βρηκα!
 
  • Like
Reactions: Yorkaddict


Yorkaddict

Well-Known Member
24 Ιανουαρίου 2011
5.445
12.860
Aθήνα
Υπέροχη η Θεσσαλονίκη.
Έχετε και το Θερμαϊκό σας, έχετε και την Χαλκιδική δίπλα, την Πιερία πιο κάτω...
Όνειρο είστε μη το συζητάς.
 


kryptiae

Well-Known Member
10 Φεβρουαρίου 2013
257
130
43
Θεσσαλονίκη
Υπέροχη η Θεσσαλονίκη.
Έχετε και το Θερμαϊκό σας, έχετε και την Χαλκιδική δίπλα, την Πιερία πιο κάτω...
Όνειρο είστε μη το συζητάς.
Εχεις καμια συγγενια με την νικολουλη μηπως; Χαχαχαχαχααααα
 


kryptiae

Well-Known Member
10 Φεβρουαρίου 2013
257
130
43
Θεσσαλονίκη
Υπέροχη η Θεσσαλονίκη.
Έχετε και το Θερμαϊκό σας, έχετε και την Χαλκιδική δίπλα, την Πιερία πιο κάτω...
Όνειρο είστε μη το συζητάς.
Εχουμε την χαλκιδικαρα! (Οι χαλκιδικιωτες ειναι αναγκαιο κακο βεβαια χαχαχα), την πιερια, την πελλα με το καιμακτσαλαν , την καστορια (οχι κ πολυ κοντα αλλα οκ) και αλλα ωραια
 
  • Like
Reactions: Yorkaddict


flygirl

Well-Known Member
26 Ιουλίου 2010
335
49
Kefalonia
Καλησπερα. Καταλαβαινω τι λες κ εχεις δικιο σε ενα βαθμο. Κοιτα αναισθητος δεν ειμαι. Απλα ειναι 2 οι λογοι που σου φαινομαι ετσι:
1)εχουν περασει πολλα χρονια που εγιναν ολα αυτα και καπου εγω τα βλεπω μακρινα και ψιλοαδιαφορα πλεον(με αυτη την ενοια)
2)δεν μπορω να καθομαι να εξηγω την παραμικρη λεπτομερια στο ιντερνετ. Και βασικα δεν ειμαι και "υστερικος" σαν χαρακτηρας. Το κοψιμοντων αφτιων ειναι κοψιμο αφτιων. Δεν θα το αντιμετωπισω ουτε σαν εντελως ασημαντο γεγονος αλλα ουτε και σαν ανθρωποκτονια. Παν μετρον αριστον...

Ηρθατε να με ..καλωσορισετε κ μου ορματε. Κατανταει βαρετο
Μη το βλεπεις ετσι και εγω τα ακουσα οταν πρωτομπηκα στο φορουμ.δικιο ειχαν βεβαια αλλα εμεινα γιανα διαβασω πολλα και να μαθω ακομα περισσοτερα.
 


kryptiae

Well-Known Member
10 Φεβρουαρίου 2013
257
130
43
Θεσσαλονίκη
Μη το βλεπεις ετσι και εγω τα ακουσα οταν πρωτομπηκα στο φορουμ.δικιο ειχαν βεβαια αλλα εμεινα γιανα διαβασω πολλα και να μαθω ακομα περισσοτερα.
Ναι απλα καμια φορα παιζει ρολο οχι το τι ακους αλλα το πως στο λενε. Αλλο να σου πει ο αλλος πχ "φιλε σε συμβουλευω να κανεις αυτο, για αυτον κ αυτον τον λογο"
Και αλλο ειναι να σου πει πχ "εισαι απαραδεκτος. Αυτο μην το ξανακανεις", κτλ κτλ...

Ουτε εντολες και διαταγες δεχομαι απο κανεναν, ουτε υφακια, ουτε ξερολιτιδες, ουτε και μπηκα σε κανενα φροντιστηριο...
Φορουμ ειναι. Χωρος συζητησης και ανταλλαγης αποψεων...μεχρι εκει:)

Δεν χρωσταω αναφορα σε κανεναν!

Τελος παντων, δεν μου εκανες εσυ κατι φυσικα. Απλα ετσι και γω θεωρητικα στα αναφερω. Μιας και βρισκομαστε σε χωρο θεωρητικων συζητησεων!:LOL:

Ας αλλαξουμε θεμα. Εσυ τι σκυλια εχεις;
 




kryptiae

Well-Known Member
10 Φεβρουαρίου 2013
257
130
43
Θεσσαλονίκη
Εγω ειχα 14 χρονια ενα κανισακι και εδω και 5 χρονια με φιλοξενει στο σπιτι ενα μαλτεζακι!
Ελπιζω να εισαι ησυχη και να μην σε πεταξει στο δρομο το μαλτεζ!!!:p

Χμμμ εγω εχω πιασει φιλιες με κατι λυκους. Αν χρειαστει να παρουμε τα βουνα, θα τα εχω καλα με τους "ντοπιους" :p:ROFLMAO:
 




Ρεάκι

Well-Known Member
11 Μαϊου 2015
101
73
34
Να τα χαιρεσαι ολα και να ειστε ευτυχισμενοι αλλα εγω να πω οτι επαθα ερωτα με τον Αρη.. θες το γοητευτικοτατο βλεμμα? Θες οι υπερτατε βουλες? Ειναι ενας κουκλος!!
 
  • Like
Reactions: kryptiae


kryptiae

Well-Known Member
10 Φεβρουαρίου 2013
257
130
43
Θεσσαλονίκη
Να τα χαιρεσαι ολα και να ειστε ευτυχισμενοι αλλα εγω να πω οτι επαθα ερωτα με τον Αρη.. θες το γοητευτικοτατο βλεμμα? Θες οι υπερτατε βουλες? Ειναι ενας κουκλος!!
Εμοιασε το αφεντικο του:p

Χαχαχα ωραιος ειναι. Απλα εχει λαθος χρωμα...βεβαια με την βαφτιση που του εκανα, πιστευω οτι το ξορκισα το κακο!

Εσυ τι σκυλια εχεις;
 




kryptiae

Well-Known Member
10 Φεβρουαρίου 2013
257
130
43
Θεσσαλονίκη
Να τα χαιρεσαι ολα και να ειστε ευτυχισμενοι αλλα εγω να πω οτι επαθα ερωτα με τον Αρη.. θες το γοητευτικοτατο βλεμμα? Θες οι υπερτατε βουλες? Ειναι ενας κουκλος!!
Αυτες για σενα ρεακι!:)
 

Attachments



Ρεάκι

Well-Known Member
11 Μαϊου 2015
101
73
34
Εγω εχω μια τρελιαρα ημιαιμη δεν εχω ιδεα απο ποσες ρατσες ειναι, αλλα ολοι οι προγονοι της σιγουρα πρεπει να ετρεχαν ΠΟΛΥ. Αυτη ειναι η αγαπημενη της ασχολια, να τρεχει.Σε λιγες μερες γινεται ενος!
 




kryptiae

Well-Known Member
10 Φεβρουαρίου 2013
257
130
43
Θεσσαλονίκη
Εγω εχω μια τρελιαρα ημιαιμη δεν εχω ιδεα απο ποσες ρατσες ειναι, αλλα ολοι οι προγονοι της σιγουρα πρεπει να ετρεχαν ΠΟΛΥ. Αυτη ειναι η αγαπημενη της ασχολια, να τρεχει.Σε λιγες μερες γινεται ενος!
Να την χαιρεσαι