Εθνική Ομάδα Agility


Status
Κλειδωμένο θέμα




Dimi_21

Well-Known Member
5 Μαρτίου 2013
1.609
1.940
Απο ντοπια θα εβαζα κατι απο Παντελιδη....
Απο εγχωρια(κατα Ατζελα)θα εβαζα τυχαια ενα του Εros Ramazzotti
 


st3li0s

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2009
8.560
2.741
Θεσ/νίκη
Still counting... 2 στα 2!

Έχουν βγει 2 άνθρωποι από Agility ομάδες και έχουν επεξηγήσει!

Δεν μπορώ να βρω περεταίρω κάποια απορία που έχει μείνει άλυτη!
 
  • Like
Reactions: dimitris-skg




ioanna a

Well-Known Member
21 Ιανουαρίου 2014
2.239
3.079
το ακουγα πριν παρω σκλί

Δεν εχουν βγει δυο, τρεις εχουν βγει :whistle:
εχουν βγει πολλοι περισσοτεροι απο τρεις. και αυτό ειναι το κριμα. γιατι η συζητηση δεν ειχε ξεκινησει ετσι.
 
Last edited by a moderator:


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.646
19.878
Το κρίμα είναι, ότι όντως η συζήτηση πήγε αλλού από κει που ξεκίνησε.

Το να έχουν άποψη περισσότεροι [ή και απορίες όπως σωστά είπε ο sea-mol] δεν είναι μεμπτό. Αντιθέτως. Αν μίλαγε σε κάθε θέμα του φόρουμ, μόνο όποιος ασχολείται απολύτως ενεργά, δεν θα υπήρχε κανένα ενδιαφέρον. Ακόμη και άνθρωποι εκτός του κάθε χώρου [όπως ο east εν προκειμένω], μπορεί να έχουν σημαντικές συγκεκριμένες γνώσεις, να αμφισβητούν τα γραφόμενα του καθενός, όπως είναι το σωστό και να δώσουν χρήσιμες πληροφορίες, για να μαθαίνουμε όλοι. Δεν εννοώ μόνο για το agility έτσι; Γενικώς.
 


ISKENDER

Well-Known Member
28 Ιουνίου 2013
1.986
6.021
SALONIKI
εχουν βγει πολλοι περισσοτεροι απο τρεις. και αυτό ειναι το κριμα. γιατι η συζητηση δεν ειχε ξεκινησει ετσι.

Ο Στέλιός ειπε οτι μίλησαν δύο άνθρωποι του ΧΩΡΟΥ που γνωρίζουν
και οχι γενικά του φορουμ και εγω λεω οτι μίλησαν τρεις του χώρου.

η Χρυσούλα απο την εθνική Ελλαδος γιά σου...o_O
ο Σπύρος απο το νράιβ μι κρέιζι....:whistle:
και το mareco απο το αλλού φαν πάρκ....:D

υ.γ. τα δικα μου τα σχόλια επικεντρώθηκαν στην ευθύνη του ΚΟΕ
και τίποτε αλλο. Απο εκει νομίζω ξεκινά και το πρόβλημα και
οι περισοτεροι προσπάθησαν να το αποφύγουν.
 


superman

Well-Known Member
28 Μαϊου 2009
7.422
738
χαλκιδα
www.facebook.com
τι θα λεγατε αντι να επικεντρωνεστε στο πως θα βαφτιζεται η εθνικη ομαδα,αποστολη η χρηματαποστολη γιατι καλος η κακως παντα καποιοι θα βγαινουν μπροστα η γιατι ειναι καλοι η εχουν τα κονε η για πολλους λογους.
στο ατζιλιτυ επειδη ειναι πολυ νεο οποιος θελει κ μπορει παει,το ιδιο κ στο μοντιο μεχρι προσφατα,οποτε δεν νομιζω να εχει γινει καποια (αδικια).
εγω θα ελεγα να επικεντρωθει το ενδιαφερον στην μοδα των τελευταιων ετων του ποιος κραταει την ελληνικη σημαια.αυτο μονο εχει σημασια.
 




sea-mol

Well-Known Member
18 Μαρτίου 2011
6.882
8.847
Πρέβεζα
εγω θα ελεγα να επικεντρωθει το ενδιαφερον στην μοδα των τελευταιων ετων του ποιος κραταει την ελληνικη σημαια.αυτο μονο εχει σημασια.
Στην φωτογραφία η Χρυσούλα και μια άλλη κοπέλα.
Ε, τι?
 


epial

Well-Known Member
24 Ιουλίου 2011
3.026
5.276
65
Aθήνα
Nα μου τα κανετε λιγο λιανα γιατι τωρα ειδα το θεμα και μου έπεσαν πολλά;
Εδω έχουμε ενα νεοεμφανιζόμενο άθλημα ΚΑΙ με σκύλο, διότι έχει μεγαλη και ενεργο συμμετοχή ΚΑΙ ο άνθρωπος αθλητης. (επομενως ειναι ένα άθλημα που κατα την γνωμη μου θα επρεπε να υπαγεται στον ισχύοντα αθλητικό νομο)
Στην αρχή δημιουργηθηκαν καποιοι «απλοί» συλλογοι από ανθρωπους που γουσταραν να ασχοληθουν στην αρχή για την ευχαρίστησή τους και μόνο.
Οπως ειναι φυσικό όταν ασχοληθεις σοβαρότερα, δεν φτανει το ατομικό παιχνιδι αλλα για να βελτιωθεις χρειαζεσαι τον ανταγωνισμο που δημιουργειται απ τους αγώνες.
Τοτε όμως πρεπει όλα να γινονται όχι στο περίπου αλλα να υπαρχουν σαφεις κανονισμοί και διαδικασίες
Και πριν ακομα δημιουργηθει ομοσπονδια του αθλήματος και πανελλήνιο πρωτάθλημα με σαφεις κανονισμους και έλεγχο, καποιοι, είτε γιατι ειχαν μπαρμπα στην Κορώνη, είτε γιατι ήταν πιο κοντα στον μπάρμπα, ειτε γιατι έγλυψαν, είτε γιατι του τα ζάλισαν ικανοποιητικά είτε γιατι προβλεποντας τις μελλοντικές εξελίξεις θελησαν να καπελώσουν άλλους συλλόγους, εσταλησαν σε διεθνεις αγωνες όχι ώς κάποια ελληνικη συμμετοχή, αλλα ώς Εθνική ελλάδος; (από τον μπάρμπα ντε που λέγαμε που και αυτος βιάζεται γιατι θελει να σιγουρευτει ότι δεν προκειται να γινει κάποια ανεξάρτητη ομοσπονδία του αθλήματος, αλλα να ελέγχει αυτος και οι συν αυτώ, το νέο άθλημα!)

Που κάνει λάθος σε αυτά που γράφει ο @east49 ;
 


superman

Well-Known Member
28 Μαϊου 2009
7.422
738
χαλκιδα
www.facebook.com
Στην φωτογραφία η Χρυσούλα και μια άλλη κοπέλα.
Ε, τι?

εγραψα
εγω θα ελεγα να επικεντρωθει το ενδιαφερον στην μοδα των τελευταιων ετων του ποιος κραταει την ελληνικη σημαια.αυτο μονο εχει σημασια.
 




reinmeister2

Well-Known Member
23 Μαϊου 2014
864
2.298
124
"μπηκα σε ενα σπιτι κι εκλεψα 1000 ευρω...με το συγκεκριμενο ποσο ταισα 100 αστεγους...αντι να κοιταζετε το καλο που εκανα,ασχολειστε με την ανηθικοτητα και παρανομια της κλοπης"

αυτη την λογικη εχετε οι της "εθνικης ελλαδος"...

καλα το πατε...με την ιδια ακριβως λογικη εγινε και ο τσιπρας πρωθυπουργος...
 


stamatia

Well-Known Member
6 Ιουνίου 2009
5.371
2.994
"μπηκα σε ενα σπιτι κι εκλεψα 1000 ευρω...με το συγκεκριμενο ποσο ταισα 100 αστεγους...αντι να κοιταζετε το καλο που εκανα,ασχολειστε με την ανηθικοτητα και παρανομια της κλοπης"
Διέγραψα την απάντηση γιατί δεν κατάλαβα αρχικά καλά το ποστ σόρι!:D
 
Last edited:


tasos malinoua

Well-Known Member
21 Οκτωβρίου 2012
3.822
8.564
"μπηκα σε ενα σπιτι κι εκλεψα 1000 ευρω...με το συγκεκριμενο ποσο ταισα 100 αστεγους...αντι να κοιταζετε το καλο που εκανα,ασχολειστε με την ανηθικοτητα και παρανομια της κλοπης"

αυτη την λογικη εχετε οι της "εθνικης ελλαδος"...

καλα το πατε...με την ιδια ακριβως λογικη εγινε και ο τσιπρας πρωθυπουργος...
α να γεια σου
μονο που με αυτη την λογικη εγω θα παω στην αστυνομια να δηλωσω κλοπη κλπ κλπ
εδω ομως βλεπουμε οτι λεμε για να λεμε.
πιο ανηθικο ειναι να συζητας ενα θεμα και να (κατοιγορεις) ενω εχεις νομιμη οδο γιαυτο.αλλα.........................................ναυτακια που.......................γειναν καπετανεοι λενε καποιοι.
 


ntoulis

Well-Known Member
19 Ιουλίου 2013
3.217
2.434
Λαχανάκια Βρυξελλών
αν αυτό το σπίτι είναι το δικό σου ή η χώρα σου που θα δηλώσεις την κλοπή ? :D
με χιούμορ πάντα.. κατάλαβα την σκέψη, αλλά γιατί εξ αρχής να κλέψω για να κάνω καλό με 10 ευρώ σε 100 άτομα ? μπορεί να γίνει δηλαδή προέκταση να κλέψω εκατομμύρια για 1000000 άτομα.. ή να κλέβω πολλά σπίτια (εκτός από το δικό μου φυσικά), η να μου γίνει συνήθεια, η να το μάθω και σε άλλους.... και πολλά άλλα τέτοια... αυτό το λένε νοοτροπία παύλα σύστημα.. έτσι το φτιάχνουν..
πολύ ωραία το έθεσε ο @reinmeister2 σαν ένα θέμα σε σχέση με την ελευθεριότητα( στην αρχική της έννοια σαν η μεσότητα στον χώρο των χρημάτων) και μετά να το κολλήσουμε με το δικό μας θέμα και να δούμε ομοιότητες και διαφορές.. στο τέλος να έχουμε και στο μυαλό μας οτι ένας άσωτος μπορεί επίσης να κάνει καλό με το να σκορπάει χρήματα και να βοηθάει.. αλλά το ζουμί είναι πάντα στην αρετή.. αυτός που έχει την καλύτερη χρήση του πλούτου με αρετή είναι ο άνθρωπός που λέμε ''ελευθέριος''..
το γνώρισμα του ελευθέριου είναι πιο πολύ το να δίνει σε αυτούς που πρέπει ( στην δική μας περίπτωση έδωσε σε αυτούς που πρέπει ?) παρά το να παίρνει από όπου πρέπει και να μην παίρνει από όπου δεν πρέπει.
επειδή μας πιέζει ο χρόνος για διαφημίσεις όμως.. παρακάτω μας λέει ο Αριστοτέλης την σχέση αυτών που παίρνουν (που πρέπει να παίρνουν) με την δικαιοσύνη και αυτών που δεν παίρνουν (που δεν πρέπει να παίρνουν) επίσης με την δικαιοσύνη.. το ωραίο που το τονίζει και ο Ασπάσιος είναι το πως λένε αυτόν που οι πράξεις του δεν είναι της αρετής άρα όχι όμορφες και δεν γίνονται για την ομορφιά τους (αρα για την ασχήμια τους) τους ονομάζει δοξοκόπους ή πανούργους... παρακάτω λέει για την σωστή πράξη, την ευχαρίστηση, την λύπη.. το ότι ο ελευθέριος δεν θα πάρει ποτέ από εκεί που δεν πρέπει
θα πάρει ο ελευθέριος από την δική του περιουσία ( στην δική μας περίπτωση είναι δική του περιουσία το Εθνικός ?) και να δίνει όχι στον πρώτο τυχόντα (ουδέ τοις τυχούσι δώσει), για να μπορεί να δίνει σ αυτούς που πρέπει, όταν πρέπει και όπου αυτό είναι ωραίο (στο ωραίο ο μαγευτικός λόγος του Αριστοτέλη μπορεί να μας κάνει να βάλουμε όποια λέξη μας αρέσει ή την έχουμε στο μυαλό μας σαν αληθινό/αρετή/κάλλος/δίκαιο κτλ κτλ)
 


east49

Well-Known Member
6 Δεκεμβρίου 2012
3.743
5.061
α

εδω ομως βλεπουμε οτι λεμε για να λεμε.
πιο ανηθικο ειναι να συζητας ενα θεμα και να (κατοιγορεις) ενω εχεις νομιμη οδο γιαυτο
Ενα δημοσιο φορουμ ειναι ακριβως αυτο Τασο:
Ενας χωρος για να συζηταμε κ να μαθαινουμε τι συμβαινει γυρω μας.....

Η νομιμη οδος καταληγει στο πορισμα τις ποινες τις κυρωσεις η τις απαλλαγες και φυσικα ειναι εκει σε οποιον επιθυμει να την χρησιμοποιησει.

Εδω δεν ειμαστε δικαστηριο, φορουμ ειμαστε.....
 


tasos malinoua

Well-Known Member
21 Οκτωβρίου 2012
3.822
8.564
Ενα δημοσιο φορουμ ειναι ακριβως αυτο Τασο:
Ενας χωρος για να συζηταμε κ να μαθαινουμε τι συμβαινει γυρω μας.....

Η νομιμη οδος καταληγει στο πορισμα τις ποινες τις κυρωσεις η τις απαλλαγες και φυσικα ειναι εκει σε οποιον επιθυμει να την χρησιμοποιησει.

Εδω δεν ειμαστε δικαστηριο, φορουμ ειμαστε.....
οχι ιστ,κανεις λαθος.
αν εχω προβλημα με τον εκτροφεα μου, θα παω να το λυσω πρωτα μαζι του
αν εχω προβλημα με τον γιατρο μου,θα παω να το λυσω πρωτα μαζι του
αν εχω προβλημα με το κλαμπ που πηγαινω,θα κοιταξω να το λυσω πρωτα μαζι τους
αν εχω προβλημα με καποιον,θα κοιταξω να το λυσω πρωτα μαζι του.ολα τα αλλα ειναι χαζομενα μυαλα που απλα ζουν την ζωη των αλλων και κατηγορουν οτι δεν μπορουν να φτασουν.
δεν ειναι γιαυτο τα φορουμ,αποψη μου.
 
  • Like
Reactions: Katiariko


Status
Κλειδωμένο θέμα

Στατιστικά Forum

Θέματα
33.112
Μηνύματα
895.793
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf