Εξετάσεις Εργασίας ΟΣΝΕ


vek

Well-Known Member
22 Ιουλίου 2012
2.157
5.098
@tasos malinoua φυσικά και θα πρεπει τα λαθη και τα κακώς κείμενα να λέγονται , και δημόσια και στον διοργανωτή και παντού.
Εγώ ανακατευτηκα στην γενίκευση και μονο εκει ! δεν κανουν όλοι οι ομιλοι μαγαζακια , δεν δουλευουν όλοι οι πρόεδροι για την παρτη τους και δεν σπρωχνουν όλοι οι εκπαιδευτές τα πελατάκια τους .
 


ISKENDER

Well-Known Member
28 Ιουνίου 2013
1.986
6.021
SALONIKI
Τι έγινε χαλαρώσαμε; Για πάμε λιγο δυνατά...

Αγαπητό φιλοθεάμων κοινό σας προσφέρουμε το έργο:
"Οι κακοπροαίρετοι που αμφισβητούν την διοργάνωση ΟΣΝΕ
και οι καλοπροαίρετοι που αμφισβητούν τις αποφάσεις του ΚΟΕ
και την εθνική συμμετοχή ατζίλιτι σε διεθνή διοργάνωση."

Με σύντομο τιτλο: "Το ιδιο έργο ανάποδα." Απολαύστε υπεύθυνα,
διαβάζεται μονορούφι, ίντριγκα, διαπλοκή, σεξ, βία, τρόμος.
Τα συμπεράσματα δικα σας.


https://www.dogforum.gr/community/threads/Εθνική-Ομάδα-agility.30438/
 




Yorkaddict

Well-Known Member
24 Ιανουαρίου 2011
5.445
12.860
Aθήνα
Σε ευχαριστώ @cygor για την απάντηση!

Σε ενοχλεί από ότι καταλαβαίνω το αντιδεοντολογικο του πράγματος.
Οκ. Κατανοητό.

Μόνος σου όμως λες

και αντε ο κανονισμος το επιτρεπει...το νομιμο ειναι και ηθικο; και οσοι ειναι στο χωρο θα φερθουν ολοι ακεραια;
Όχι!
Συμφωνώ μαζί σου!
Αυτό όμως δεν σημαίνει πως θα τους βάλουμε όλους σε ένα τσουβάλι και θα θεωρούμε πως όλοι α πριορι έκαναν ή θα κάνουν μαϊμουδια. Είναι καθαρά θέμα ανθρώπου.
Για αυτό λέμε πως οι κριτές κρίνονται κιόλας. Πόσο μάλλον σε κυναθληματα, που όπως λέει και ο Τάσος, είναι πολύ πιο ξεκάθαρα τα πράγματα συγκριτικά με την μορφολογία.

@tasos malinoua
Τάσο, ήσουν σαφέστατος και σε ευχαριστώ.
Όντως από το δικό σου ποστ πιάστηκα και έκανα τη σύγκριση, που αναφέρθηκες στο επίπεδο και πως από όμιλο σε όμιλο διαφέρει. ;)
 


vek

Well-Known Member
22 Ιουλίου 2012
2.157
5.098
Δεν είναι έτσι , μπορουν αυτοι που μπορουν γιατι τους αφηνουμε , αλλά αν δεν μπορεί να βγει καποιος να πει δημόσια ΑΥΤΟΣ και ΑΥΤΟΣ εκαναν αυτο εκει και ημουν εκει και τους είδα καλυτερα να μην πει τιποτα.
Γιατί το : διοργανωτες και μελη διοικητικων κατεβαζουν δικα τους σκυλια και παιρνουν αερα τιτλους, πληρωνουν με τα χρηματα των μελων αγωνες τους οποιους διοργανωνουν οι ιδιοι, στους οποιους βγαινουν πρωτοι σε μορφολογιες κλπ ομιλων...

και το :
Παράγκες παντού. Τελικά το 'χει η φάρα μας...

δεν βοηθάει πουθενά , δημιουργεί μόνο προβληματα

εδώ ειναι η διαφωνία μου και το ξέρεις , οπως και στους σκληρους κανόνες
Εγώ πιστευω οτι ο καθε χωρος εχει τα καλα και τα στραβα του και αν καποιος παιζει μονο στην αυλη του θατο ξεκαθαρίσει ο χρόνος γιατι εκεί να μεινει παντα και δεν μπορεί αν βγει ποτε εξω ,οπότε ποιο το κερδος ? ενας τίτλος στο βιβλιάριο εργασίας ? μπορεί με ενα 50ρικο να στειλει το βιβλιάριο σε γειτονικη χωρα και να το σφραγισουν ;)
 


tasos malinoua

Well-Known Member
21 Οκτωβρίου 2012
3.822
8.564
Δεν είναι έτσι , μπορουν αυτοι που μπορουν γιατι τους αφηνουμε , αλλά αν δεν μπορεί να βγει καποιος να πει δημόσια ΑΥΤΟΣ και ΑΥΤΟΣ εκαναν αυτο εκει και ημουν εκει και τους είδα καλυτερα να μην πει τιποτα.
Γιατί το : διοργανωτες και μελη διοικητικων κατεβαζουν δικα τους σκυλια και παιρνουν αερα τιτλους, πληρωνουν με τα χρηματα των μελων αγωνες τους οποιους διοργανωνουν οι ιδιοι, στους οποιους βγαινουν πρωτοι σε μορφολογιες κλπ ομιλων...

και το :
Παράγκες παντού. Τελικά το 'χει η φάρα μας...

δεν βοηθάει πουθενά , δημιουργεί μόνο προβληματα

εδώ ειναι η διαφωνία μου και το ξέρεις , οπως και στους σκληρους κανόνες
Εγώ πιστευω οτι ο καθε χωρος εχει τα καλα και τα στραβα του και αν καποιος παιζει μονο στην αυλη του θατο ξεκαθαρίσει ο χρόνος γιατι εκεί να μεινει παντα και δεν μπορεί αν βγει ποτε εξω ,οπότε ποιο το κερδος ? ενας τίτλος στο βιβλιάριο εργασίας ? μπορεί με ενα 50ρικο να στειλει το βιβλιάριο σε γειτονικη χωρα και να το σφραγισουν ;)
αμ τωρα ερχεσε στα λογια μου
ποιος θα βγει να πει και για ποιον;;
πχ
την ωρα που εγω τρεχω στους δικους μου,εσυ στους δικους σου και αλλος στον δικο του ολοι κανουμε την δουλειτσα μας.
ομορφα,αθορυβα και χωρις πονο.
κορακας κορακου ματι βγαζει;;;;εμ δεν βγαζει

θα συμφωνησω.η θα βγεις και θα πεις αυτο που πιστευεις η θα κανεις μοκο
εισαι ελευθερος ομως να το κανεις;;;
κατι μου λεει πως οχι.

αυτο το τελευταιο ειναι οτι καλυτερο εχω διαβασει εδω μεσα μεχρι τωρα και κολαει και με το πρωτο.
δυστηχως η ευτυχως λιγο πολυ ολοι ξερουμε σε ποιες αυλες πανε ποιοι,κανεις ομως δεν μιλαει,μονο τα πηγαδακια δουλευουν..λογικο.


ενα 50ρικο μονο κανει στα εξωτερικα;;;γμτ
αλλα εγω επρεπε να υποστηριξω τον ομιλο μου,χαλαλι τα εξοδα χαχαχαχαχα
 
  • Like
Reactions: vek


tasos malinoua

Well-Known Member
21 Οκτωβρίου 2012
3.822
8.564
@tasos malinoua
Τάσο, ήσουν σαφέστατος και σε ευχαριστώ.
Όντως από το δικό σου ποστ πιάστηκα και έκανα τη σύγκριση, που αναφέρθηκες στο επίπεδο και πως από όμιλο σε όμιλο διαφέρει. ;)
αυτη ειναι καθαρα η αποψη μου
η λογικη η δικια μου ειναι οτι αλλο επιπεδο θα δεις στις εξετασεις του χ ομιλου
αλλο επιπεδο στα προκριματικα του κοε.
αλλο επιπεδο δουλειας θα δειξουν σκυλια που θα κατεβουν στου βελγικου που δουλευουν απο μικρα για ιπο
αλλο επιπεδο θα δειξουν σκλια που κατεβαινουν απλα και μονο για ενα μπεχα
στην ιδια εξεταση ετσι.

επισης αποψη μου και μετρο συγκρισης ειναι οτι εχει διαφορα να ανοιγεις εναν σκυλο σε ενα γηπεδο ποδοσφαιρου και σε ενα γηπεδο 5χ5.

βαση αυτων πιστευω οτι το επιπεδο σε εξετασεις εργασιας απο ομιλο σε ομιλο δεν ειναι το ιδιο.
 


east49

Well-Known Member
6 Δεκεμβρίου 2012
3.743
5.061
Σε εναν χωρο που ειναι "Μικρο-Μεγαλο χωριο", ολοι πανω κατω γνωριζονται κ που οι Επιλογες ενος ομιλου για κριτη περιοριζονται σε 5 (ολογραφος: πεντε) εγκεκριμενους, ποσο τελικα μπορει καποιος να πει οτι δεν τιθενται θεματα δεοντολογιας μικρα η μεγαλα;

Το θεμα ειναι αν υπαρχει καποια βαση στις κατηγοριες η ειναι απλα λασπη στον ανεμιστηρα, οπου κατσει, ετσι επειδη γουσταρουμε να βγαλουμε απωθημενα (δικα μας η αλλονων).

Υ. Γ. Απο ποτε οι παρεες κ οι γνωριμιες πρεπει απαραιτητα να ειναι κατι μεμπτο, κατακριτεο η διαπλεκομενο;; Ακομα κ ο @tasos malinoua που φρικαρε σε σημειο..... απολογιας οταν ειπα το "με ποιους κανεις παρεα αστο" δεν κανεις παρεα πχ με τον εκτροφεα σου; ειναι κρυφο; κακο; η.... προσβαλλεσαι επειδη ανηκεις σε μια παρεα;

Υ. Γ. 2. Τελικα το "περιεργο" της "υποθεσης" δεν ειναι ορατο......
 


TARA

Well-Known Member
30 Ιανουαρίου 2009
6.168
2.985
ΑΤΤΙΚΗ
φυσικα και ναι, φυσικα και διοργανωτες και μελη διοικητικων κατεβαζουν δικα τους σκυλια και παιρνουν αερα τιτλους, πληρωνουν με τα χρηματα των μελων αγωνες τους οποιους διοργανωνουν οι ιδιοι, στους οποιους βγαινουν πρωτοι σε μορφολογιες κλπ ομιλων...
αλλα φυσικα κανεις δεν μιλαει για κανεναν, ολοι γλυφονται μεταξυ τους και η ζωη συνεχιζεται..
Αυτό δεν το κατάλαβα...., θες να το αναλύσεις λίγο περισσότερο;
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.633
19.859
Για να μην χαλαρώνουμε, λοιπόν...επειδή προφανώς το λες για μένα,
σε μια προσφιλή σας τακτική του...φλου κι όποιος τσιμπήσει...
Αγαπητό φιλοθεάμων κοινό σας προσφέρουμε το έργο:
"Οι κακοπροαίρετοι που αμφισβητούν την διοργάνωση ΟΣΝΕ
και οι καλοπροαίρετοι που αμφισβητούν τις αποφάσεις του ΚΟΕ
και την εθνική συμμετοχή ατζίλιτι σε διεθνή διοργάνωση."
Τι σχέση έχει το ένα θέμα με το άλλο;
Τι σχέση έχει το παρόν θέμα, με αυτό που παραθέτεις και τι σχέση έχει, αυτό που παραθέτεις, με αυτό που τρέχει τώρα;
Διαπλοκή...σεξ...βία;;;;; Και σου κάνουν και like!!!!! :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
 


ISKENDER

Well-Known Member
28 Ιουνίου 2013
1.986
6.021
SALONIKI
Διαπλοκή...σεξ...βία;;;;; Και σου κάνουν και like!!!!! :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:

Έλα ρε συ αυτο ειναι παλια ατάκα απο την δεκαετία του ´80.:D
Φώναζε ο σερβιτόρος στην καφετέσια:

-Αφεντικοοοοοο παω στο βιντεο κλαπ να αλλάξω τις ταινίες
τι να παρω;
-Πάρε δυο "σεξ βία τρόμος" όλες το ιδιο ειναι.
 
  • Like
Reactions: Dimi_21


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.633
19.859
Α...ok...sorry, ήμανε μικρή τότε. Δεν το θυμάμαι!
Το linkάκι του παλαιού θέματος της "Εθνικής", γιατί το έβαλες;
Που κολλάει;
 


tasos malinoua

Well-Known Member
21 Οκτωβρίου 2012
3.822
8.564
Υ. Γ. Απο ποτε οι παρεες κ οι γνωριμιες πρεπει απαραιτητα να ειναι κατι μεμπτο, κατακριτεο η διαπλεκομενο;; Ακομα κ ο @tasos malinoua που φρικαρε σε σημειο..... απολογιας οταν ειπα το "με ποιους κανεις παρεα αστο" δεν κανεις παρεα πχ με τον εκτροφεα σου; ειναι κρυφο; κακο; η.... προσβαλλεσαι επειδη ανηκεις σε μια παρεα;
στους τυφλους ο μονοφθαλμος βασιλευει
οτι ναναι φορ ουαν μορ ταιμ.
 


Dimi_21

Well-Known Member
5 Μαρτίου 2013
1.607
1.939
Υ. Γ. 2. Τελικα το "περιεργο" της "υποθεσης" δεν ειναι ορατο......
Θέλεις να μας το πείς?Γιατι το γραφεις και το ξανα γραφεις και ειμαι περιεργος.
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.598
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3