ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ...




foibos

Well-Known Member
12 Ιανουαρίου 2009
7.527
18
Να σου πω την αλήθεια, ούτε μένα μου κάνει για 50 φεύγα κιλά αυτός ο σκύλος...μάλλον λιγότερα, εως κι αρκετά λιγότερα!
Αλλά τι να σου πω...οι φωτο πολλές φορές μπορεί να κοροιδεύουν!

Έχω άλλη μια απορία!Γιατί ο κτηνίατρος σου σύστησε να κόπει η ουρά;Με ποιό σκεπτικό;

Όσο για το καφεδάκι...δεν με χαλάει!;)
 


ozzy

Active Member
20 Νοεμβρίου 2009
37
0
σπιτι μου ταρατσα τωρα που ειναι μικρος..και μεσα σπιτι οταν κανει κρυο...αργοτερα εξοχικο-χωριο...{εξω}για να μην μπαινει και τπτ μεσα...:):)
 


foibos

Well-Known Member
12 Ιανουαρίου 2009
7.527
18
σπιτι μου ταρατσα τωρα που ειναι μικρος..και μεσα σπιτι οταν κανει κρυο...αργοτερα εξοχικο-χωριο...{εξω}για να μην μπαινει και τπτ μεσα...:):)
Μας τα χαλάς τώρα....:(
 


ozzy

Active Member
20 Νοεμβρίου 2009
37
0
για το καφεδακι οποτε ερθεις λαμια ισχυει..εμενα μου αρεσε και την αποφαση την ειχα παρει πριν μου πει ο γιτρος..απλλα με ρωτησε την ουρα την κοβουμε και αυτο...για τον αρη τον πατερα του ειπε οτι ειναι το ιδανικο rottwailer..κιλα ουτε χοντρος ουτε αδυνατος...ειναι ελευθερος...
 




ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
τωρα ειναι ετσι ο πατερας του στα 50 φευγα κιλα περιπου.. ηλικια 2.8...
50 φευγα? :confused:
Ο σκύλος στις φωτογραφίες είναι με το ζορι καμια 40ρια κιλα.
 


Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.131
4.808
Βρε παιδια μπορει να ειναι 2μετρα και 100 κιλά ο ιδιοκτήτης??:paja1:

Να σου ζήσει:) αν και μας τα λες περιεργα....:p
 


Μιχαελα

Well-Known Member
16 Νοεμβρίου 2009
412
0
αι ρε εσυ το πηρες για μαγκια το σκυλι οχι για να το εχεις διπλα σου και να το φροντιζεις..τι να σου πω κατι ατομα σαν εσενα δεν θα πρεπει να τους επιτρεπεται η κατοχη οποιασδηποτε ρατσας..κατι τετοιοι σαν εσενα κανουν τον κοσμο να φοβαται τα ροτβαιλερ..επειδη δεν εχεις τα...κοτσια να επιβληθεις σε καποιους προσπαθεις να το κανεις με το ζωντανο..τι να σου πω..θες να λεγεσαι και αντρας τρομαρα σου..ντροπη σου και σενα και οποιον σε αφησε να το παρεις..το λυπαμαι και αυτο και εσενα ψευτομαγκακι ανικανο..αι με συγχησες..
 


ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
αι ρε εσυ το πηρες για μαγκια το σκυλι οχι για να το εχεις διπλα σου και να το φροντιζεις..τι να σου πω κατι ατομα σαν εσενα δεν θα πρεπει να τους επιτρεπεται η κατοχη οποιασδηποτε ρατσας..κατι τετοιοι σαν εσενα κανουν τον κοσμο να φοβαται τα ροτβαιλερ..επειδη δεν εχεις τα...κοτσια να επιβληθεις σε καποιους προσπαθεις να το κανεις με το ζωντανο..τι να σου πω..θες να λεγεσαι και αντρας τρομαρα σου..ντροπη σου και σενα και οποιον σε αφησε να το παρεις..το λυπαμαι και αυτο και εσενα ψευτομαγκακι ανικανο..αι με συγχησες..
:shock::confused:
Μιχαελα, μεσημέρι είναι ακόμα! Το πολύ πολύ κανα κρασάκι με το φαγητό! Τα 40 βαθμούς και πάνω μετά τις 9 το βράδυ.
 


cathy93

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
1.924
57
Μαρούσι
δεν έχει κι άδικο...(η μιχαελα)
λέει αυτα που δεν θα μπορούσα να πω εγώ..
μπράβο σε παραδέχομαι!!

εχω μεινει μ'αυτα που διαβαζω...
για πες μας ρε φιλε ποσο το πήρες το κουταβι?
το πληρωσες η στο 'δωσε ετσι ο "φιλος"?
 




Μιχαελα

Well-Known Member
16 Νοεμβρίου 2009
412
0
δεν έχει κι άδικο...(η μιχαελα)
λέει αυτα που δεν θα μπορούσα να πω εγώ..
μπράβο σε παραδέχομαι!!

εχω μεινει μ'αυτα που διαβαζω...
για πες μας ρε φιλε ποσο το πήρες το κουταβι?
το πληρωσες η στο 'δωσε ετσι ο "φιλος"?
σου φαινεται το συγκεκριμενο ατομο να θελει να ξοδεψει χρηματα για το σκυλι??γιατι εμενα δεν μου φαινεται ετσι.....
 


Μιχαελα

Well-Known Member
16 Νοεμβρίου 2009
412
0
:shock::confused:
Μιχαελα, μεσημέρι είναι ακόμα! Το πολύ πολύ κανα κρασάκι με το φαγητό! Τα 40 βαθμούς και πάνω μετά τις 9 το βράδυ.
εμενα μου φαινεται πολυ περιεργο να εχεις ροτβαιλερ και να θεωρεις φυσιολογικο να το κραταει το ζωντανο σε ταρατσες η σε 5 στρεματα κηπο για μαγκια..τι να πω εγω υπεθετα οτι τα λατρευεις και οτι θα συγχηζοσουν με τετοια συμπεριφορα προς οποιαδηποτε σκυλια ποσο μαλλον και προς ροτβαιλερ..και οι ειρωνιες εκει που σε παιρνουν..αν εχεις κατι εξυπνο να αντιπαραθεσεις σε αυτο που σου λεω κανε το αλλα με ειρωνειες καθε αλλο παρα εξυπνο δειχνεις πιστεψε με
 


cathy93

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
1.924
57
Μαρούσι
ουτε κι εμενα γι αυτο ρωταω...
δεν φταίει μονο αυτός φταίει κι ο άχρηστος που του το 'δωσε..ισα ισα να το ξεφορτωθεί..:mad:
 


Μιχαελα

Well-Known Member
16 Νοεμβρίου 2009
412
0
αυτό είναι το θέμα δεν θα ζήσει για πολυ ακόμα..
και ομως θα κανει τα παντα για να ζησει και ειμαι σιγουρη πως θα εχει μια μιζερη ζωη χωρις αγαπη φροντιδα και σεβασμο..δεν μπορω να διαβαζω τετοιες αποψεις με βγαζουν εξω απο τα ρουχα μου τελειως...
 


Μιχαελα

Well-Known Member
16 Νοεμβρίου 2009
412
0
ουτε κι εμενα γι αυτο ρωταω...
δεν φταίει μονο αυτός φταίει κι ο άχρηστος που του το 'δωσε..ισα ισα να το ξεφορτωθεί..:mad:
εννοειται και για να θελει το σκυλι για το λογο που λεει μονο αυτη τη χρησιμοτητα του ροτβαιλερ του εχουν δειξει..μαλλον εκεινος ο αχρηστος ηταν επιδειξιας και ετσι εμαθε και τα φιλαρακια του..δεν μπορω να καταλαβω με τι καρδια το κανουν αυτο..αυτος θα μπορουσε να μεινει σε μια ταρατσα η σε ενα τεραααστιο υπαιθριο χωρο??
 


ozzy

Active Member
20 Νοεμβρίου 2009
37
0
γινατε ολοι ειδικοι και τα ξερετε ολα και κρινετε...ο μικρος τρωει μια απο της πιο ακριβες τροφες,εχει κανει εμβολια τα πρωτα του..χαπακια αλοιφη αμπουλα και αλλα..+ αντιβιωσει οταν του κοψαμε την ουρα...τωρα αν ειμαι αντρας δεν μπορω να στο δειξω πισω απο μια οθονη...και ψευτομαγκας χαχαχχαχχ...:p:p:p
 




ozzy

Active Member
20 Νοεμβρίου 2009
37
0
ταρατσα ειναι τωρα οταν μεγαλωσει με το καλο θα παει στην εξοχη...εκει που ανηκει και ειναι οι δουλεια του..εσυ κρατα τον στο σαλονι...
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.151
Μηνύματα
896.325
Μέλη
19.956
Νεότερο μέλος
gpc