Θέλω G.S, Labrador, G. Dane & Beauceron


giorgos kriti

Well-Known Member
24 Σεπτεμβρίου 2008
584
0
Επιτελους διαβασα το θεμα των δανων... Ειναι αψογοι Μου αρεσουν ολλοι εκτος απο αυτους με εντονο ασπρο και μαυρο... Θα ξεχωριζα τον μπλε τον μαυρο τον καφε και τον αρλεκινο(αλλα ΜΟΝΟ και ΑΥΣΤΗΡΑ οπως ειναι στο προτυπο.. ουτε με πολλα ουτε λιγα μαυρα μπαλωματα):D Και το "κομαντο" μου αρεσει αλλα θα προτιμουσα τα παραπανω :);)
 






FAINOMENON

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2008
879
3
Ireland
καπως σε παραλλαγη ερημου δηλαδη το υποξανθο και σε ζουγκλας το ραβδωτο? αχαχχ αχχαχαχαχουχουχιχεχε:D ειδικες δυναμεις την καναμε τη φυλη! Αντε και θα μας τα στειλουν στο Ιρακ τα Μολοσσακια μας!:D:D:D
 






giorgos kriti

Well-Known Member
24 Σεπτεμβρίου 2008
584
0
Οχι να το παινευτω αλλα με παιδια και ζωα κατι μας δενει.:D δυσκολα δεν πιανουμε φιλιες :p
 


FAINOMENON

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2008
879
3
Ireland
Θα σου στοιχισει κομματακι παντως ναρθεις Ιρλανδια...με τα ιδια εξοδα θ' αγοραζες κουταβι! :)
 


giorgos kriti

Well-Known Member
24 Σεπτεμβρίου 2008
584
0
Θα σου στοιχισει κομματακι παντως ναρθεις Ιρλανδια...με τα ιδια εξοδα θ' αγοραζες κουταβι! :)
καλα εσυ να παιζεις με τον πονο μου... οι μισες φυλες που μου αρεσουν δεν εχουν εκπαιδευτη στην Ελλδα :mad::mad::mad::mad::mad:
 




giorgos kriti

Well-Known Member
24 Σεπτεμβρίου 2008
584
0
εκτροφεα... στο θεμα εκπαιδευσης δεν θα εχω προβλημα...(βασικη υπακοη)
Οχι πως θα τον κανω υποδειγμα εκπαιδευμενου σκυλου...
Απλα θα τον φερω στα μετρα που θελω με βαση το μερος που θα ζουμε.

Τωρα για να φερω απ εξω....ειναι λιγο δυσκολο μια και σηγουρα τα επομενα 2 χρονια δεν θα μπορω να παω ετσι ευκολα και οπως σου εχω ξανα πει δεν θα ηθελα να μου τον στειλουν πακετο :)
 


FAINOMENON

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2008
879
3
Ireland
αν χτισεις μια καλη σχεση εμπιστοσυνης σιγα - σιγα με εκτροφεα του εξωτερικου αυτα τα δυο χρονια καποια στιγμη μπορει να στο στειλει και χωρις να πας...τονιζω το εμπιστοσυνης...αλλωστε σε λιστα αναμονης θα μπεις και οι καλοι εκτροφεις δεν κανουν πανω απο 1-2 γεννες το χρονο, οποτε αυτα τα 2 χρονια θα εισαι στο περιμενε ουτως η αλλως...Οποτε αν σε ενδιαφερει σοβαρα, ψαξε, μαθε, ρωτα και ξεκινα το...γιατι ωσπου να καταληξεις που τι και απο ποιον θα παρει και το δικο του χρονο...
 


giorgos kriti

Well-Known Member
24 Σεπτεμβρίου 2008
584
0
Για αυτο το ψαχνω απο τωρα... θα ηθελα να παρω το σκυλο το καλοκαιρι που τα ερθει 2009...:D

Βασικα δεν σκοπευω να αποκτησω μονο ενα σκυλο...
αυτοι που θα ηθελα να εχω ειναι... ενα λαμπραντορ... ενα γερμανικο ενας μολοσσος και ενα μποσερον :D:D:D

Αλλα ειναι ενα θεμα τακτικης που θελω να ακολουθησω και θα ηθελα να επαιιρνα πρωτα τα 2 ποιο "ηρεμα "σκυλια λαμπραντορ και μολοσσος:D το λαμπραντορ θα το βρω... για μολοσσο θα δουμε...πριν λιγες μερες σκεφτικα να το κανω ετσι :rolleyes:
 
Last edited by a moderator:




giorgos kriti

Well-Known Member
24 Σεπτεμβρίου 2008
584
0
οχιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι..... πας καλα???
θυλικα θα ειναι ολλα μαλλον :D:D μια και δεν θελω να στειρωσω κανενα πρθεναγωγειο θα το κανω χαχαχα:maria::D:D
 


FAINOMENON

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2008
879
3
Ireland
μου φαινεται δεν μπορεις να καταληξεις τι θελεις πιο πολυ τελικα :D:D:D δεν πειραζει κι αυτο παιζει...
 


giorgos kriti

Well-Known Member
24 Σεπτεμβρίου 2008
584
0
ναι δεν μπορω να αποφασισω απλα λεω να παρω τα ποιο ηρεμα σκυλια πρωτα μια και θα ειναι σαν τα παιδια... τα μεγαλα θα μαθαινουν τα μικρα :D...
 




giorgos kriti

Well-Known Member
24 Σεπτεμβρίου 2008
584
0
οχι βεβαια... δεν ειπα ακραια... απλα τα 2 άλλα ειναι οπως και να το κανουμε ποιο ηρεμα απο τα αλλα 2... Αν και οπως το βλεπω... θα παρω οποιο ειναι ποιο εφικτο τον συγκεκριμενο καιρο...δυσκολα θα καταφερω αυτο που θελω αλλα θα το προσπαθησω
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.120
Μηνύματα
895.887
Μέλη
19.931
Νεότερο μέλος
Kwnstantina_22