Ζευγάρωμα pincher






Panos33

Active Member
30 Σεπτεμβρίου 2006
41
0
Εκτος απο τη Κυρια ''lone wolf''που μηλαει ωραια και φενετε τι ειναι,περιμενα καπως ετσι να μηλανε και οι αλλοι,αλλα εδω μεσα μερικοι-μερικοι
κανετε τρενακι αλλα δεν καταλαβα ποιος ειναι η μηχανη.Μερικοι-μερικοι ειστε νουμερα μεγαλα και κομπλεξηκοι αλλα δεν εχω το χρονο να σας παιξω.

George K said:
Μπερδεύτηκα, μια με τη τραγουδίστρια, μία με τον χονδρέμπορο... Το θείο δώρο το ξέχασα... Είναι και αυτό στη μέση.
Ωραία λογική. Αφού δεν έχω την αντιμετώπιση που θα ήθελα θα ήθελα να σας είχα μπροστά μου να σας δείρω.
Εσυ τη μπερρευτικες θυμα ε θυμα πες κατι πιο εξυπνο αν θες να προβληθεις,και δεν ειπα σε κανενα οτι θα το δειρω υπαρχουν και αλλοι τροποι........

Strays' help said:
Εσύ που είσαι τόσο ενεργός κλείσε το πισι και ανοιξε κανενα βιβλιο να γίνεις ''εκτροφέας''
Ειπα οτι θελω να γινω εκτροφεας,ειπα θα τα ζευγαρωσω 1 φορα,1 και τελος.

Νικος said:
οποτε θες :lol: :lol: :lol: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: ..... γιατι ...ξες... εισαι και πολυ μαγκας σου τρεχει αποτα πατζακια η μαγκια... μονο μη την πατησεις και πεσεις κατω :lol: :lol: :lol: :lol:
Eσυ τη εισε ο αγαπητικος του φορουμ,δεν μηλησαν οι αλλοι που επρεπε να μηλησουν εσυ τη πετιεσε.

LUNA07 said:
γινεσαι ασοβαρος και μαλλον μας θεωρεις τελικα ηλιθιους γιατι στην αρχη παρουσιασες οτι το κουταβι,σου ηρθε ουρανοκατεβατο σε τιμη ευκαιριας αλλα ξαφνικα αποκαλυψες οτι γνωριζεις ολο το γεννεολογικο του δεντρο και εχεις παει και σε εκθεσεις
Οταν λες κατι να διαβαζεις και τα προεγουμενα,το κουταβι το καινουργιο δεν ειδα τους γονεις αλλα μου το εφερα ο ιδιος που εφερε και το αλλο και τον εχω εμπιστοσυνη, για τον μεγαλο που εχω ξερω απο που ειναι και πηγε και μια φορα στην εκθεση,πιανεστε απο κατι λεξεις,και ξες κατι δε πας να πλενεις κανενα πιατο που μας το πεζεις και συ εξυπνη τωρα στο τελος.
 






vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.125
10.078
Athens
Panos33 το 'χεις χοντρύνει το παιχνίδι!
Προσπάθησαν όλοι να σου εξηγήσουν γιατί δεν πρέπει να ζευγαρώσεις το σκύλο σου, προτρέποντας σε να διαβάσεις τα σχετικά ποστ - διάβασε τα ποστ και θα καταλάβεις. Υπάρχουν πολλοί εδώ μέσα που έχουν πληρώσει ακριβά τα ανεξέλεγκτα ζευγαρώματα που έκαναν κάποιοι άλλοι, όπως υπάρχουν και πολλοί που τρέχουν να μαζέψουν αδέσποτα που γίνονται κιμάς στους δρόμους.

Αντ' αυτού καταλήγεις σε κουβέντα του τύπου ποιος πιάνεται κορόϊδο και ποιος όχι!
 


keyman

Well-Known Member
18 Ιουλίου 2007
1.010
1
ΑΘΗΝΑ
www.keyman.gr
Βρε τι χάνω.....

Χθες στο πάρκο κοπέλες γύρω στα 30 με τα σκυλιά τους συζητούσαν για τις γέννες που έχουν κάνει τα σκυλιά τους(ημιαιμα και 1-2 ράτσας)και αυτές που σκοπεύουν να κάνουν,ψάχνουν για νύφες και γαμπρούς με μανία αλλά μιλάμε με μεγάλη μανία....δεν το καταλαβαίνω...έχω πάψει να μιλάω και να λέω την άποψή μου...κουράστηκα.Και μου κόλλησε άσχημα και μια για το μπουλ τερριέ που έχει η κολλητή της και δεν βρίσκουν νύφη...τι να της πω?Είναι μικρή λέω ακόμα :roll:
 


sir-elric

Well-Known Member
17 Νοεμβρίου 2006
2.589
3
marathon beach
keyman said:
.Και μου κόλλησε άσχημα και μια για το μπουλ τερριέ που έχει η κολλητή της και δεν βρίσκουν νύφη...τι να της πω?Είναι μικρή λέω ακόμα :roll:
πες της να περασει απο εδω !!
 


keyman

Well-Known Member
18 Ιουλίου 2007
1.010
1
ΑΘΗΝΑ
www.keyman.gr
ναι ναι....θα με βλέπουν στο πάρκο και θα με δείχνουν με το δάχτυλο,δεν θα μου μιλάει κανένας και δεν θα αφήνουν τα σκυλιά τους να παίζουν με την Μάγια μου :cry: ......Αν αρχίσεις κουβέντα για στείρωση ή αποφυγή εγκυμοσύνης σε θεωρούν απάνθρωπο,σκληρό,άκαρδο,πως δεν αγαπάς τα ζώα αφού δεν τους επιτρέπεις να κάνουν αυτό που η φύση προστάζει...τώρα τι θα γίνουν τα κουτάβια????ε γι'αυτο υπάρχει η ΧΕ....
 


Strays' help

Well-Known Member
29 Αυγούστου 2007
1.516
3
Γλυφάδα,Αθήνα
strayshelp.blogspot.com
Mας λες ηλίθιους πίσω από υπολογιστές και κοτες και θες να μας εξηγήσεις το όνειρο από κοντα και θες ευγενική αντιμετώπιση?Ο κομπλεξικός ΜΗΠΩΣ είσαι εσύ?ΤΙ καθεσαι κ μπαίνεις ακόμα στο φορουμ?

Αντε να παίξεις με τα κουβαδάκια σου σε άλλη παραλία.
 


Νικος

Well-Known Member
13 Σεπτεμβρίου 2007
2.481
1
36
νεαπολη-νικαια
Panos33 said:
Νικος said:
οποτε θες :lol: :lol: :lol: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: ..... γιατι ...ξες... εισαι και πολυ μαγκας σου τρεχει αποτα πατζακια η μαγκια... μονο μη την πατησεις και πεσεις κατω :lol: :lol: :lol: :lol:
Eσυ τη εισε ο αγαπητικος του φορουμ,δεν μηλησαν οι αλλοι που επρεπε να μηλησουν εσυ τη πετιεσε.
εγω...αγαπητε απαντησα πολυ συγκεκριμενα σε μια πολυ συγκεκριμενη και τρανταχτη προκληση σου αλλα να σου πω την αληθεια δεν περιμενα και αλλη αντιδραση...εσυ συνεχιζεις να κρυβεσαι και να αναστατωνεις το φορουμ με επειδειξη εξυπναδας.και τωρα που το θυμηθηκα... με ξερεις και ξερεις αν πρεπει να πεταχτω ή αν πεταγομαι σαν την πορδη;
 


ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
Θα παρακαλέσω να πέσουν οι τόνοι και να μείνουμε όσον το δυνατόν εντός θέματος.
Οι προσωπικές αντιπαραθέσεις δεν αφορούν το forum.
Οτιδήποτε άλλο με pm.

Ευχαριστώ.
 




denis

Well-Known Member
25 Απριλίου 2007
8.820
12
Athens
www.rottweiler-greece.net
Θα παρακαλέσω να πέσουν οι τόνοι και να μείνουμε όσον το δυνατόν εντός θέματος.
Οι προσωπικές αντιπαραθέσεις δεν αφορούν το forum.
Οτιδήποτε άλλο με pm.

Ευχαριστώ.


Kαι εγώ.

Προτείνω ban
 


Panos33

Active Member
30 Σεπτεμβρίου 2006
41
0
Εχω το θαρος,να ζητησω συγνωμη απο ολους αυτους που προσβαλα,επειδη φευγω για εξωτερικο θα ηθελα να ειμαι μια καλη αναμνηση για σας και να μη με βαζετε στο στομα αλλο,ηταν μια στιγμη αδυναμιας μου.Τι δεχεστε ?
Και θα ηθελα απο τη κυρια ροτιε να σβηση αυτο το ποστ,θελω να θυμαμε τα καλα που επωφεληθηκα απο αυτο το σαιτ.
 


lone wolf

Well-Known Member
13 Οκτωβρίου 2006
706
3
Athens
Panos33 σκοπός του forum είναι να ενημερώσει και να βοηθήσει μέσα από τις συζητήσεις. Οι τόνοι ανεβαίνουν γιατί "εμείς" έχουμε βιώσει πολλές φορές την άσχημη πλευρά των πραγμάτων. Παρατημένα ζώα, κακοποιημένα ζώα, ζώα που υποφέρουν από δυσπλασίες ή άλλες κληρονομικές αρρώστιες, δυστυχισμένους ιδιοκτήτες που όλοι τους ζητούσαν ένα κουτάβι αλλά μετά την γέννα δεν πήρε κανείς, ανθρώπους που τους πούλησαν labrador αλλά τελικά ήταν ημίαιμο λυκόσκυλο και άλλα πολλά.

Ερμηνεύω το ότι συνεχίζεις να μας διαβάζεις σαν κάτι πολύ θετικό, πιστεύω ότι ίσως σου δώσαμε να καταλάβεις και μια άλλα όψη των πραγμάτων, μπορείς να μας διαβάζεις και απο το εξωτερικό και να συνεχίσουμε την συζήτησή μας, πραγματικά θα με ενδιέφερε να μάθω αν είδες τα πράγματα λίγο πιο διαφορετικά από ότι πριν... ότι και αν αποφασίσεις σου ευχόμαστε το καλύτερο. :)
 


Noela

Well-Known Member
25 Οκτωβρίου 2007
1.954
222
Παλλήνη
www.agilityadddicts.gr
Κοίτα να δεις που όταν έχω πολύ δουλειά χάνω τα καλύτερα... :lol:

Panos33 said:
Εχω το θαρος,να ζητησω συγνωμη απο ολους αυτους που προσβαλα,επειδη φευγω για εξωτερικο θα ηθελα να ειμαι μια καλη αναμνηση για σας
Μπράβο σου που ζητάς συγνώμη αντί να αποχωρήσεις βρίζοντας. Σκέψου που μπορεί να είσαι λάθος για να στην λένε τόσοι άνθρωποι. Η μονοκατοικία που θα μετακόμιζες είναι στο εξωτερικό;