Εχασα τον καλύτερό μου φίλο... γιατί?????


kango1

Well-Known Member
27 Σεπτεμβρίου 2007
11.313
16
ATHENS
οταν του εκανε τις ενεσεις το σκυλακι δεν μπορουσε μετα απο 9 ωρες ουτε να περπατησει δεν μπορουσε ουτε καν να σταθει στα ποδια του μπορουσε γενικα δεν μπορουσε να αντιδρασει καν. εχασα τον φιλο μου τοσο μα τοσο αδικα που δεν μπορω να το πιστεψω
Καλό του ταξίδι φίλε μου..
 




kokoni

Well-Known Member
6 Αυγούστου 2008
10.349
97
16
earth
τώρα πλέον δεν βγάζεις άκρη....
τελείωσε
κρίμα μεγάλο κρίμα
νεότατο το φιλαράκι σου
:(
 


yasemin

Well-Known Member
21 Οκτωβρίου 2009
2.789
5.380
Παντως απο αυτα που περιγραφεις δειχνει να επαθε ουραιμια,κατοπιν ουραιμικο σοκ κλπ
 


baggelis

Active Member
4 Αυγούστου 2011
25
0
τώρα πλέον δεν βγάζεις άκρη....
τελείωσε
κρίμα μεγάλο κρίμα
νεότατο το φιλαράκι σου
:(
εχεις δικιο kokoni απλως απο την μια ηθελα πολυ να μοιραστω την θλιψη και τον πονω που εχω σας ευχαριστω ολους
επρεπε να μιλισω στο dogforum απο την πρωτη μερα επρεπε να μαθω να ρωτησω κα κανω και ομως δεν το εκανα λυπαμαι πολυ για τον εαυτο μου που δεν επραξα και απο την αλλη τον φιλο μου που εχασα και παλι σας ευχαριστω
 


stamatia

Well-Known Member
6 Ιουνίου 2009
5.371
2.994
Λυπάμαι πολύ:( ότι και να λέμε τώρα υποθέσεις κάνουμε. Κουράγιο φίλε μου...σε καταλαβαίνουμε όλοι:(
 








ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
Συλυπητηρια και απο μενα. Τυψεις και αποδοση ευθυνων, ανωφελα και τα δυο πλεον.

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk
 


Ροκι

New Member
4 Αυγούστου 2011
2
0
Αθήνα
Λυπάμαι πολυ Βαγγέλη,τώρα χρειάζεσαι πιο πολυ τους φίλους!Σε καταλαβαίνω απόλυτα,όταν πριν 2 χρόνια ο ροκι μου έπαθε
Καλαζαρ και ο κτηνίατρος που το πήγαινα μου έλεγε ότι δεν έχει τίποτα και γώ το έβλεπα να σέρνεται και να να μη μπορει να περπατήσει,να έχει χάσει όλη την ενεργητικότητα του,αποφάσισα να δω κάποιον άλλο κτηνίατρο και μου είπε ότι έχει καλαζαρ
και ότι αν έχει πειράξει τα όργανα του θα πρέπει να του κάνω ευθανασία.Μέχρι να βγουν οι βιοχημικες εξετάσεις είχα χάσει 10
χρόνια απο τη ζωη μου,αλλα για καλή μου τύχη όλα πήγαν κατευχήν και ο ρόκι σώθηκε!Όσο για τον πρώτο κτηνιατρο
πήγα στο κτηνιατρειο και του κολλησα ένα τεράστιο πανό που έγραφε ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ ΖΩΩΝ!
Σου εύχομαι να βρεις ένα καινούργιο φίλο γρήγορα!Γιώτα.
 
Last edited:


baggelis

Active Member
4 Αυγούστου 2011
25
0
Λυπάμαι πολυ Βαγγέλη,τώρα χρειάζεσαι πιο πολυ τους φίλους!Σε καταλαβαίνω απόλυτα,όταν πριν 2 χρόνια ο ροκι μου έπαθε
Καλαζαρ και ο κτηνίατρος που το πήγαινα μου έλεγε ότι δεν έχει τίποτα και γώ το έβλεπα να σέρνεται και να να μη μπορει να περπατήσει,να έχει χάσει όλη την ενεργητικότητα του,αποφάσισα να δω κάποιον άλλο κτηνίατρο και μου είπε ότι έχει καλαζαρ
και ότι αν έχει πειράξει τα όργανα του θα πρέπει να του κάνω ευθανασία.Μέχρι να βγουν οι βιοχημικες εξετάσεις είχα χάσει 10
χρόνια απο τη ζωη μου,αλλα για καλή μου τύχη όλα πήγαν κατευχήν και ο ρόκι σώθηκε!Όσο για τον πρώτο κτηνιατρο
πήγα στο κτηνιατρειο και του κολλησα ένα τεράστιο πανό που έγραφε ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ ΖΩΩΝ!
Σου εύχομαι να βρεις ένα καινούργιο φίλο γρήγορα!Γιώτα.
σε ευχαριστω παρα πολυ γιωτα για την συμπαρασταση σου. εχω χαρη πολυ για την τελικη κατασταση για τον αγαπημενο σου ροκι του ευχομαι μεσα απο την καρδια μου τα καλυτερα για αυτον....!
 




russellKind

Well-Known Member
14 Ιουνίου 2010
948
4
Ασχετο αλλα το σκυλακι το ειχες μαζεψει απο τον δρομο η στο χαρισαν?Οταν ειπες στον κτηνιατρο οτι ο σκυλος απεβιωσε τι ειπε,πως δικαιολογηθηκε και πως ονομασε αυτο που επαθε ο σκυλος?Καλα ρε γαμωτο,δεν μπορεσε να το σωσει?Ισως αν ηταν πιο εμπειρος μπορει να το εσωνε,δεν μπορω ομως να το κρινω αυτο.
Λυπαμαι πραγματικα και ευχομαι να το ξεπερασεις γρηγορα,ισως καποια στιγμη να υιοθετησεις 1 αλλο σκυλακι και αυτο να σε βοηθησει...:(
 




baggelis

Active Member
4 Αυγούστου 2011
25
0
Ασχετο αλλα το σκυλακι το ειχες μαζεψει απο τον δρομο η στο χαρισαν?Οταν ειπες στον κτηνιατρο οτι ο σκυλος απεβιωσε τι ειπε,πως δικαιολογηθηκε και πως ονομασε αυτο που επαθε ο σκυλος?Καλα ρε γαμωτο,δεν μπορεσε να το σωσει?Ισως αν ηταν πιο εμπειρος μπορει να το εσωνε,δεν μπορω ομως να το κρινω αυτο.
Λυπαμαι πραγματικα και ευχομαι να το ξεπερασεις γρηγορα,ισως καποια στιγμη να υιοθετησεις 1 αλλο σκυλακι και αυτο να σε βοηθησει...:(
oxi to skylaki moy to xarisanε τον ειδοποιησα αλλα δεν μιλησε καν το μονο που μου ειπε (δεν μπορουσα να κανω κατι καλυτερο)μια κτηνιατρο που ηξερα που ειναι και η καλυτερη απο οσο γνωριζω εχει κλεισή για διακοπες. πιστευα πολυ σε αυτη ισως να υπηρχε περισοτερη ελπιδα αλλα...!
 




Sara

Well-Known Member
27 Δεκεμβρίου 2008
7.737
1.479
Illinois, USA
το TAGAMET ανέφερες χρησιμοποιείτε για δερματικές λοιμώξεις..λίγο άκυρω για την περίπτωση του φίλου σου....να εκφράσω και εγώ με την σειρά μου τα συλληπητήρια μου για τον χαμό του φίλου σου..να τον θυμάσαι για πάντα...
Το Tagamet είναι ένα από τα πρώτα και ακόμα σχετικά καλό φάρμακο για γαστρεντερίτιδα και γενικώς στομαχικά. Χρησιμοποιείται και για ανθρώπους και για σκύλους και επειδή έχω χρόνια γαστρίτιδα, έχω πάρει πάρα πολύ από δαύτο στη ζωή μου. Καμιά σχέση με δερματικά. :)

Βαγγέλη, ΠΟΛΥ λυπάμαι για το σκυλάκι σου... :(
 


baggelis

Active Member
4 Αυγούστου 2011
25
0
Το Tagamet είναι ένα από τα πρώτα και ακόμα σχετικά καλό φάρμακο για γαστρεντερίτιδα και γενικώς στομαχικά. Χρησιμοποιείται και για ανθρώπους και για σκύλους και επειδή έχω χρόνια γαστρίτιδα, έχω πάρει πάρα πολύ από δαύτο στη ζωή μου. Καμιά σχέση με δερματικά. :)

Βαγγέλη, ΠΟΛΥ λυπάμαι για το σκυλάκι σου... :(
σε ευχαριστω Sara....!
 


Ροκι

New Member
4 Αυγούστου 2011
2
0
Αθήνα
Βαγγέλη μου,σου εύχομαι να καταφέρεις να το ξεπεράσεις γρήγορα,καλό ταξίδι στο φιλαράκι σου!
Καλή δύναμη και κουράγιο!Γιώτα.
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.151
Μηνύματα
896.322
Μέλη
19.956
Νεότερο μέλος
gpc