Ενοχλήσεις στη βόλτα;


Status
Κλειδωμένο θέμα


sis

Well-Known Member
10 Μαϊου 2015
1.453
3.255
Αθήνα
- :eek::eek::eek: ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΣΑΣ ΚΟΛΛΗΣΕΙ;;; (μιλάμε για τρόμο)
Εκείνη τη στιγμή δεν ευχήθηκες να είχες ένα από τα "κακά πίτμπουλ που τρώνε κόσμο";

Holywood νομίζω ότι είχες την πιο τραγική ενόχληση που έχω διαβάσει... :cry:
 


HolywoodBrn

Well-Known Member
10 Ιουνίου 2013
2.286
3.224
Αμπελοgarden
Εκείνη τη στιγμή δεν ευχήθηκες να είχες ένα από τα "κακά πίτμπουλ που τρώνε κόσμο";

Holywood νομίζω ότι είχες την πιο τραγική ενόχληση που έχω διαβάσει... :cry:
ααχαχα βασικά το δικό της ήταν κακιασμένο που γρύλισε μόλις έκανε να πλησιάσει ο οποιοσδήποτε..τι να πεις. Ηλίθιες.
 


sis

Well-Known Member
10 Μαϊου 2015
1.453
3.255
Αθήνα
Μπορώ να (προσπαθήσω να) δεχτώ πολλά πράγματα, από το "πρώτη φορά μου ξανασυμβαίνει" μέχρι ότι τα πίτμπουλ εκπαιδεύουν μέλη του ISIS. Αλλά να υστεριάζει κάποιος επειδή σκέφτεται ότι το AIDS κολλάει και μόνο με την παρουσία τετράποδου (ίσως και δίποδου) ασθενή, ε δεν καταπίνεται το ρημάδι...
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Μπορώ να (προσπαθήσω να) δεχτώ πολλά πράγματα, από το "πρώτη φορά μου ξανασυμβαίνει" μέχρι ότι τα πίτμπουλ εκπαιδεύουν μέλη του ISIS. Αλλά να υστεριάζει κάποιος επειδή σκέφτεται ότι το AIDS κολλάει και μόνο με την παρουσία τετράποδου (ίσως και δίποδου) ασθενή, ε δεν καταπίνεται το ρημάδι...
φαντάσου αν ήταν άνθρωπος πως θα φερόταν η συγκεκριμένη....

αλλη μια αποδειξη ότι η ημιμάθεια είναι εξόχως πιο επικίνδυνη από την αμάθεια.... ξέρει ότι μεταδίδεται στους ανθρώπους, αγνοεί το πώς.... και προσβάλλει κιόλας με την απαράδεκτη συμπεριφορά της μεταφέροντας το και στο ζήτημα της ασθένειας της γάτας....
Δεν θα πάμε ποτέ μπροστά....
 
  • Like
Reactions: Aslan and sis


HolywoodBrn

Well-Known Member
10 Ιουνίου 2013
2.286
3.224
Αμπελοgarden
σας πληροφορώ αγαπητές ότι αυτή με τη γάτα είπε ότι ο προηγούμενος κτηνίατρος της είπε ότι το aids κολλάει και με το σάλιο. Και είχε φρικάρει η γυναίκα γιατί έχει 7 γάτες. Δηλαδή δες απο πού ξεκινάει η παραπληροφόρηση..
 
  • Like
Reactions: Aslan and ghelly




sis

Well-Known Member
10 Μαϊου 2015
1.453
3.255
Αθήνα
είπε ότι ο προηγούμενος κτηνίατρος της είπε ότι το aids κολλάει και με το σάλιο.
Λυπήσου με, αποφεύγω το αλκοόλ το πρωί, δεν έχω σκύλο που να δαγκώνει, δεν έχω όπλο. Δεν έχω καν ένα εμότικον που να χτυπάει το κεφάλι του, αναγκαστικά θα πρέπει να χτυπήσω το δικό μου. (άντε το δικό της αν σου πει ο κτηνίατρος πού μένει)
 


Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Τα έχει κάνει αχταρμα στο μυαλό της. Το fiv μεταδίδεται κυρίως με δαγκωμα, μεταξύ γατών. Όχι στον άνθρωπο. Γι'αυτό και λέγεται feline immunodeficiency virus. To felv μεταδίδεται και πιο απλά, με το σάλιο, αλλά και πάλι, μεταξύ γατών!
 


HolywoodBrn

Well-Known Member
10 Ιουνίου 2013
2.286
3.224
Αμπελοgarden
Τα έχει κάνει αχταρμα στο μυαλό της. Το fiv μεταδίδεται κυρίως με δαγκωμα, μεταξύ γατών. Όχι στον άνθρωπο. Γι'αυτό και λέγεται feline immunodeficiency virus. To felv μεταδίδεται και πιο απλά, με το σάλιο, αλλά και πάλι, μεταξύ γατών!
δεν ξέρεις εσυ! AIDS έχει, μεταδίδεται με σάλιο και το καλαζάρ κολλάει απο τσιμπούρι. Μη λέμε και ανακρίβειες
 


Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Φτου, εγώ δηλαδή που έχω και σκύλο και γάτα, την πάτησα πολλαπλώς ε; Αν δεν πάω από τσιμπουρι θα πάω από aids. Ρε θα τα βγάλω στο δρομοοοο
 
  • Like
Reactions: HolywoodBrn


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Φτου, εγώ δηλαδή που έχω και σκύλο και γάτα, την πάτησα πολλαπλώς ε; Αν δεν πάω από τσιμπουρι θα πάω από aids. Ρε θα τα βγάλω στο δρομοοοο
Απο τσιμπούρι που θα σε κολλήσει καλαζαρ, όχι όποιο κ όποιο τσιμπούρι ε.....
 
  • Like
Reactions: Orilis






ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Ναι ναι, μπολικη σιτρονέλα... να στάζουν οθόνες/πληκτρολόγια.... βγάλε και την μπαταρία και ψέκασε και εκει να πιάσει καλά και στα κυκλώματα.


Το κοροϊδεύουμε, αλλά μακάρι να τα έκανε αυτή μπαχαλο στο μυαλό της και να μην εγινε με ευθύνη του κτηνιατρου.
 


Estranged

Well-Known Member
10 Ιουλίου 2012
5.554
6.984
Παρκάκι. Κάνει ο Αρης το χορό του χεσίματος. Βγάζω σακούλα. Κάνει διάρροια (πρωτότυπο..).

Όταν κάνει διάρροια επειδή τα κάνει και με το πόδι σηκωμένο και πέφτει όολη πάνω στο πόδι του, βγάζω χαρτομάντηλα-μωρομάντηλα, τον καθαρίζω, και τα ακουμπάω πάνω στο... έργο του μικρού, για να τα μαζέψω μετά όλα μαζί. Βοηθάει και στο να καθαρίσω καλύτερα τη διάρροια. Παράλογο;;;;; (όχι αλήθεια, ρωτάω!)

Στο πρώτο χαρτομάντηλο που αποθέτω ακούω από παραπέρα φωνή "κοπελιά"! Γυρνάω βλέπω μία, μου λέει "ναι να τα μαζέψεις αυτά που πέταξες" κ κάτι άλλα που δεν άκουσα. Λέω εντάξει, θα κρυψα τη σακούλα με το σώμα μου (όχι ότι δικαιολογώ να βγάζεις συμπεράσματα ΠΡΙΝ βεβαιωθείς για τη μαλακία που πας να πεις, δλδ ας πούμε πριν να απομακρυνόμουν αν ήταν να τα αφήσω), τη σηκώνω της τη δείχνω.

Αντί να το λήξουμε εκεί, συνεχίζει με ύφος "Ναι αλλά προκαλείς, κι εμείς έχουμε ζώα αλλά.." κ κάτι άλλα που δεν άκουσα, μάλλον γιατί άρχισε να ανεβαίνει η πίεση που συνδυάστηκε με τον πονοκέφαλο που ήδη είχα. Της λέω χριστιανή μου, είναι όλα σκουπίδια, κ τα σκατά κ τα χαρτιά, θα τα μαζέψω όοοοοολα μαζί με αυτή τη σακουλίτσα και θα τα πετάξω". Όοοοχι, πάλι είχε κάτι να πει, με ύφος, που πάλι δεν το άκουσα γιατί πρέπει να χα βαρέσει κόκκινο.

Σ'αυτό το σημείο της έδωσα μια ευχή, της γύρισα πλάτη και συνέχισα τη δουλειά μου και φεύγοντας έκανα κ πατ πατ στον εαυτό μου που έριξα τη σακούλα στον κάδο κι όχι στα μούτρα της.

(Νεύρα, πολλά νεύρα :mad::ROFLMAO:)
 


Marion_Russel

Well-Known Member
17 Οκτωβρίου 2013
567
675
Εγώ δε θα μείνω στην ενοχλητική τύπισα, αλλά στον τρόπο που κάνει διάρροια το δικό σου και πέφτει και πάνω στο πόδι του...χαχαχα :ROFLMAO::eek:o_O:LOL:

γιατι κανει διάρροιες?? :(
 


Estranged

Well-Known Member
10 Ιουλίου 2012
5.554
6.984
αλλά στον τρόπο που κάνει διάρροια το δικό σου και πέφτει και πάνω στο πόδι του...χαχαχα :ROFLMAO::eek:o_O:LOL:

γιατι κανει διάρροιες?? :(
Άσε με και άσε με και στα δυο :(

Διάρροιες κάνει συχνά, και κολίτιδες, δεν έχω βρει τι φταίει, έχω σκόρπια παντού θέματα και ερωτήσεις στο φόρουμ να καταλάβω τι παίζει με τα εντερικά του. Και είχα και το νταλκά μου που έκανε πάλι διάρροια σήμερα ενώ είχε στρώσει τον τελευταίο καιρό, καμία υπομονή για την τύπισσα.

Αυτό με το πόδι... αυτό με το πόδι είναι σιχαμερό κ τρισάθλιο αλλά έτσι χέζει τι να κάνω....
 


HolywoodBrn

Well-Known Member
10 Ιουνίου 2013
2.286
3.224
Αμπελοgarden
αχαχαχαχα εγω τελευταία παίζω ταινίες στο μυαλό μου μην και μου πει κανείς κάτι πως θα αντιδράσω. Αλλά τις τελευταίες μέρες δεν έχει γίνει κάτι. Εγώ όμως με προδιαθέτω για καυγά..βέβαια μετά λεω..η ευγένεια πάντα νικά..για να με ηρεμήσω ξέρεις..:p
 




Status
Κλειδωμένο θέμα