Δερματινο περιλαιμιο






Tri

Well-Known Member
15 Μαρτίου 2016
1.201
3.141
35
@Perikleas νομίζω το εμπεδώσαμε (y)
Μπορείς να σταματήσεις να το επαναλαμβάνεις :LOL:
Εμένα το link πάντως, δεν με πάει κάπου, παρόλο που το όνομα του site, είναι πολλά υποσχόμενο :ROFLMAO:
Ναι, ούτε εγώ μπορώ να μπω...στο site πάντα. :LOL: :LOL:
 


medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.221
7.753
Eχει παραγγειλει κανεις ποτε απο το bullybillows περιλαιμια ή λουρια να μου δωσει ενα ρεβιου??? Μου φανηκαν καλα και εχει δωρεαν μεταφορικα για 24 ωρες . Λεω να τσιμπησω ενα κιτρινακι ακομα στο γκρεμλιν.
 




Lisa_the_rescue

Well-Known Member
29 Μαϊου 2019
113
62
22
Thessaloniki
Eχει παραγγειλει κανεις ποτε απο το bullybillows περιλαιμια ή λουρια να μου δωσει ενα ρεβιου??? Μου φανηκαν καλα και εχει δωρεαν μεταφορικα για 24 ωρες . Λεω να τσιμπησω ενα κιτρινακι ακομα στο γκρεμλιν.
Είχε πάρει μια γνωστή μου από εκεί και αξίζουν τα λεφτά τους. Η ποιότητα είναι πολύ καλή και σκέφτομαι να πάρω και εγώ ένα κόκκινο combat για τη Λίζα μου
 
  • Like
Reactions: medusa


medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.221
7.753
Είχε πάρει μια γνωστή μου από εκεί και αξίζουν τα λεφτά τους. Η ποιότητα είναι πολύ καλή και σκέφτομαι να πάρω και εγώ ένα κόκκινο combat για τη Λίζα μου

θενκς.....διαλεξα ηδη και το τσιμπησα.....στο small βεβαια αχαχχαχ
Πηρα το ναυλον γιατι ηθελα με νεοπρεν απομεσα και επισης ειχα μια αμφιβολια το combat μη το ανοιξει ο χουντινι γκρεμλιν. Αν το παρεις γραψε μας μετα εντυπωσεις γιατι μου αρεσε που ειχε χερουλι.
Mε το ονομα πανω μου εστειλαν οτι θα κανει κανα μηνα να ερθει.
Εχει ακομα λιγες ωρες δωρεαν μεταφορικα.

53809458_829340900744769_8352002345923510272_o (1).jpg
 


medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.221
7.753
Eχει παραγγειλει κανεις ποτε απο το bullybillows περιλαιμια ή λουρια να μου δωσει ενα ρεβιου??? Μου φανηκαν καλα και εχει δωρεαν μεταφορικα για 24 ωρες . Λεω να τσιμπησω ενα κιτρινακι ακομα στο γκρεμλιν.
Χρησιμοποιησα το Ramsey Range collar τη τελευταια εβδομαδα....

Δεν νομιζω οτι εχω ξαναχρησιμοποιησει πιο τελειο και ευχρηστο κολαρο. Εξαιρετικα υλικα/ κατασκευη, ωραιες λεπτομερειες πχ εχει ανακλαστικες γραμμες για την νυχτα. Επιπλεον ο σκυλος δε το σκαει με τιποτα αν ειναι σωστο μεγεθος και ταυτοχρονα καθεται χαλαρα πανω του (προβλημα που ειχα με τα κοινα κολαρα επρεπε να τα φοραει πολυ σφιχτα για να μη βγαινει) ειναι εξαιρετικα μαλακο με το Neopren απομεσα, στεγνωνει πολυ γρηγορα σε θαλασσα/πλυσιμο και μπαινοβγαινει σε κλασματα δευτερολεπτου.

Δε νομιζω να ξαναχρησιμοποιησω κοινο κολαρο, μολις παρηγγειλα και δευτερο σε κιτρινακι γιατι το ουρανιο τοξο δεν αναδεικνυει οπως πρεπει το γκρεμλιν. :LOL:

θελει προσοχη στα νουμερα, να χωραει απο το κεφαλι, καθε νουμερακι εχει περιορισμενο ευρος. Εμας το 36-42 εκατοστα εκατσε κουτι, εχουμε λαιμο 37

SAM_9651.JPG 4cmyellow-1_626x626.jpg

ΥΣ.1. ορκιζομαι δε μου δινουν ποσοστα....ισα ισα μου αδειαζουν το πορτοφολι

ΥΣ.2. Σημερα ειχε δωρεαν μεταφορικα χρησιμοποιωντας τον κωδικο Free. Καθε λιγες μερες βγαζει κουπονια εκπτωσης ή μεταφορικων, γκουγκλαρω πριν παραγγειλω κατι βρισκω .... και τις 3 φορες παρηγγειλα με καποιο κουπονι.
 
Last edited:


Lisa_the_rescue

Well-Known Member
29 Μαϊου 2019
113
62
22
Thessaloniki
Χρησιμοποιησα το Ramsey Range collar τη τελευταια εβδομαδα....

Δεν νομιζω οτι εχω ξαναχρησιμοποιησει πιο τελειο και ευχρηστο κολαρο. Εξαιρετικα υλικα/ κατασκευη, ο σκυλος δε το σκαει με τιποτα αν ειναι σωστο μεγεθος και ταυτοχρονα καθεται χαλαρα πανω του (προβλημα που ειχα με τα κοινα κολαρα επρεπε να τα φοραει πολυ σφιχτα για να μη βγαινει) ειναι εξαιρετικα μαλακο με το Neopren απομεσα, στεγνωνει πολυ γρηγορα σε θαλασσα/πλυσιμο και μπαινοβγαινει σε κλασματα δευτερολεπτου.

Δε νομιζω να ξαναχρησιμοποιησω κοινο κολαρο, μολις παρηγγειλα και δευτερο σε κιτρινακι γιατι το ουρανιο τοξο δεν αναδεικνυει οπως πρεπει το γκρεμλιν. :LOL:

θελει προσοχη στα νουμερα, να χωραει απο το κεφαλι, καθε νουμερακι εχει περιορισμενο ευρος. Εμας το 36-42 εκατοστα εκατσε κουτι, εχουμε λαιμο 37

View attachment 73316 View attachment 73317

ΥΣ.1. ορκιζομαι δε μου δινουν ποσοστα....ισα ισα μου αδειαζουν το πορτοφολι

ΥΣ.2. Σημερα ειχε δωρεαν μεταφορικα χρησιμοποιωντας τον κωδικο Free. Καθε λιγες μερες βγαζει κουπονια εκπτωσης ή μεταφορικων, γκουγκλαρω πριν παραγγειλω κατι βρισκω .... και τις 3 φορες παρηγγειλα με καποιο κουπονι.
Υπέροχα πράγματα, αν δεν περίμενα πακέτο με άλλα 2 χειροποίητα κολάρα από βιοθανιο αυτή τη στιγμή θα έπαιρνα και εγώ, 13 έχει μέχρι τώρα η μικρή. Κατά τα Χριστούγεννα λογικά θα πάρω και bullybillows κατά τα Χριστούγεννα που βγάζουν και τις καλές προσφορές. Πόσο καιρό έκανε να φτάσει;
 


medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.221
7.753
Υπέροχα πράγματα, αν δεν περίμενα πακέτο με άλλα 2 χειροποίητα κολάρα από βιοθανιο αυτή τη στιγμή θα έπαιρνα και εγώ, 13 έχει μέχρι τώρα η μικρή. Κατά τα Χριστούγεννα λογικά θα πάρω και bullybillows κατά τα Χριστούγεννα που βγάζουν και τις καλές προσφορές. Πόσο καιρό έκανε να φτάσει;

καλα το πρωτο το παρηγγειλα τελος Μαρτη οποτε με καραντινα χαθηκε η μπαλα. Το δευτερο το παρηγγειλα τελος απριλη νομιζω. Ηρθαν την ιδια μερα αχαχχαχ. Κανα δεκαημερο (αυτα χωρις customization) υπολογισε.

Εαν εχεις 13 αστο ομως σε κανα διχρονο..... ή ξεκαθαρισε τα και χαρισε οσα δε θες σε καμια φιλοζωικη/σωματειο πρωτα... κριμα ειναι. Τα κολαρα/λουρια ειναι απο τα αναλωσιμα που χρειαζονται συνεχως στις φιλοζωικες.
 
Last edited:


Lisa_the_rescue

Well-Known Member
29 Μαϊου 2019
113
62
22
Thessaloniki
καλα το πρωτο το παρηγγειλα τελος Μαρτη οποοτε με καραντινα χαθηεκ η μπαλα. Το δευετρο το παρηγγειλα τελος απριλη νομιζω. Ηρθαν την ιδια μερα αχαχχαχ. Κανα δεκαημερο χωρις customization υπολογισε.

Εαν εχεις 13 αστο ομως σε κανα διχρονο..... ή ξεκαθαρισε τα και χαρισε οσα δε θες σε καμια φιλοζωικη/σωματειο πρωτα... κριμα ειναι. Τα κολαρα/λουρια ειναι απο τα αναλωσιμα που χρειαζονται συνεχως στις φιλοζωικες.
Κάθε μέρα αλλάζουμε κολάρο, αλλά τι να κάνω, είναι "influencer" η μικρή και μας τα στέλνουν, έδωσα ήδη 5-6 αλλά τα άλλα μου ζητάνε φωτογραφίες τακτικά και δεν μπορώ να τα δώσω, γενικά έχει περισσότερα πράγματα από εμένα η μικρή ντίβα :LOL:
 
  • Love
Reactions: medusa


medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.221
7.753
Κάθε μέρα αλλάζουμε κολάρο, αλλά τι να κάνω, είναι "influencer" η μικρή και μας τα στέλνουν, έδωσα ήδη 5-6 αλλά τα άλλα μου ζητάνε φωτογραφίες τακτικά και δεν μπορώ να τα δώσω, γενικά έχει περισσότερα πράγματα από εμένα η μικρή ντίβα :LOL:
Να τη χρησιμοποιουμε την ντιβα να προωθουμε αγγελιες αδεσποτων τοτε :p :LOL:
 




mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.633
19.860
Τι τα κάνετε καλέ τόσα κολάρα;
Εμείς το πολύ να έχουμε από ένα, κι αυτό τελεί χρέη ταυτότητας.
Δεν φαίνονται κιόλας απ'το μαλλί. Πεταμένα λεφτά.
 


sis

Well-Known Member
10 Μαϊου 2015
1.453
3.255
Αθήνα
Ε, πως... καλοκαίρι, θάλασσα, να μη φορέσει ένα τυρκουάζ κολάρο? Χριστούγεννα, να μην έχει ένα κόκκινο? Να μην έχεις κι ένα στο αυτοκίνητο σε περίπτωση ανάγκης που έχωσες μέσα το ζωντόβολο αλλά δε θυμήθηκες να του βάλεις κολάρο? Να μην αγοράσεις κι ένα δεύτερο στη διαδρομή διότι το κολάρο ανάγκης ξέχασες να το ξανα-αφήσεις στο αυτοκίνητο την τελευταία φορά που το χρησιμοποίησες;; :whistle:
Μην το λες, μαζεύονται :p:p
 


medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.221
7.753
Τι τα κάνετε καλέ τόσα κολάρα;
Εμείς το πολύ να έχουμε από ένα, κι αυτό τελεί χρέη ταυτότητας.
Δεν φαίνονται κιόλας απ'το μαλλί. Πεταμένα λεφτά.
Το πολυχρωμο ειναι για να κυκλοφορυμε ινκόγκνιτο, με το κιτρινο μας κυνηγανε οι φαν του μπατμαν.
Σοβαρα δε τον γνωριζουν με το αλλο και δε μας μιλανε :LOL:

ΥΣ. αν εξαιρεσεις το Petcreation που το λιωσαμε κυριολεκτικα μερα νυχτα 1,5 χρονο, μεχρι που ελιωσε στιος ενωσεις δηλαδη ....τα υπολοιπα φυγαν ολα στα φιλοξενουμενα, τα προικιζω καλα. Τιποτα δε παει χαμενο ανακυκλωση.

@sis πες τα :)(y):ROFLMAO:
 
  • Haha
Reactions: sis


sis

Well-Known Member
10 Μαϊου 2015
1.453
3.255
Αθήνα
Ωωω, θα παραγγείλω ένα για τον Τζοκερίτο με το όνομά του, και θα στον φέρω @medusa να τους βγάζεις και τους δύο μαζί βόλτα! Εγώ θα κρατάω την κάμερα. Και το ποπ κορν. Γιατί δεν το είχα σκεφτεί τόσο καιρό??

Παρεμπιπτόντως, είναι martingale ή δε βλέπω καλά?

1593693476209.png
 
  • Haha
Reactions: medusa


medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.221
7.753
Ωωω, θα παραγγείλω ένα για τον Τζοκερίτο με το όνομά του, και θα στον φέρω @medusa να τους βγάζεις και τους δύο μαζί βόλτα! Εγώ θα κρατάω την κάμερα. Και το ποπ κορν. Γιατί δεν το είχα σκεφτεί τόσο καιρό??

Παρεμπιπτόντως, είναι martingale ή δε βλέπω καλά?

View attachment 73318
αυτο ακριβως ιδιο... το εχουμε ηδη παρει, ειναι κλασσικο

Τα αλλα ειναι σαν μαρτινγκαλε ναι, απλα με μικροτερο καπως ευρος αυξομειωσης σε σχεση με τα κλασσικα αλυσιδα, δε ξερω πως να το θεσω καλυτερα.... παντως στα στενα του το γκρεμλιν δεν το πνιγει καθολου ας πουμε.

98338461_1540617702783404_6863102295828070400_n.jpg

ΥΣ. εχεις σκυλουνι με ονομα τζοκερ? αχαχχα
 
  • Like
Reactions: sis


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.633
19.860
Η αλήθεια είναι, ότι κι εγώ έχω αρκετά.
Το αμάξι είναι γεμάτο. Και το σπίτι επίσης. Για κάθε πιθανή και απίθανη περίπτωση.
Αλλά δεν τα χρησιμοποιώ. Βαριέμαι να τα αλλάζω :LOL:
 
  • Haha
Reactions: medusa


_Goofy

Well-Known Member
8 Μαρτίου 2021
50
59
Χρησιμοποιησα το Ramsey Range collar τη τελευταια εβδομαδα....

Δεν νομιζω οτι εχω ξαναχρησιμοποιησει πιο τελειο και ευχρηστο κολαρο. Εξαιρετικα υλικα/ κατασκευη, ωραιες λεπτομερειες πχ εχει ανακλαστικες γραμμες για την νυχτα. Επιπλεον ο σκυλος δε το σκαει με τιποτα αν ειναι σωστο μεγεθος και ταυτοχρονα καθεται χαλαρα πανω του (προβλημα που ειχα με τα κοινα κολαρα επρεπε να τα φοραει πολυ σφιχτα για να μη βγαινει) ειναι εξαιρετικα μαλακο με το Neopren απομεσα, στεγνωνει πολυ γρηγορα σε θαλασσα/πλυσιμο και μπαινοβγαινει σε κλασματα δευτερολεπτου.

Δε νομιζω να ξαναχρησιμοποιησω κοινο κολαρο, μολις παρηγγειλα και δευτερο σε κιτρινακι γιατι το ουρανιο τοξο δεν αναδεικνυει οπως πρεπει το γκρεμλιν. :LOL:

θελει προσοχη στα νουμερα, να χωραει απο το κεφαλι, καθε νουμερακι εχει περιορισμενο ευρος. Εμας το 36-42 εκατοστα εκατσε κουτι, εχουμε λαιμο 37

View attachment 73316 View attachment 73317

ΥΣ.1. ορκιζομαι δε μου δινουν ποσοστα....ισα ισα μου αδειαζουν το πορτοφολι

ΥΣ.2. Σημερα ειχε δωρεαν μεταφορικα χρησιμοποιωντας τον κωδικο Free. Καθε λιγες μερες βγαζει κουπονια εκπτωσης ή μεταφορικων, γκουγκλαρω πριν παραγγειλω κατι βρισκω .... και τις 3 φορες παρηγγειλα με καποιο κουπονι.
Καθώς χάζευα κολάρα στο διαδίκτυο έπεσα πάνω σε αυτό και μου κέντρισε το ενδιαφέρον. Έκανα αναζήτηση στο forum και βρήκα το post. Οπότε ήθελα απλά να ρωτήσω, αν 1 χρόνο μετά έχεις την ίδια άποψη. Όντως δείχνει πολύ βολικό και όμορφο.
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.600
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3